Jump to content

ville1

Kasutajad
  • Sisu loend

    187
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik ville1 postitused

  1. Kaalust maha rasvaarvelt

    Lihtsüsivesikud imenduvad kiiresti, uniseks võivad ajada liitsüsivesikud eriti kui neid korraga palju tarbida organism hakkab eritama ansüüme mis tekitavad väsimus tunde mõnel inimesel!
  2. Kaalust maha rasvaarvelt

    Lihtsüsivesikud imenduvad kiiresti, uniseks võivad ajada liitsüsivesikud eriti kui neid korraga palju tarbida organism hakkab eritama ansüüme mis tekitavad väsimus tunde mõnel inimesel!
  3. Kaalust maha rasvaarvelt

    See 1800 sinu puhul on ilmselt ikka väike, sorri kui ennem väljendasin ennast veidi valesti, 2200 on baas ainevahetus nagu keegi siin kasutajatest viitsis välja arvutada, see on umbes. Sellele tuleks lisada siis päevane aktiivsus, ehitusel on ka see erinev, pakun et kui tööpäev on u 8 h siis 1 tund võib võrduda umbes 150-250 kcal seega võta aluseks madalam 150x8 =1200 su päevane kulutatud energia tuleks rõhutan umbes 3400. Selle atiivse tööga on ka see jama et organism harjub regulaarse kehalise aktiivsusega ja ei taha see kaal mitte langeda. Olen ise ka ehitusel töötanud. Proovi umbes 2 nädalat 3000 kcal. Kui hakkab vaikselt langema siis on ok. Trenni päev üldjuhul manustatakse enne ja pärast trenni kiireid süsivesikuid, taastusjoogid, puuviljad jne mis kompenseerib kiiresti klükokeeni varud lihastes. Treening päevadel jääks seega see kaloraaz 3300 kanti. Minu soovitus treeningvaba päev 3000 kcal treeningpäev 3300 kcal esialgu ja vaata mis saab. Ürita kiirendada aunevahetust, jaga see 3300 ära nt 4 toidukorraks, veel parem 5 ks. Tarbi vähem süsivesikuid, riis, kartul, makarinitooted, jahutooted õhtu poole ütleme peale kella 15:00. Lae enda energia hommikul kaerahelbe pudru on hea variant. Isegi nats shokolaadi võid hommiklul kohvi kõrvale lasta dieedi ajal kui sellel järgneb 8-10 tundi kehalist aktiivsust. Asi selles et hommikul manustatu kulutad kindlasti ära päeva jooksul. Dieedi pidamine ei tähenda kõigest loobumist, aeg ja kogus määrab. Alkohol proovi ära unustada umbes 3 ks kuuks kui tõsine tahtmine alla võtta. Nädalavahetusel pidu panemine, stiilis nagu meie noortel, rikub kõik nädala jooksu dieedi. Aga anna tuld siis dieeditamisel!
  4. Kaalust maha rasvaarvelt

    1000-1400 on liiga vähe sinu pikkuse ja kaalu juures. Arvuta välja oma BAV baas aine vahetus. See on soovitatav kcal kogus miilest allapoole ei saa minna, lisaks sellele tuleb juurde lisada kehaline aktiivsus. Töö- kui see ei ole istuv, treeningud, palju liigud jala jne. Ise pakun umbakudu et sul võiks jääda see kokkuvõttes 1800-2200 vahele, et maha võtta rasva arvelt nagu sa teemaalgatajana soovid. 1000-1400 kcal võib kaal kukkuda mõnel juhul liiga kiiresti ja tulemus on suht jama, kaotad ka palju lihasmassi. Ja tulemuseks on piitspeenikesed käevarred samas kõhupeal ikka mõningane polster! Aga edu!
  5. Et siis ei jaksa no tee või tina. Kava on mul aga selline et seljapäev on samal päeval jõutõmbe päevaga. Pärast jõutõmmet peaks kohe umbes 5-10 minuti pärast lõuatõmbed tulema aga mida ei jõua seda ei jõua. Vaevalt 4 kordust tuleb ära. Samas ei saa öelda et mingi lahja lõuatõmbaja oleks, oma 18-20 tuleb ilusti ära puhtalt. Mida siis keegi soovitaks äkki peaks hoopis lõuatõmbed 4x8-10 enne jõutõmmet tegema? Päris ära ei taha ka seda harjutust jätta, kuna tegemist minu jaoks väga olulise harjutusega.
  6. Lõuatõmbed pärast jõutõmmet!

    sorri õlalihase unustasin mainida see on selja ja jõutõmbe päeval!
  7. Lõuatõmbed pärast jõutõmmet!

