Jump to content

S123

Kasutajad
  • Sisu loend

    48
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik S123 postitused

  1. Mina vs. Jõusaal

    Huvitav asi millele ma kunagi pihta pole saanud. Jõusaalis käimist karta või häbeneda. Maailm on täis inimesi kes on nõrgad, vormist ära või kellel puudub vastupidavus. Erinevus on vaid selles, kes näeb selle muutmiseks vaeva ja kes mitte. Kõik kes end jõusaali kohale veavad - Tubli! Ole milline sa hetkel tahes, vähemalt näed vaeva, et seda muuta.
  2. Surumise kava postitus-

    Ei olegi kuskilt võetud, Kaido Leesmannilt küsitud kava "Algajale". Aga tõesti, kahe kuu pärast oma hetke 80%ga trenni teha oleks kohutavalt kerge. Isegi praegu oleks mu eelmise kuu 80% selline mis sobiks hetkel soojenduseks. Pealegi, ma olen üldiselt üsna hea põhjaga või nii, aastaid muud trenni varem teinud niiet ei tahaks uskuda, et endale väga liiga teen. Vähemalt siiamaani pole teinud. Teen ma nagunii jõusaalis praktiliselt kõike, aga hetkel ühel päeval mis muidu jagatakse mitmeks. Niiet isegi selle kava tegemisel peaks mu koormus väiksemaks muutuma. Igatahes, teen selle ära ikkagi, eks annan kuu/kahe pärast teada kuidas läheb kas vigane, ületreenitud või hoopis hea areng - eks näis.
  3. Surumise kava postitus-

    Teen tõenäoliselt lollust. Olen enda jaoks juba praegu kava muutnud, enne alustamist. Lihtsalt keeldun esialgu selliste korduste ja protsentidega tegemast - liiga kerge. Põhjus nimelt selles, et alustasin alles kuu aega tagasi jõusaalis käimisega. Olen lamades surumist parandanud 21% selle ajaga ja teades seda, mis raskustega ma tegin kuu aega tagasi ja millega nüüd, siis absoluutselt ei motiveeri idee, et ma teen kuu aja pärast trenni raskusega mis tundub mulle kui tühi kang -.-. Eks näis, kas pingutan üle või läheb trenn pingelisemaks (tulemus ju selle võrra parem olla ei pruugi, aga tahan trenni siiski nii teha, et tunnen, et annan endast parima, mitte poole jõuga mõõdaminnes.). Ise loodan 15kg+. Mis tähendaks siis veel 24% tõusu, arvestades, et see on vaid natuke rohkem kui esimese kuuga ja 24% oleks kahe kuuga, siis peaks iseenesest võimalik olema - arenguruumi on tohutult, numbrid on siiski veel väga väikesed - rekord = kehakaal hetkel.
  4. Surumise kava postitus-

    Et siis osa 80% kavast mida jagab Kaido Leesmann. Isiklik kogemus on nagu ma aru saanud olen Kaido enda oma. Ise kavatsen sama kavaga kohe-varsti tegelema hakata (5kg veel vaja üles ajada saan ilusa numbri mida 80% seeriateks kasutada). Et siis kava, mida Kaido ise üles panna ei soovi liigub sõbra-sõprade kaudu siiski igaühele. Samas peab tunnistama, et ega see väga üllatav ei ole. Muidugi kogu kava on täpsem ja põhjalikum. Ning sisaldab harjutuste ja korduste jaotust eri päevadel.
  5. Tegelt jah, ega mu lause päris otseselt mõeldud ei olnud, vaid, et enamus ajast on aga tõesti, kõht täis süüa korralikult siis võib suhtkoht kaduma minna Aga.. Kas vedelikukaotus ei leia aset mitte enamasti lihastes? Seega kas lihased ei peaks mitte väiksemaks hommikuks jääma ja seda enam rasvaprotsendi alt vähem välja paistma? - Lihtsalt jäin korra mõtlema, ei ole mingit otsest kinnitust enda väitele, lihtsalt enda loogika.
  6. trenn ja muusika

    Keegi veel sellist asja tähendanud on? Seeriate tegemine ja samal ajal numbrite lugemine segab hingamist ja seeläbi soorituste rohkust ?
  7. Eks vist jah. Endalgi teinekord naljakas vaadata, hommikul ärkan - 6pack, pärast õhtusööki - õllekas.
  8. Poksikott

    Eks proovimise asi ole. Kui tunned, et on ülepingutus siis võta rahulikumalt või lühemat aega. Endal tavaliselt poksikoti peksmiseks üle 15 minuti ei lähe - samas ma teen see 15 minutit ka väga intensiivselt ja olen pärast seda vähemalt sama väsinud kui pärast tundi aega jõusaali ja paari kilomeetrit sõudmist otsa.
  9. trenn ja muusika

