Jump to content

harselius

Kasutajad
  • Sisu loend

    117
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik harselius postitused

  1. Algaja.

    kui juba ainete jagamiseks läheb sis sooviks minaga treeningkava sis nii palju fitness.ee>tööriistad>treeningkavad>massikava/alustajate kava kindlasti saad veel siin foorumis kuulda, et HAKKA SÖÖMA!
  2. Jõusaali tolad...

    juba unustatud edasiliikudes jutustaksin ühe loo mis juhtus minuga eelmine suvi. sõitsin rongiga trenni, hommikul enne tööd ja kõrval istusid mul kaks u 15a poissi. rääkisid seal midagi võrkpallist. kui kuulsin sõna "proteiin" jäin hetkeks kuulama. jutt sis oli järgnev: "Mul üks hea sõber jõi ka seda proteiini pulbrit. Mai tea kus ta sai, aga eestis seda müüa ei tohi onja. Keelatud jne. Siis võrkpalli trennis muutus veel nii tugevaks, et hüppas vöökohaga üle võrgu (2.43cm). Vähe sellest, kui ta suruma hakkas, sis surus vastasele palliga lagi pähe! Vastane koomas. AUSALT!" äkki keegi teab, kust seda proteiini pulbrit osta saaks? Siis saaks vb isegi võrkpalliga panka röövima minna ?!
  3. Jõusaali tolad...

    üritasin küll suht tagasihoidliku ja mitte nii mürgise arvustuse kirjutada... vb on asi hoopis selles, et pole saand trenni teha korralikult u 2 nädalat (külmetus annab tunda) +sotsiaalne irdumine:(. ühesõnaga enesetunne on madal ja selle vastu on ju alati aidanud teiste kritiseerimine
  4. Jõusaali tolad...

    saage aru ka markost, kes on leidnud endale harrastuse, milleks on jõusaal. veelgi enam, on ta leidnud endale inimeste võrgustiku, keda seob see samune huvi. väga entusiastlikult peale lennates on marko aga läinud natuke liiga julgeks. sellest, et sa saalis käid, ei piisa siiski siin, et sind austatakse ja alati toetatakse. vb võetakse sind hoopis rivaalina? vb on raske aeroobse treeningu ja kaloridefitsiidi (tuletame meelde foorumi teemat, kus marko palus abi kaalu langetamiseks) tulemuseks hormoonide möllamine või on esimesed tulemused liialt positiivsed ja üllatavad, et arvatakse ennast nüüd kohe "jõusaalilõviks;)"? järgmine laupäev astu sis fatburneriga ja kapuutsiga härrale ligi ja tehke pätelit, vaadake kes kükib rohkem, kes rebib, rinnalt surub jne. kas tunned ennast üleolevalt ka sis, kui alla jääd? btw täna (laupäeval) käisin trennis sis spartas(kus käin teisi. ja laup.). jalapäev oli, ja trenn oli nagu alati pikkade kottis puuvillaste pükstega ja kapuutsiga dressikaga. fatburner ja kapuuts tõmbasid korralikult higi lahti. kaal endiselt 93-94kg ja rasva% endiselt 6.6. vaat millised võivad need "jõusaalilõvid" olla . tglt tõenäoliselt see kellest juttu oli mina ei olnud , aga siiski... see kapuutsiga lohh võib enda vormiga, jõuga või millega iganes sul püksid täis ehmatada
  5. Kreatiin

    ei ole naljakas, mul juhtus ükskord nii
  6. amenorröa

    kas endokrinoloog ei anna sellise asja jaoks mitte paremaid vastuseid? arvatavasti kirjutaks ta sulle klomidi välja, mis siis reguleerib hüpofüüsi tööd ja stimuleerib ovulatsiooni teket... kaloridefitsiidis elamise võiksid sis kindlasti ära lõpetada ja tervislikult toituda, eeldades, et sul on siiski soov ovulatsiooni tekkeks... rasva% sul küll nagu väike ei ole (mul endal on mõõdetud 6,6%, samas ma olen teisest soost), et sellest tulenevalt midagi ära peaks jääma... kindlasti ei tee paha ka kui vaataksid üle psüühilised faktorid(a la stress, masendus, depressioon edc. võivad tihtipeale tingida hormoonide taseme tõusu/langust) loodetavasti saad enda asjad korda...
  7. Kreatiin

    fitcrea... räägitakse küll et ajab ka muidu mingil määral higistama, aga ma võtsin aint ennem trenni(5g st). ma päris täpselt ei oska öelda ka, kuna võtsin fitcread suvel, ja see suvi oli niigi higirohke . kindlast mingi määral higi eritus suureneb, kui palju?, see on juba individuaalne. kreatiini kuur siis peaks välja nägema selline et esimene nädal tarbid 20g päevas, 5g kaupa ennem või peale sööki. peale nädalat ennem ja peale trenni 5g e. 10g päevas. kuskilt lugesin ka et võib ka kasutada pidevalt(mitte kuurina) aga sis 3g päevas, aga see ei pidanud nii efektiivne olema fitness wiki'st võid lugeda täpsemalt kreatiini kohta
  8. Kreatiin