    Tere jälle seltsimehed! Hakkasin asja sügavamalt analüüsima niipalju kui mul seda võimekust analüüsida on. Mu treening näeb välja nädala lõikes selline et üritan eelisarendada jala ning rinna lihaseid! Mõtlesin et mõlemat siis kaks korda nädalas, kuna jõusaalis ei ole võimalik käija üle kolme korra nädalas, näeb see välja selline. E -kükk 4-5x8 jalatrenaz. reie ette 3x10-15 jalatrenaz. reie tagaosa 3x10-15 Kangi surumine hor pingil 3x6-10 kaldpingil surumine hantlitega 3x6-10 hantlitega lendamine 3x6-10 triitsepsile kaks harjutust kokku 6 seeriat K- jõutõmme 3x10 lõuatõmbed 3x ei jaksa eriti 4-6 hantli tõmme küljele 3x8-12 biitsepsile 2 harjutust kokku 6-8 seeriat kõhulihased 6 seeriat kaks harjutust kõik peaaegu max kordusteni R- -kükk 4-5x8 jalatrenaz. reie ette 3x10-15 jalatrenaz. reie tagaosa 3x10-15 Kangi surumine hor pingil 3x6-10 kaldpingil surumine hantlitega 3x6-10 hantlitega lendamine 3x6-10 triitsepsile kaks harjutust kokku 6 seeriat kõhulihased 2 harjutust 3xmax kokku 6 seeriat (kõhulihast teen veel kodus ka kui aega saan mingil päeval) Samas nagu eelpool öeldud kasutan süsteemi kus 2 nädalat on kordused 10-.15, 3 ja 4 nädal 6-10, ning arvatavasti 5-6 nädal kasutan raskuseid millega jäävad kordused 3-6 vahele. Kas siin ei või olla väikese ületreeninguga kuna kahel päeval nädalas on kaks suuremat lihasrühma ühel päeval Jalg+rind, olgugi et hakkan tegema nüüdsest ka aeroobset 2 korda 30 min nädalas nagu Ott soovitas! Äramärkimst vb veel see et kehakaal on tõusnud viimase poole aastaga 77 kg 85 le pikkus 174, et keha on ise liiga kiiresti raskeks läinud et selletõttu puudujäägid lõuatõmmetes?
  8. Lõuatõmbed pärast jõutõmmet!

    Huvitab selline asi et paljud siin üldse teevad peale jõutõmmet lõuatõmbeid? Lihtsalt huvi pärast, kui ei vb keegi viitsiks katsetada et kas ja kui palju jõuab? See et Ott jaksab ei kahtlegi
  9. Lõuatõmbed pärast jõutõmmet!

    Ega sul Ott on tegfelikult õigus, aeroobset ma ei tee üldse. Kas aeroobse lisamine treeningutesse võib tõesti parandada seda asja. Et taastun kiiremini. Vb küll. Tuleb siis aeroobset tegema hakata.
  10. Lõuatõmbed pärast jõutõmmet!

    Tere kirp2! Seljatrenni päev näeb välja selline! Peale soojendust alustan jõutõmbega. Kuna katsetan oma treeningutes süsteemi kus kaks nädalat on kordused 10-15, 3-4 nädal kordused vähenevad 6-10, ning arvatavasti 5-6 nädal üritan kasutada raskuseid kus kordused jäävad 4-6 kanti. Seega siis praegu jõutõmme 4x10, kasutan 100 kg raskust. Üle selle 10 korduse ei lähe kuna sellisel juhul muutub jõutõmbe raskus minuarust liiga väikeseks ja harjutus kaotab oma efekti. Seejärel pusin teha lõuatõmmet, mis tavaliselt lõpeb sellise 2x4 piduse üritusega. Seejärel haaran mõne raskema hantli 40-50 kg ning teen tõmbeid küljele(kunagi kasutasin selle asemel kangi tõmmet vastu kõhtu, ja jällegi jõutõmme koormab alaselja liiga ära et seda harjutust korrektselt teha), tõmbeid siis umbes 12-15x3. enamus ajast ka siis biitsepsile 2 harjutust 3x10-15. Ning kõhulihast 2-3 harjutust kordused 15-25 kanti. Selline lühike ülevaade. Mida soovitate muuta?
  11. Mida arvate jõunäitajatest?

    Vaielge aga edasi, igaljuhul väga hea lugeda!
  12. piimatooted dieedi ajal

    Tervist. Oskab keegi öelda miks ei soovitata dieedi ajal piimatooteid eritit tarbida. Olen tähele pannud et just usa saitidel pööratakse tähelepanu sellele et dieedi ajal vältida piimatooteid, samas on jäetud põhjendamatta et miks? Viitan kasvõi nt artikklile Jay Cutler räägib toitumisest ja dieedi pidamisest http://www.nosterrex.ee/smf/index.php?topic=14.60 , Samas siin eestis just propageeritakse piimatooteid valgu sisalduse tõttu. Mis võib selle taga siis olla, kas Usas ja mujal läänes on piimatooted liiga kaloririkkad(rasv, süsikad)-
  13. reljeef

