Jump to content

kpiibe

Kasutajad
  • Sisu loend

    57
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kpiibe postitused

  1. Kreatiini ja süsivesikute õige tarbimine

    http://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/0/readmore/40/Creatine(300g)/ Kavas oli monohüdraadi pulber osta, kuna too kõige puhtam.!? Seal aga kirjas, et vaja vähemalt 15g dekstroosiga segada, et paremini imenduks. Martinkink - tänan hea "nõuande" eest
  2. Triitseps

    Tere Kas selline kava pigem juba tapab triitsepsit või tundub veel okei? Surumine lamades kitsa haardega 3x8-12 Küünarvarte sirutamine plokksüsteemil köiega seistes 3x8-12 Prantsuse surumine kangiga lamades (kolbapurustaja) 3x8-12
  3. Triitseps

    Et võiksin triitsepsi päevale veel mõned seeriad rahulikult juurde lisada? Nt lõpus tagatoengus kätekõverdusi?
  4. Triitseps

    Varem tegin vahelduva eduga "kolbapurustaja" asemel tagatoengus kätekõverdusi, nüüd asendasin selle siis prantsuse surumisega ning olen tundnud, et küünarnukid on kuidagi hellakesed. Aga see võib olla ka sellest, et raskused on viimasel ajal korralikult tõusnud.!?
  5. Triitseps

    Tehnika õige, tunnetus olemas Raskused: Surumine lamades kitsa haardega 3x8-12 55-60 kg Küünarvarte sirutamine plokksüsteemil köiega seistes 3x8-12 35 kg Prantsuse surumine kangiga lamades (kolbapurustaja) 3x8-12 17,5-20 kg Ja triitsa teen ikka nädalas korra, mitte rohkem. Esmaspäevane kava näeb välja selline Esmaspäev (rind, triitseps) Surumine kangiga lamades (lai haare) Surumine hantlitega kaldpingil Surumine trenažööril (käte kokku viimine) Surumine kangiga lamades (kitsalt) Küünarvarte sirutamine plokksüsteemil Prantsuse surumine Kolmapäeval biitseps, käsivars ja selg ning reedel õlad, trapets, jalad.. ei hakka kogu kava ümber trükkima.
  6. Suurimate biitsepsitega mees maailmas?

    Võtab sõnatuks.
  7. massilisaja või valk

    Kas see on ka räme ülepingutamine, kui ma paar, kolm banaani pärast maitsvat proteiinišheiki veel peale ampsan?
  8. massilisaja või valk

    Idee poolest meeldiks mulle banaani peale närida aga.. kehakaal on mul endal umbes 83, seega proteiinišheik peaks sisaldama vähemalt 40 grammi puhast valku. Süsivesikuid peaks siis teooria järgi kuskil 2x rohkem peale närima. Ühes banaanis on ca 23g süsivesikuid (kuskilt hakkas silma, kas ka tõsi?), seega ma peaks oma šheikile kuskil 3-4 banaani kindlalt veel peale närima, et asi ka reaalselt toimima hakkaks.
  9. massilisaja või valk

    Olen samal arvamusel.. ja ega iga päev ei jõuakski seda möga endale kõrist alla kulistada. Nüüd küsimus, millist valku osta ning milliseid süsivesikuid kasutada? Kas osta süsivesikuid ka eraldi pulbrina, või on võimalik vajalik kogus ka nt puuviljadest kätte saada?
  10. massilisaja või valk

    Nii palju raha ma ka nendele pulbritele raisata ei tahaks. Kuid Valgusheik koos rohkete süsivesikute pärast trenni tundub üsnagi mõistlik. Puhkepäevadel jätaks igasugused sheikid vahele ja üritaks lihtsalt korralikult toituda. Parem ikka, kui mitte midagi?
  11. massilisaja või valk

    Nii, et puhtalt massilisajale raha mitte kulutades võiksin osta korraliku proteiinitünni. Pärast trenni tõmban oma kehakaalule vastava annuse sisse, närin banaani peale ja tulemus sama? Või siis teistpidi hoian raha kokku ja ostan mõlemad komponendid eraldi? Sellisel juhul, kas keegi oskab miskit soovitada? Ning milline peaks valgu ja süsivesikute suhe olema?
  12. Nõuandeid, soovitusi.

