Jump to content

Janar91

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Janar91

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 02.08.1991
  1. Otsin jõusaali kus treenida.

    Ma arvan, et teema võib lukku panna. Suur, suur tänu kõigile kes kaasa lõid!
  2. Otsin jõusaali kus treenida.

    Mõtlesin asja üle järele ja uurisin natuke ning välja mõtlesin! Hakkan käima hommikul kellas seitsmest kui avatakse. Praktika on ka Pärnu mnt'l ning lähen pärast trenni otse tööle. Suur tänu!
  3. Otsin jõusaali kus treenida.

    Ei, Nõmme kaugeks ei jää aga hind on suhteliselt krõbe. Muidu välimuselt super lux jõukas.
  4. Otsin jõusaali kus treenida.

    Ma kardan, et seal võib kitsaks minna. Jõusaal on pindalaga 12 × 10 meetrit. Kindlasti käib ka palju rahvast seal.
  5. Otsin jõusaali kus treenida.

    See on tõesti väga hea pakkumine aga ma ei jõuaks noorte kulturistide treeningutele kuna mu praktika lõppeb kell 17:00 ja ma oleks sunnitud maksma täiskasvanute hinda. :S
  6. Surumiskava Kaidolt

    Vanus: 18 Kaal: 74kg Pikkus: 185 Algaja kava, 4 trenni nädalas. Hetkel olen maksimaalselt surunud 90kg. Palun kava saata: janar.liiva@hot.ee Tänud!
  7. Otsin jõusaali kus treenida.

    Karx, oskad mulle selle vip keldri nime öelda?
  8. Otsin jõusaali kus treenida.

    Mis Te arvate sellisest jõusaalist nagu: Spordiklubi Aeg Koduleht: http://www.hot.ee/skaeg/index.html Puudub igasugune informatsioon jõusaali kohta, samas kuupilet on 350.- Äkki keegi on seda kunagi külastanud ja oskab soovitada?
  9. Tere, käisin kutsekas jõusaalis ja sain pisiku külge. Nüüd olen Tallinnas Mustamäel praktikal ega leia endale sobivat jõusaali. Äkki keegi oskab soovitada midagi mis oleks lähedal ja kuupilet võiks jääda 300.- kanti
×