Jump to content

AllCar

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

AllCar

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 12.06.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas M suurust on?
  2. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas meeste Raw Logo Sweat pant pikad püksid ka?
  3. Hera80 + Dextro + Kreatiin

    Kreatiini võtmist alustatakse tavaliselt 5 päevase laadimisperioodiga, mille ajal kreatiini võetakse 20g päevas. Laadimidperioodi järel võetakse 5-6 nädalat 5-10g päevas. Kokku tuleb alguses 7 nädalat pluss siis vaheaeg jne (muidugi peale vaheaega tuleb seda veel ja veel tarbida). Tegelt mõtlesin selle all seda, et pole aega päevas 4 korda võtta ja ilmselt unustaks ära aga ühesõnaga siis kui panen iga kord peale trenni 5g sheiki siis toimib ja on nagu kasu sellest?!
  4. Küsimus sihuke peale trenni sheik Hera80 + Dextro + Mahl aga kui lisan sinna juurde siis teelusika täis (5g) Kreatiini kas see annab midagi või ei? Pole nagu aega seda 7 nädalat jutti tarbida...
  5. Siin on kõik vajalik teave Fit. idest

    Hmm miks mul nagu -35 fitti on?
  6. Kas enne jooksmine või jõusaal ?

    Jõusaal ikka ennem!
  7. Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes

    Aaa ja pigem on soov saada tugevamaks kui lihtsalt lihaseid (need on teisejärgulised)!
  8. Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes

    Jätan meelde! Küsimus veel selline, et kui olen 2 kuud teinud seda kava Algajate kava ja nüüd tunnen, et selgelt lahja siis kas ma peaks nüüd edasi minema Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks või Algajate kava (2)? Või on muid soovitusi?
  9. Hmm mis see nagu endast kujutab?
  10. LEIB

    Linna Leib!
  11. Jõusaali tolad...

    Jõusaali külastaja kes loeb lehte nt jala sirutus trenazööril on Tola!
  12. Rind

    Kõiki lihaseid tuleb ikka erinevalt treenida siis on palju efektiivsem!
  13. Jalgrattasport algajale

    Jalgratta sõit aitab väga tõhusalt kõhtu treenida! Mine sõida viimsi metsas paar tundi küll siis tunned!
×