    Tere Olen kuskil aasta ja peale järjepidevalt trenni teinud, vahepeal oli paus poolteist - kaks kuud rangluu murru tuttu, nüüd paar kuud tagasi jätkasin. Olen pidevalt kava muutnud, praegu näeb välja selline. Soenduseks 5-10 minutit rattaga, velol, või sõudeergomeetriga + venitused. Seeriate vahepeal üritan puhata minuti, mitte rohkem, harjutuste vahepeal kuskil 2 minutit. Trenni teen esmaspäev, kolmapäev ja neljapäev/reede. Vahepeal sõin Mass2'te, nüüd vist proovin Muscle+ või Anos Special'it. Pikkust 183cm, kaal 82kg. Peamine eesmärk - mass, jõud. Nõuandeid, soovitusi kava või treenimise kohta? 1. päev - Rind, triitseps 1. Surumine kangiga lamades (lai haare) (3x8-10) 65 2. Surumine rööbaspuudel (lisaraskustega ____) (3X10-12) - 3. Surumine hantlitega/kangiga kaldpingil (3x8-10) 15/35 4. Surumine trenažööril (3x8-12) 80 5. Käte kõverdamine hantliga üle pea (3x8-12) 12,5 6. Käte kõverdamine masinal nööriga (3x6-10) 18 7. Käte kõverdamine tagatoengus/rööbaspuudel (3x15-20) - 2. päev – Selg, biitseps, käsivars 1. Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil (3x8-12) 65-70 2. Tõmme plokil ülalt ette kitsas/lai haare (3x8-12) 60 3. Tõmme plokil ülalt taha (3x8-12) 54 4. Alatõmme trenažööril (3x8-12) 54 5. Tõmbed käsikuga, ettekallutatult (3x8-12) 25 6. Küünarvarte kõverdamine althaardes, seistes kangiga (3x6-10) 22,5 7. Küünarvarrekõverdused seistes trenažööril 1x käega (3x8-12) 9 ( Küünarvarte kõverdamine, peopesad vastakuti - kodarluulihas ) (3x8-12) 12,5 3. Õlad, trapets, jalad 1. Surumine kangiga istudes eest (3x10-12) 40 2. Surumine hantlitega/hantliga istudes eest (3x10-12) 17,5 3. Tõmme üles kangiga lõua alla (3x10-12) 30 4. Õlatõste kangiga (käed rippes) (3x15-20) 60 5. Kükk kangiga, kang turjal (3x8-12) 50 6. Jala sirutus ette trenazööril (3x8-12) 50 7. Jõutõmme (3x6-8) 85
  13. Nõuandeid, soovitusi.

    Aa ja rinna päeval.. Surudes lamamine - töötab põhiliselt rinna keskosa, surumine rööbaspuudel - töötab põhiliselt rinna alaosa, surumine hantlitega/kangiga kaldpingil - töötab põhiliselt rinna ülemine osa, surumine trenažööril (liblikas) - kogu rinnalihast isoleeriv lõpuharjutus. Harjutused olen võtnud kõik Frederic Delavieri raamatust "Jõu, ilu ja tervise anatoomia". http://www.apollo.ee/jou-ilu-ja-tervise-anatoomia.html
  14. Nõuandeid, soovitusi.

    Kuna selg üks suur lihasgrupp, siis arvasin, et ei ole overkill. Harjutused tõmbavad läbi küll aga kokkuvõttes tunnen ennast hästi. See nüüd viimane kava, mille kiirelt kokku klopsisin ja unustasin mõned harjutused lisada.. enne oli sees ka jalgade kõverdamine trenazööril, harva tegin ka väljaasteid ette. Lisada oleks tahtnud veel pöiasirutused (kang õlal).
  15. Biitseps.

