Jump to content

Bert

Kasutajad
  • Sisu loend

    204
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Bert

  • Tase
    Kasutaja
  1. mida kuradit

    väga kahtlane... asi puudutab kreatiini. seda tuleb ju manustada nõnda, et esimesed 5 päeva on nö. laadimiskuur, 4x 5g päevas, ehk kokku 20 g päevas. alates 6'ndast päevast treeningpäeval 2x 5g päevas ning puhkepäeval 5g päevas. Nt. kreatiin monohüdraat - sinna pakendi peale on kirjutatud, et manustada tuleb ööpäevas 2g et mida kuradit?! kelle mõnitamiseks see on?!
  2. nitrotech

    kallis inimene, rahune maha ma lihtsalt tahan teada, palju tal vanust on. ja põhjus, miks kysisin, on see pilt. poisil on päris kobe lihas ja lihtsalt huvitav oleks teada, kui vana ta olal vüib ) try to relax
  3. Lemmik lood!!!!

    st hakake tirima =)
  4. Lemmik lood!!!!

    Hmm... kuulasin siin eelpool toodud lugusid ja vaatan ja jäi mulje, mis muusikat te tahate No kui nii, siis hakkake aga Tharaphita (Eesti bänd, mis on metsikult super) ja muidugi Slayer.
  5. nitrotech

    coleman2: ma täiesti huvipärast küsin, palju sul vanust on? ära tee omasid järeldusi..
  6. Lemmik lood!!!!

    M.O.P - New Jack City HIM - Wicked Game Roxette - Sleeping In My Car Maitse asi täiesti. Ja üleüldse ega saalis on ka ju erinevaid tujusid ja pidevalt ei taha kuulata mingit raiumist või räppi. Kõik on ju tujus kinni, kas tahad seda või mitte.
  7. Kes sügisel võistlevad?

    Ise kahjuks lavale ei kipu. Kui hästi läheb, sisi kevadel, EKV'le tulen. Mula si selles, et olen liialt palju pühendunud oma treeningutele ja sõbrad on kõik unarusse jäänud. Seega puhkasin suvel, hakkan augustist jälle treenima ja ei taha niimoodi lavale ronida Muidugi endal suured raskused ka rasva %*ga. Aga kõik, kes lavale lähevad, respect! Olen mõtetes teiega
  8. Jõusaal koju! Kust osta PLOKKMASINAT?

    Ott: Proovisin seda ja see on täiesti korralik. Ta ei ole mõeldud suure jõusaali jaoks nagu nt. Planet Sport, vaid see ongi koju mõeldud rohkem, harrastajatele. Seega ta ei ole niivõrd vastupidav ja ta ei talu suurt koormust nagu suurtes ühiskondlikes jõusaalides, kuid kodus ajab asja täiesti ära! Mutionu: Pole tänu väärt! Mine vaata see masin ise üle ning siis otsusta. Ja kui seal sinu jaoks raskusi vähe peal, saad ju alati juure osta! M.M. ja hatebreed: ma pakun, et Mutioonul on kang ja hantlid ka olemas, kui ta tahab koju jõusaali teha (isegi kasvõi väikse). Aga muidu olen ka teiega nõus, et hantlid ja pink koos kangiga on väga efektiivne! Schwarz alustas ka ju ainult kangiga EDU! Bert
  9. Jõusaal koju! Kust osta PLOKKMASINAT?

    Ja no muidugi see jäi veel lisamata, et siin mingi aeg tagasi, müüs Planet Sport kasutatud tehnikat. Ma tõesti ei mäleta, kas seal plokkmasin oli, aga sellele küsimusele oskab Ott vastata, kuna ta seal treener.
  10. 14 aastase pingutused

    To Tman: niipalju veel selle teema kohta, et see foorum on siiski mõeldud selle jaoks, et inimesed saaksid üksteiselt nõu küsida... aga see, mis siin viimati lahti läks, see oli täielik laiamine, mis nagu väga nõme! Ära nüüd ikka nii ka ütle, et nad ei tohiks küsida, kas on norm kui ta nt. 80 kg surub Ikka võib küsida, kuid igal asjal on oma piirid! Selleks see forum siin ongi, et me kõik saaksime oma küsimusele vastuseid ja saame ise targemateks!
  11. 14 aastase pingutused

    Nõustun hatebreed'iga. Ma olen ENAM kui kindel, et kõik, kes rauda rebivad, tahavad lihasmassi kasvatada. Aga ei ole siiani mina aru saanud, mida kuradit te räägite, et oioi fafa ma surun niiplaju ja niipalju.. on see mingi näitaja?? Kui tahate lihast kasvatada, siis on tähtis välimus, mitte see, palju ntx rinnalt surute. Muidugi on tore ja huvitav pidada arve meeles ja kasvõi yles kirjutada ja võrrelda kunagi ja näha arengut, et raskused suurenevad, mitte mingi netis tõmmelda et ma teen mingi eriti suure raskusega surumist. Kui tõesti huvitavad raskused, siis on mõtekas ju jõutõstjaks minna v rammumeheks! Kas pole mitte nii?! Nagu ytles Jay Cutler: jõusaali minnes jätke oma EGO koju ja sama on selle foorumiga siin! Sry, kui nyyd kellegi "hinge metsikult riivasin", kuid soovitan jutu üle järele mõelda. See kõigest vaid minu arvamus! EDU! Bert
  12. Jõusaal koju! Kust osta PLOKKMASINAT?

    Isiklikult tean ühte väga head plokkmasinat. Plaanisin ise ka endale osta koju, kuid hiljem tulevikus võib-olla. Müügil on see Tallinnas, Liivalaia tänava ja Pärnu mnt. ristmiku lähedal. Seal eksisteerivad mingisugused 3 poodi, ühe nimi nendest on Dynamo. Aga see, kus seda masinat müüakse, on kõige Pärnu mnt. poolsem pood. Hinnaks oli siin kuu v 2 tagasi ainult 6900.- Ma leian, et see ei ole kallis. Loodan, et said natuke abi või vähemalt mõistsid, kus see asub. Kui võib-olla mingit rohkem inffi tahad vms sisi võid mailida. EDU! Bert
  13. hisi kimbo osaline blokaad

    No ma ei tea, mis asi see olla võib, kuid ma pakun, et kui arst sellele suuremat tähelepanu ei pööranud, siis ei ole see midagi hullu. Treeni aga edasi ja kui järgmine kord käid arsti juures ennast üle vaatamas ja ta selle kohta midagi halba ei ütle, juu siis kõik korras =)
  14. Tehnika

    Ei, ma arvan, et sa ei ole valesti aru saanud. Ise arvan umbes midagi sinna kanti ka. Ma mõtlen ka kunagi midagi sellist proovida, kui minna võistlustele, siis enne võistlusi dieediperioodil teha niiviisi seeriaid ja hästi palju aeroobset!
  15. Muusika trenni ajal

    ´Taoline teema oli siin mingi aeg tagasi, kuid ma ei leidnud seda siit... :S Igastahes, muidu ma väga palju räppi ei kuula, aga trenni ajal on see üks parimaid!! Isiklikult soovitaks M.O.P'i! See on nagu tõsiselt hea... eriti veel nende lugu: New Jack City!! (A) Tirige ja kuulake
×