    üldjuhul taastub keha enda tootmine paari nädala jooksul, kui korraliku kuuri teed ja üle ei manusta...
  9. Kreatiin

    mina tarbisin esimesena kreatiin etüülestrit(fitcrea). sellega oli pigem nimodi, et andis energiat juurde ja tuli selline aeroobse tahtmine peale. raskelt ajas higistama ja kaal langes. siis kui monohüdraati hakkasin tarbima, siis sellist energiat ei täheldanudki, pigem hakkas vett korralikult lihasesse siduma ja kaal tõusis märgatavalt, mis võib kaalu langetamise juures sind ära ehmatada. monohüdraadiga oli veel selline jama, et laadimiskuuri ajal lõi seedimise ka päris sassi, mingi aeg vist isegi lõi põhja alt ära... mina sis soovitaksin seda fitcrea'd, samas, kes mina selline soovitaja üldse olen. kindlasti keegi oskab professionaalset/teoreetilist nõu anda...
  10. käed surevad ära magades

    mul sama asi... eriti viimasel ajal kui massi periood on olnud siis õlast saadik on tuim :S
  11. Kardiotreening

    millal verd näeb? XD
  12. Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks

    idee järgi töötab küll sama lihas. miks sul need üldse eraldi olid? mul oli ka 2-päeva kava ja seal oli reie tagumise osa jaoks jalgade kõverdamine lihtsalt. ise valisin, kas tegin seda istudes või kõhuli...
  13. Kardiotreening

    mul tuleb ka meelde midagi, põhikooli bioloogiast, et viimases hädas hakkab energiatootmine valgu arvelt, aga valgust saadud energia hulk on ääretult väike (võrreldes rasvaga nt)...
  14. kas te saate aru?

    mulle tundub et seljasirgestaja teeb siiski rohkem tööd... ehk sis alaselg...
  15. Probleem magamisega

    kas seda platseebo effekti ei anna kuidagi esile kutsuda? ühesõnaga kui ma andsin sõbrale apilakki imovane'i (tugevatoimeline unerohi, kasutatakse ebastabiilsete ja hüperaktiivsete patsientide uinutamiseks statsionaarses psühhiaatriakliinikus) pähe, siis tüüp rääkis küll, et jõhkralt hea uni oli, ülesse ei tahtnud üldse tõusta:D. see oleks sis nö ravimivaba lahendus. keegi ennem mainis veel ZMA'd. ise võtan ka seda, kui õhtuti veel liigne pauer sees on ja ma ei tea kas see on platseebo vm, aga kohe peale selle võtmist olen väsinud. raamatut ei suuda isegi lugeda, silm vajub kinni lihtsalt. veel võiks aidata näiteks midagi sellist, et igal õhtul ennem magama minekut a la sööd/jood mingi kindla asja ära. suvel tarbisin ennem und kaseiini. lõpuks oli nii, et kui kaseiini maitset tundsin muutusin uniseks. keha jaoks muutus see rutiiniks ja organism mõistis, et peale kaseiini peab puhkama.
  16. Probleem magamisega

    XD loomulikult on iga inimese probleem individuaalne. sp olekski vaja ennem pshyhholoogi/psyhhiaatri konsultatsiooni. kuna tegemist on siiski retseptiravimitega ja igal ravimil on omad plussid/miinused sis tohter määrabki ravimi, mis kõige paremini sulle sobiks. ei ole mina spetsialist, käisin välja lihtsalt tüüpilisemad ravimid. iga inimese stressitaluvus on erinev ja ravimid soodustavad lihtsalt liigsest pingest välja tulemist. kui on väga hull probleem magamisega, sis võib põhjust otsima hakata ka kuuri ajal, nii nagu mina seda tegin. see et kui keegi käib/käis psyhholoogi juures ei tähenda, et tegemist oleks mingis mõttes hullu või ebastabiilse inimesega. see on minu meelest selline vanakooli arusaam, et inimene peaks ise enda probleemidega hakkama saama. kui tänapäeval on olemas küllaltki head ja vähe sõltuvust tekitavad ravimid, ei leia ma, et miks inimene nende abi ei võiks kasutada. või ma eksin? on siin minu ja teiste arusaamad segi läinud? ise olen pikemat aega ravimitelt maas, sest mind hakkas häirima üleüldine emotsionaalne tuimsus. mitte et mul ravimitest oleks raske olnud välja tulla, mingi sõltuvuse pärast. lihtsalt mingi paar hommikut järjest unustasin rohtu võtta, ja väga suurt erinevust ei tundnud. niisiis otsustasingi, et miks ma neid enam peaksin võtma ja enda keha kemikaalidega täitma. iseenesest oli selline kuurilt väljumine vale ja üldjuhul langetatakse doosi jne. päris korraliku esmamulje olen suutnud jätta vist igaljuhul sooviks teada, mis teemaalgatajast saanud on???
  17. Probleem magamisega

    mine psyhhiaatri juurde, ja las kirjutab sulle välja midagi. vaaliumi vormid aitavad uinuda(diazepaam, bromezapaam jne). tõmbavad pulsid ja asjad madalamaks, suurendavad söögiisu ja muudavad üleüldiselt rahulikuks. aitavad ka valu vastu. mirtazapiin, alprazolam(xanax) ja prozac tõmbab täiesti kotti ära. 12 magad rahulikult ja sis on raskusi tõusmisega. ärkamist soodustab etsitalopraam. teeb erksaks ja stabiilseks. btw kõiki neid kasutatakse stressi ja depressiooni raviks. kiirabi näed kuskil, sis küsi ticlofenaki või mingit morfiini värki. äkki annavad:D. tuttavad on mingite tuumapohmellidega kasutanud. ise tegin poole aastase kuuri läbi ja ei saaks öelda kyll et magan halvasti. piparmündi tee on rahustava toimega, võib ka aidata.
×