Jump to content

tomba

Kasutajad
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About tomba

 • Rank
  Värske olija

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 1. Vale tehnika ja suur tuhara lihas

  Kükiga saadki ilusa ümara ######(loe: pepu). Kui oleksid vale tehnikaga pikalt teinud, siis oleks lõpuks selg haige. Masinatel jalasirutused ja lamades kõverdused aitavad rohkem reielihaseid isoleerida.
 2. Rasvapõletus

  Joon päevas umbes liiter kohvi ja olen kindel, et see tauriini ja kofeiini segu ei anna mulle sellist kicki nagu sulle, seega igasugused sellised "kombod" on täiesti erinevad igaühe jaoks.
 3. Kaalust alla jõusaalis

  Soovitan sul toitumise ka kirja panna näiteks Myfitnesspal'i, siis on parem ülevaade toitumisest ning kalorid kontrolli all. Jõusaali koha pealt mina soovitaksin sul proovida HIIT'i ratta peal, esialgu vaid 5-10min. Sellest täiesti piisab, usu mind. Antud juhul on kõige tähtsam asja rahulikult võtta ja järk-järgult, sest et alustades tundubki kõik väge segane ja teadmatusest lõpetad hoopiski treeninimise. Pea meeles, et kõik mis sa netist loed võta pigem soovitustena, mitte reeglitena. Muudatusi tee toitumises ja treenimises enesetunde järgi.
 4. Kaalust alla

  Saab ka kiiremini, näiteks toitudes ainult sellest: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/Vatta2.jpg
 5. Ise käin igapäevaselt MyFitnessis. Enamasti Kristiine omas, kuna see kesklinna omadest kõige parem, teisele kohale jääks Postimaja oma. Kahjuks rühmatreeningute koha pealt ei oska kommenteerida, kuid niipalju kui ma näinud kõrvalt olen, tunduvad treenerid Postimajas väga sõbralikud ja energilised. Revali jõusaal on varustuselt väga hea, olemas ka squashi saal ning ujula, kuid seadmed on enamasti vanad ja kulunud (vähemalt viimati kui käisin, eelmine suvi).
 6. Surumispingid Tartu saalides

  Kui kükipuur kinni, siis saab biitsa teha ka edukalt jõutõmbe alal.
 7. Surumispingid Tartu saalides

  Ma kasutan vajadusel selleks kükipuuri, proovi ka
 8. Surumiskava Kaidolt

  Palun mulle ka seda 80% surumiskava, prooviks midagi uut. Kaal ja pikkus: 80kg, 182cm Trennis käinud aasta. email: 3maksim@gmail.com
 9. Kodune trenn

  Kodus tekib kiusatus trenn lühemaks teha või hoopiski ära jätta. Jõusaalis oled sa sellises keskkonnas, mis sind motiveerib ja teed trenni vabatahtlikult.
 10. Toitumine peale trenni

  Vahetult pärast trenni võta üks kohupiim alla ja kui tööle jõuad siis teed oma lõuna.
 11. Motivatsioon ning hirm

  Ma ei olegi seda väitnud, vaid lihtsalt avaldasin arvamust, et sel polegi tähtsust missugune sa trennis oled.
 12. Motivatsioon ning hirm

  Võin sulle julgelt öelda, et keegi ei vaata sind imelikult või alavääristavalt. Kui ma ise trennis näen inimest, kes on ülekaaluline ja teeb trenni, siis on mul neid hea vaadata ja tahaks alati midagi head öelda või vajadusel aidata. Usun, et enamus normaalseid inimesi on sellise mõtlemisega, seega kui ühes klubis kohtadki mõnda lollakat inimest, siis mine teise klubisse ja suure tõenäosusega seal sellist probleemi ei teki. Ära kunagi karda küsida ka abi trennis teistelt, keegi ei ütle sulle ära vaid aitab meeleldi.
 13. See raskus peab olema koos kangiga - kang + 30% lisaraskused?
 14. Jõusaali kava.

  Mis siis, et rinna päeval saab ka triipseps tööd teha, see ei tähenda et seda tuleks treenida nüüd ainult rinna päeval. Kindlasti on ka sinul kavas harjutusi kus üks lihas saab koormust mitmel päeval. Kohe inimene kava maha tegema, teadmata detaile, on päris lame ikka sinu poolt.
×