Jump to content

musimemm

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

musimemm

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.05.1975

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  • Asukoht
    Tallinn
  1. Põhjalikumalt toitumisest

    ei ole viga sinna kanti mul see söök jääb tavaliselt....
  2. Põhjalikumalt toitumisest

    kaalun koguaeg tänase päeva söök kokku näib selline 1364 kcal. valku 104,3 30,6% süsivesikuid 84 24,6% rasvu 63,9 42,2% teie ütlesite, et oleks tore,kui need % saaks 25:35:40 ja seda ma pusserdan ja ei saa kuidagi......nagu üks suur hunnik õnnetust siin. Mis häid rasvu ma peaks juurde võtma ja millal......
  3. Põhjalikumalt toitumisest

    see 2200 kcal kohutab mind )))))))))) ma siiani läbi ajanud nii 1000 kcal ringis, kui just pizza või mäki aeg pole olnud )))))) aga hommikul: ikka paar muna söön, viilu jassi leiba, viil juustu või sinki ,tomat,kurk lõunaks: kana või kala või lihaviil ja juurviljad,õun enne trenni: olen söönud väikse karbi tuunikala õhtul: kodujuustu või liha, kana,kala, tomat,kurk, õun ja vett joon muidugi palju....oma 3 l päevas
  4. Põhjalikumalt toitumisest

    Ma siin pusserdanud oma tabeliga (kcal,grammid, sv, rasvad, valgud, % jne) juba pool päeva ja ikka ei saa oma menüüd kokku. Keegi aidata eo taha )))))))?
  5. Põhjalikumalt toitumisest

    Tänud Oldman:) Aga palju päevane kaloraaz võiks olla? Trenni teen 2-4 korda nädalas (jõutrenn).
  6. Põhjalikumalt toitumisest

    Tere Fred Kuna ma siit kusagilt lugesin, et toitumiskavasid tee antud hetkel ei tee siis küsin siit samast oma küsimuse ja äkki saan ka abi Teie toitumispõhimõtteid arvestades palju peaks olema päevane kaloraaž ja potsentuaalselt rasvade, süsivesikute ja rasvade suhe. Soov oleks kaalu kaotada. Hetkel 60kg, 169cm pikk. Ette tänades K.
  7. Põhjalikumalt toitumisest

    Tere Fred Kuna mul Teie E-maili hankida ei õnnestunud siis panen siia kirja oma mure. Sooviksin just teiepoolt koostatud toitumiskava, aga teie nimele seda siin tellida ei õnnestu. Kuidas ma saaks teiega ühendust.....
  8. 2 K duell - kes keda ?

    Ja siin kohas rääkida........ma ei tea kas sa käisid eile võistlust vaatamas, aga see pilt oli masendav. Osavõtjaid peaaegu polnudki. Mõnes kategoorias 2 mõnes 5. Mis arvud need on sellised???????? Olematud numbrid. Ja kas see mitte ei näita seda, et rahval puudub ausustus sellesse spordialasse kuna seal eesotsas on nii ebaausad ja ........... tead.....ma parem ei ütle midagi kuna mu närvid on tähtsamad, kui mõni JOBU!!!
  9. 2 K duell - kes keda ?

    Hehh.....igalühel oma arvamus onju.........aga minu silmis on see juba aastaid olnud üks räpane onupoja business. Nii, et ilu versus vorm on vaataja silmades
  10. 2 K duell - kes keda ?

    Vot nõme ongi see, et IFBB süsteemis on vabakaval väga suur tähtsus. Krt kas see on mingi tantsuvõistlus või, et hinnatakse kel ahter paremini liigub ja kes suudab puusa paremini nõksutada jne. Marek oli laval väga 5 ja loodan, et ta on üle sellest kõigest, mis eile aset leidis. Nii, et mees pane täiega edasi!!!!!!!!!
  11. 2 K duell - kes keda ?

    K A L M U S
×