Jump to content

kriskoix

Kasutajad
  • Sisu loend

    82
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kriskoix

  • Tase
    Värske olija
  1. kaalust alla

    Treeningkoormus on liiga suur!!
  2. protein no.1

    Olen filmi näinud, ei mäleta täpselt, minu meelest oli kas Serge Nubret või Lou Ferrigno.
  3. Lemmik lood!!!!

    DMX - What's My Name Marilyn Manson - This Is The New Shit Shog - 2nd Dimension
  4. artic club

    Pole ta üldse kallis tegelikult, arvestades et hinna sees on nii ujula, jõusaal, spinning, aeroobika jne > ühesõnaga täismäng. Olenevalt pakestist ka personaaltreeningud, koormustestid. Igaüks valib siiski omale sobiva!
  5. üks on väiksem kui teine

    Tee vähem dussi all rannet ma arvan )
  6. mis ainet tarbida et lihas kasvaks?

    Esimese ja teise toidukorra vahel liiga pikk paus. (Siin vahel võiksid võtta midagi valgurikast näiteks kell 10) Samuti võiks esimene toidukord võiks olla energiarikkam, lisaks sisaldada rohkem valku. Kolmas toidukord oleks siis näiteks kell 13 (Kartul muna salati ning loomalihaga), neljanda võiksidid teha kell 16 näiteks, lisades ka süsivesikuid sutsu kodu- võis śiis jukujuustule. Siis sheik > trenn > sheik. Viimase toidukorra tooks ka varasema peale umbes tunni võrra.
  7. vitamiinid ja mineraalained

    Sul on mingi kompleks või?? Võta ühendust, räägi siis oma probleemist. Tõesti ei viitsi selliste arvuti taga istuvate ja ennast välja elavate nn. telefoni ja ühelöögimeestega tegeleda.
  8. vitamiinid ja mineraalained

    Ise tarbin Dynamisani. Kõik vajalik sees olemas.
  9. kreatiin või proteiin?

    lisaks muidugi kõvasti aeroobset trenni!!!
  10. kreatiin või proteiin?

    Treeningu kohapealt soovitaks isiklikult teha esimese harjutuse igale lihasele mõne baasharjutuse lühikeste korduste arvuga seerias, teistel harjutustel aga pikemad seeriad. Ja tõepoolest toitumisest on siin pikalt laialt jahutud, aga soovitaks 2 viimast toidukorda süüa väga süsivesikute ja rasvavaba toitu, kas puhas kanafilee juurikatega vms. Edu!
  11. Kumb harjutus teeb rohkem TRAPETSIT?

    lendamist*
  12. Kumb harjutus teeb rohkem TRAPETSIT?

    Trapets ei ole sugugi väike lihas. Nimetatud variantidest saab koormuse trapets mõlemal juhul (, kitsa haaredega saab rohkem koormust). Tee parem laendamist hantlitega ette ja külgedele puhta tehnikaga.
  13. külgmised kõhulihased

    Mis lihased need ''sangad'' veel on?
  14. Nutridrink

    50-60.-
  15. Nutridrink

    Ise olen ostnud Arcticspordi adminniletist. Polegi uurinud kas mujal on, arvan et kindlasti.
×