Jump to content

naaber123

Kasutajad
  • Sisu loend

    24
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

naaber123

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.08.1990
  1. Mis lisandeid kasutada ?

    Tere, kuna kehatüüp on selline siis söön jah 4500 päevas (arvutasin kaloriarvutiga siin kodulehel ). Öösel ennem magama minekut võtan 30g Caseini, linaseemne õli 3sl ja glutamiini. Segan siis lihtsalt BCAA veega ja joon trenni ajal ühtlaselt ? Või siis manustan trenni keskel mingi koguse korraga sisse ? Tänud vastuse eest.
  2. Mis lisandeid kasutada ?

    Tere, on vadaku valk jah.Kas rohkem süsikaid peaks siis võtma trenni ajal koos veega ? praegult võtan sheike 2 korda peale trenni kuna olen massi kogumis perioodil. Võtan kohe peale trenni 1l vett, 40g valk ja 40g süsivesikud ning siis 1-2h peale seda söön. Tänud vastuse eest.
  3. Mis lisandeid kasutada ?

    Tere, sooviks teada mis lisandeid oleks kõige vajalikum trenni ajal juua(kui on vaja) ? Muidu söön päevas iga kahe tunni tagant ning umbes 4500 kcal. Peale trenni kohe joon 1l vett segatud 40g valgu ja 40g süsivesikutega ning 30 minuti pärast sama kooslus uuesti. Aga kas oleks vaja midagi veel tarbida ( peale vee ). Jõusaalis käin üle päeva ning 2-3h kord. Suur tänu , kõike head, Siim.
  4. söök ja trenn

    Tere, Millest toitumiskava koosneb kui küsida tohib ?
  5. söök ja trenn

    Selge, suur tänu abi ja aja eest !
  6. söök ja trenn

    Tere, käin arsti juures ära siis saan teada.
  7. söök ja trenn

    Toidust tuleb valku umbes 140-150g päevas ja + 80g valgupulbrit päevas. Tegin arvutused ja kaloreid tuleb kokku 4500 päevas. Aga proovin siis vähendada trenni pikkust ? (1,5h peale) ja kas iga harjutuse lõpus pingutan niikaua kuni jaksan või iga seeria ?
  8. söök ja trenn

    Ma ise olen 21a 187 cm pikk ja 70 kg ja söön päevas umbes 4500 kcal(valgujoogid ja möllud sees) ja ma ei usu ,et see eriti vähe on, töö ei ole ka nii füüsiline. Juurde tuleb ikka väga raskelt.
  9. söök ja trenn

    Mhm kuna olen ektomorf siis kaalu on tõesti väga raske tõsta. Tegin täna jalga 30 kg etteastumist ja tundub ,et see on päris hea harjutus.
  10. söök ja trenn

    Ma proovin siis vähem seeriaid teha ja aega 1,5 h peale saada. Kas viimane seeria peaks olema max või siis kõik teen niipalju kui jõuan ?
  11. söök ja trenn

    Jalgu ei treeni 15-kg-ga vaid 2x15kg ehk siis 30kg. Hüpped on hea mõte.
  12. söök ja trenn

    Väljaastete jaoks on piisav raskus 30 kg ? Kahjuks pole kedagi kukile võtta.
  13. söök ja trenn

  14. söök ja trenn

    Tere, esimesel päeval teen kõigepealt sooja umbes 5-10 min, lisaks kätekõverdused ja siis tritsepile 4 erinevat harjutust (mis kodus ja hantlitega teha saab, enamus 10-15x4 ) rinnale üks harjutus, pingi pealt 2x15 kg võimalikult aeglaselt umbes 30x4. Õlale 2 harjutust, seistes hantlid(15kgx2) pea kõrvalt üles 10x4 ja seistes eest tõmbega üles(15kgx2) 10x4. Kõhtu pingi peal, 20kg rinnale ja 20x4. Külgi treenin ka hantliga seistes(20 kg) ja kallutan ühelt küljelt teisele 30x4. Teisel päeval samuti algul soojendus 5-10 min, lisaks kätekõverdused ja siis biitsepsile 20kg seistes 8x4, jalgu treenin kükkidega (2x15kg õlgadel)20x4. Seljale 2 erinevat harjutust ja alaseljale pingi peal ja siis kõht sama mis esimesel päeval. Küljed hantliga seistes(20 kg) ja kallutan ühelt küljelt teisele 30x4. 13:30-ne sheik peaks nagu andma kehale öösel toitaineid ,et lihast säästa öösel ja viia lihasekasv maksimumini. Linaseemne õli võtan ,et aeglustada seedimist.
  15. söök ja trenn

    Põhjus on see ,et proovin võtta maksimumi lihastest...iga seeria ja harjutuse vahe on umbes 30sek-1 min.
×