    Tere, .. Biitsepsile lihasmassi kasvatades ... Palju keegi seeriaid teeb? Millised oleksid kõige effektiivsemad harjutused? Puhkepausid seeriate vahel? Kui tihti tasuks šokki teha? Enda harjutused : 1. Küünarvarte kõverdamine istudes käsikutega 3x8-12 12x2 kg 2. Keskendatud küünarvarrekõverdused istudes 3x8-12 12 kg 3. Küünarvarte kõbverdamine, peopesad vastakuti 3x6- 12 9,5 kg
  16. Velo/Ergomeeter/Jooksmine

    Tere, Milline oleks kõige parem rasvapõletaja? Kas velotrenažöör, sõudeergomeeter, või lindil jooksmine. Siiani olen pärast rassimist kasutanud jooksulinti, enne trenni kilomeeter soojaks, ning pärast lihaste lõdvestamiseks veel üks kilomeeter jooksu .. (umbes 11 km/h).
  17. Rinnalt läheb vähe

    Võib olla teed jõutõmmet lihtsalt valesti. Kõvera seljaga jõuab esialgu rohkem tõsta, kui sirge seljaga ..
  18. Biitseps.

    Kolmas harjutus (küünarvarte kõverdamine, peopesad vastakuti) mõjutab Frederic Delavieri sõnul ka veidi õlavarre-kakspealihast, aga on parim harjutus siiski kodarluulihasele, mitte jah - biitsepsile.. Nii, et seda ei tasu tõesti biitsepsi harjutuste alla lükata. Scott oleks üldse kõige parem ma arvan, aga kahjuks selle võimalus saalis puudub, seega hakkan kangiga proovima. Pausid on mul umbes minuti kestnud.. Et siis umbes 6-8 seeriat biitsepsile ja korra kuus šokki, kui tunnen, et ei kasva? .. Aga miks kordused nii madalad?
  19. Sõudeergomeeter

    Tere! Plaan soetada endale sõudeergomeeter. Millist soovitate?
  20. Sõudeergomeeter

    Hammer ei sobi, sest sealne max. kasutaja kaal on 120 kg (ise 135 kg hetkel). Finnlo hinnast oleks huvitatud küll. Kas ka hea masin?
  21. Sõudeergomeeter

    Paistab, et Concept2'st ei saa keegi üle Aga nagu ma eelnevalt juba mainisin, siis olen sellega sõudnud ja tean, et on lust! Selle ost aga hakkaks rahakotile.. Ei ole Paides. Kas Kettleri poolt pole midagi head soovitada?
  22. Sõudeergomeeter

    Elukohaks on pisikene linn Kesk-Eestis ja mitte pole aega kuskile klubisse vahepeal ronida. Kui oleks aega kuhugi sõudma minna, siis ma ei tahakski endale sõude-ergomeetrit OSTA. Seega, äkki ikkagi oskate midagi konkreetset soovitada!?
  23. Treeningkava algajale

    Tere! Tegemist siis suure kondi ja kaaluka poisiga, praegu orienteeruvalt 135 kg pikkust 188 cm, vanus 23. Plaan on treenida kodus, olemasolevateks vahenditeks on esialgu kaks sangpommi, raskustega 24kg ja 32kg, ning 2x15kg hantlid. Plaanis soetada ka sõudeergomeeter. Eesmärgiks jõud ja kaalukaotus.
  24. Treeningkava algajale

    Võin öelda, et lõuatõmbeid väga ikka ei tee küll. Swung/rebimine on hea, selle võib küll kavasse sisse lülitada. Eesmärgiks olen seadnud mõlemad - kaalukaotus ja jõud!
  25. Sõudeergomeeter

    Tegemist on 135 kilose mehejurakaga, kardan, et hüppenööriga hüppamine osutub veidi liiga raskeks.
×