Jump to content

Akrapovic

Kasutajad
  • Sisu loend

    448
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Akrapovic postitused

  1. Minu lugu...( -95 kg!)

    Väga hea töö ja eeskujuks paljudele ! Kas Hardworki taga on inimene K. K. ?
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei usu ,et aastaga saad seda mida mõni andekam 10 aastaga . Võimalik kui ei ole lihaveis või mõni bernandiini
  3. Üldiselt ei saa aru mis neil sportlastel peas toimub, kui nad registreerivad ennast sinna liigasse võistlema kus võetakse proove. Süstla ja muude tabletide sõltlasetle on muud liigad olemas.
  4. See on vale suhtumine. Maksad osalemise eest ja lõpus kõige eest. Kus leiab noor selle 500.- euri ? Küsib isa ,ema käest"- kle mul vaja proovi eest maksta jne. Ma arvan, et see ei ole tõsiselt võetav korraldaja kes ei suuda siis proove ise tasuda. Pigem mõte ,et kes vahele jääb ,peab tasuma ka proovi.
  5. Vitamiinid

    Kui pereliikmetel on viirus,bakter haigus,siis ei pääse näiteks angiin,võid kasvõi 20 g. C vit. võtta haigestud ikka. Kuid külmetus haiguste vastu aitab C ja D ning küüslauk suurepäraselt.
  6. YouTube videod

    Bob on ju täitsa loom.
  7. Jõutreening (tulemused ja areng)

    On küll. Kas mõni on näinud looduses ülekaalulist lõvi või mõnda muud kaslast ! Mida söövad ja kuidas liiguvad !
  8. Martinkink blogi

    Palju argiini korraga võtad ja millist argiini vormi tarbid?
  9. Piimavabadieet - kust veel valku saada?

    2 nädalat on väga väike aeg. Õige pildi saad 3-4 kuuga. Edu !
  10. Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

    Te ju käite jala koguaeg ja sõidad bussi ning taksoga,siis võib tõesti auto olla v 12
  11. Suured suured probleemid kaaluga

    Kõige rohkem loeb ikka mida sööd.Te peaks hästi teadma millised toidud ajavad veresuhkru üless ja kui kiirelt alla ning kaua miski seedib! 7 Korda. Mul hakkab enda hammastest kahju. Pooldan "kiviajatoitumist"
  12. Kas op. on seotud bikiini võistlejate kohustusliku tuuning paketiga
  13. Annika Pärteli BLOGI

    Paistab,et siin keskkonnas blogi pidamise juurde käib (lugege: kohustuslik) reklaam. Võimalik,et mõtlen üle! Olen tähele pannud,et mõni blogi omanik tarbib päeva jooksul pea terve sortimendi Fitshopi toidulisadeid,kuid imekombel pole silmanud veel blogi kus ülistatakse mõne muu firma brände. Kas saan õieti aru,et enne jalutuskäiku läheb kohvi +valk sisse . Ühesõnaga ajad veres insuliini üless ja loodad või usud ,et keha hakkab siis rasvavarudest energiat võtma.Põnev !
  14. Martinkink blogi

    Huvitav kelle per*e peale Marxengelil musi jäi tegematta ,et teenis omale -2. Peaks tänuväärt tegevus olema kui keegi oma vabast ajast õigekirja meelde tuletab !
  15. Plaatable blogi

    Engelil on fenomenaalsed võimed
  16. Fred Vunk blogi

    Erkko,kui sa sellises poosis naiste ees oled (nagu sul avatril pilt) Siis ma täitsa usun huvi neil on ja naisi tuleb juurde
  17. Õnnitlused heade kohtade eest !!! Kahju,et neid dopingukontrolle nii häbiväärselt vähe tehakse,aga inimesed ise teavad mille nimel nad seda "edu" laenavad.10-15 aasta pärast jõuab see "edu" teine pool ka järgi.
  18. Martinkink blogi

    Kas Teil selline kogus valku päevas (eriti kus on veel 16 muna sees) jämesoolt kinni ei võta ?
  19. Mikk Raudsepp

    Õnne soovid eelkõige Sulle !!! Mikk,kas sul tehti mingeid pildid ja magnetuuring ka ? Et kas oli kulumis jälgi nn. mille pärast soovitati liigese kütust tarbida.Kas mõni närvi kala ei või hoopis seal rolli mängida,kui nii kaua on probleem olnud,mõtlen ,et aastaga peaks ju põletik ikka alla minema kui peaks olema mõnes liigese sõlmes ning kui miski kiud viga saanud on, siis peaks paremaks minema selle ajaga üldiselt.
  20. Marius Lemming blogi

    Ega suurt mõtet pole sisse pressida sööki, kui ei lähe siis ei lähe ja haigusega organism ei pidavat kahjuks eriti midagi omastama ning ei soovitata valku tarbida,pidi minema haigusele kasvamiseks.
  21. Magneesium/ jalavann

    Hind on liiga hea ,kahjuks.
  22. Magneesium/ jalavann

    Kus Eestis seda magneesiumkloriidi suuremas koguses saada on ?
  23. Õnne Otile väga hea saavutuse eest !!! Kahju,et dopingu kontroll olematu on .
  24. Toidulisandid internetist

    Kui aega on ehk paned oma top 10 mida tarbiks ?
×