    Väga ei kuulagi kahjuks, pükstel pole kuhugi kenasti mobla visata, et ei segaks ja taskust välja ei kukuks. Aga kui võimalik ja kuulan siis üldiselt Avenged sevenfold, In Flames, Rise Against, Korn, Atreyu jne.
  10. Langev püramiid

    Kurb. Selline mõtteta trenn lihtsalt midagi teha jõusaalis ja harjutada ennast ja põhja alla teha on suht turnoff tegelikult Aga eks siis paneb samas vaimus edasi :/
  11. Langev püramiid

    Võiks olla mingi teema kuhu pisikesi mõõdaminnes küsimusi esitada, milleks eraldi teemat tegema ei hakka üldiselt :/ Aga kuivõrd see mul juba üldiseks arutamiseks natuke läinud on siis ehk annate andeks, kui veel natuke algsest teemast mõõda räägin : P Eesmärgiks on üldiselt jõu ja massi kasvatamine ja jäin korduste ja seeriate peale mõtlema. Lugesin üht artiklit lihase kasvamisest ja sealt siis jäi silma see 1-5 korduse osa. hetkel olen teinud enamasti 3x10 aga ma kardan, et see ei ole päris minule kuivõrd soovin eelkõige jõudu tõsta. Lihasmass kasvab koos jõutreeninguga paratamatult juba niikuinii, õigus? Seega sellele otseselt rõhku panna pole vast mõtetki? Et siis kuidas oleks minu jaoks kõige mõistlikum jõudu kasvatada? Näiteks 4x5 / 5x4 seeriatega? Kuigi on harjutusi milles hetkel teen pigem rohkem kordusi, aga seda vaid sellepärast, et jõusaalis käinud vaid kaks nädalat ja on tunda, et teatud kohad ei ole veel koormusega päris harjunud. Näiteks üks rinnale mõeldud trenasöör tekitab kaelas suuremate raskustega krampi/valu, seetõttu teen hetkel väiksemate raskustega rohkem kordusi, lootes, et mingi hetk kael harjub ja saab minna üle suurtemate raskustele väiksemate kordustele. Ma olen lootusetu strateeg : D Kui ma midagi teen ja sellele aega ohverdan, siis üldiselt mõtlen alati asja viimse detailini läbi, et seda võimalikult hästi teha : P
  12. Surumiskava Kaidolt

    Algajale surumiskava palun 3 korda nädalas käin jõusaalis. sten4445@hot.ee
  13. Ehk mitte nii ekstreemset varianti aga põhimõttel küll Et siis kas selline asi on võimalik ka tavalise klassikalise jõusaali trenni puhul näiteks? Või taolised kõhud on tekkinud mingitel erimeetoditel? Pool uudishimust, pool sellest, et sellist asja vältida xD
  14. Et siis hakkasin mõtlema ühe asja üle.. Olen näinud, et osadel on nagu ettepoole ulatuvad kõhulihased. Särgi all näeks välja nagu kerge õllekas lihtsalt illustreerimaks, juhul kui on raske mõista esimesest lausest mida ma sellega mõtlesin. Et siis, kuidas selline asi tekib? Kuidas vältida? Oleneb treeningu kiiruset, kogusest, seeriatest? Tänan!
  15. Langev püramiid

    Teen seda esimese asjana kui areng kasvõi natukene seisma jääb Tänan!
  16. Langev püramiid

    Püramiid motiveerib hästi hetkel Pooleteist nädalaga olen tõstnud max raskust 5kg võrra. Täna 5. korral loodan veel 2,5kg juurde panna, eelmine kord jäi juba üsna vähe puudu. Tahtsin küsida edasijõudnute kava kohta. Milline oleks mõistlik hetk hakata tegema trenni nii, et üks päev ülakeha teine päev alakeha jne. Hetkel teen kõike ühe päevaga ja kolm korda nädalas ja paistab, et taastun selle ajaga kenasti ära ka, sest tulemused paranevad. Kas tuleks lihtsalt mingi hetk sellele üle minna, või tasuks oodata näiteks ära hetke, kuni tulemused enam edasi ei lähe ja seetõttu peaks midagi muutma?
  17. E-poest SmartPostiga tellimine

    Ise just avastasin sama.. "Kolmas võimalus tellimiseks on Smarpostiga. See on Teile täiesti tasuta. Vaata Smartposti kodulehelt www.smartpost.ee" See info lehel on ikka väga eksitav.
  18. Langev püramiid

    Võibolla oleks kasu kui teeksin vähemalt iga paari korra järgi lihtsalt 3x10 näiteks? Või kuivõrd ma eelkõige jõudu soovin, et tulemust tõsta siis näiteks 5x3 vms? Mainin ka ära, et jõusaalis käin 3x nädalas.
×