Jump to content

KristoR

Kasutajad
  • Sisu loend

    271
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

3 Neutraalne

KristoR

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 29.10.1993
  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kui tund toimub mõistlikul ajal, siis tuleksin isegi homme ka ! : )
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ise treenin tasapisi , plaanisin kevadeks valmistuda, kuid tundub, et seda siiski ei juhtu..... teatud rohu pärast, mida ma võtma pean, ja mis on mu liigesed praktiliselt ###### keeranud ;(( on jõusaali treening enam-vähem hetkel võimatu. Kaal on mudu kuskil 80-81kg vahel.
  3. kerge valu kubemes

    Arsti juurde sellega pöörduma ei pea , endal oli sama teema parema niude-nimmelihasega ja see valu tekkis mul kükkimisest. Jätsin mõneks ajaks kükid vahele ja hakkasin venitama ning ~~1 kuuga paranes ära : ) Edu .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Endal ka päris kurb see olemine , parem puusapainutaja teeb valu , mis välistab suht kõik jalaharjutused ;((
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    XtremeGain it is !
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    väga kõver kükipilt : d , esimene kükk ongi mul miskipärast tiba viltu , kui ma proovin oma jalgu korda sättida.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ülikõva !
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Väga muhe ! Alustasin ise ka lõuatõmmete ettevõtmisega , mitte nii suures mahus , vaid ~~ 50 tõmmet ennem igat trenni ! Fitlife'is pärast kõik muhedad seljamehed : p
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna ise tundi ei tule , sest ei taha mitu korda edasi-tagasi käia . Lähen hiljem saali ja siis pärast veel tegemisi linnas.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Joint + on nii ränk kraam , et ma jõuan isegi bodypumpi pühapäeval peale trenni ( uued lühkarid jalas ) ! !!!! !
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Sander peaks tõesti näitama end laval ka ! : )
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Puhkus oli mõnus ja tänane trenn sai jällegi uusi rekordeid tehtud ! = D Kavas oli triits ja õlg . Kitsalt surumine 50x10 60x10 3x8 65kg Rööbaspuudel surumine 1x10 +10kg 3x8 + 15kg ! Blokil alla surumine ühe käega 4x8 30kg Bloki alla surumine 4x8 70kg Laialt kangiga surumine üles 4x6-8 40kg Lendamine õla keskosale 4x8 15kg Lendamine õla tagaosale 4x8 15kg Kitsalt tõmme blokil üles 30,40,50,60 x 10 Homme siis plaanis jalg !
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Päris kena koer : O
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eile peale tööd lihtsalt ei olnud enam mahti minna trenni ja no täna magasin korralikult üle pika aja ... Homme olen kindlasti saalis kohal !
×