    Tekkis selline küsimus mis mind tegelikult pikka aega on kimbutanud. Minu arusaamades on tekkinud vastaseis seoses sellega kas on olemas reljeefi e lihase kuju parandavaid harjutusi. Kui jagada harjutused massi kasvatavateks ja reljeefi parandavateks harjutusteks siis millised need oleks. Kujutan ette et siin hakatakse kohe jagama mulle tarkusi selle osas et need baasharjutused kasvatavad massi jne need teised on abistavad. Lugedes läbi Hr I.Otsuse raamatu selgub sealt et reljeefi parandavaid harjutusi ei ole olemas. Rinna lihase kuju muuta ei saa vaid selle suurust. Ja kui terav ja reljeefne see paistab oleneb ikkagi keha rasva protsendist. Kus on siis see tõde äkki keegi jagaks oma kogemustest tulenevat?
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    jh ma saan aru küll et kunst, viimatigi kui on taotuslikult liialdatud inimest iseloomustavate joontega liigitaksin selle karikatuuri alla! 5+
  15. Markus Ruhl

    Markuse puhul võib rahulikult mainida, et raske on elada kui jalad kaenla alt välja kasvavad
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Anna andeks aga see pilt meenutab pigem merisiga kui kirpu
  17. ülakeha/alakeha

    Tervist! Kas massi kasvatamise seisukohast ei ole midagi valesti kui ma teen vaheldumisi ühe treeninguga läbi üla keha ja seejärel järgmisel päeval alakeha paar päeva puhkust ja siis full body ühel päeval kuhu kaasan ka jõutõmbe Paar päeva puhkust ja otsast peale. Mõlemal treeningpäeval kasutaks baasharjutuste juures kükk, surumine 5x5 süsteemi, teiste harjutuste puhul 3x6-10. Või ikka peaks jääma traditsiooniliste jaotuste juurde kui soov ikkagi massi saada esialgu?
  18. Ma arvan et natukenegi primaadist edasi arenenud mees ei hinda naist rindade järgi. Eks need rinnad pannakse ikka iseenda pärast enese hinnangu tõstmiseks (kellel see madal on väikeste rindade pärast). Ja midagi ei ole katki ja valesti kui keegi on omadega rahul, ja minu arust ei ole ka valesti kui ei ole rahul. Ausaltöeldes ei suhtu nendesse inimestesse halvasti kes käivad jõusaalis kui ke mitte nendesse kes ei käi. Sama nende kuntstrindade opereerimisega.
  19. ülakeha/alakeha

    Janar mis sa sellisest jaotusest arvad. Esmaspäev jalg ja õlg biitseps. Kolmapäeval Rind ja selg, triitseps (rind ja selga sellepärast ühel päeval et selg on suhteliselt hästi arenenud nö kaasa sündinud siis ja ei vaja hetkel nii suurt tähelepanu-seega sellel päeval rohkem rinda ja paar harjurust seljale lõuatõmbed 4x8 ning kangiga vastu kõhtu tõmbed 4x8-10) reedel siis full body kus sees oleks ka jõutõmme ja igale lihasele kaks harjutust.
  20. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Selles asi ongi et HIV on ka välditav. Ps õigel ajal õiges kohas võib ainult prostituuti kohata, ma arvan et õige naine ennast ise pakkuma ei tule. Väga suur osa selles ongi nende nö õigel ajal õiges kohas tolgendavate kas siis elukutseliste või vabakutseliste prostituutide süü ja kõikide inimeste kes ronivad võõraga voodisse kaitsevahendeid kasutamata-pealegi viimased ei hoia 100 protsenti haigusi ära. Kui palju siis need korralikud summad on eestis mida hiv tõkestamiseks eraldatakse? Ma küll ei tea. Kurb on tegelikult see olukord eestis. väikeriik ja HIV euroopa liidus esimesel kohal. Eesti Nokia olemas.
  21. Naised peaksid isegi teadma kui õrn koht see rind on et noaga kallale minna. Palju õrnem koht on paljude naiste jaoks välimus mille hulka kuulub ka rindade olemasolu võis siis puudumine. Kui see naise enda enesehinnagut tõstab siis antku minna, kõik on kinni psüühikas ju ikkagi. Kui tuntakse ennast kenamana ja enesekindlamana läheb see asja ette mõnel inimesel -kellel näiteks on selles suhtes kompleks. Tõesti ei tea ainult kuidas kuntstrinnad bodyfitnessi treenijale istuvad või mõjuvad.
  22. Lihaste lagunemine

    Miks peaks eestist kallist valgupulbrit kaasa vedama, olen ise soomes siin on igas suuremas toidupoeski valgupulbrid letis olemas Kuiaga leiad mingi odavama poe Tarjoustalo või" robin hoodi " saab veel soodsamalt. Olen siit leidnud kunagi toote 750 g maksis 10 EUR. Ameerikas valmistatud- valku oli pulbris 70%. Niiet ära eestist kallist pulbrit kaasa vea. Kui teed tükitööd siis ära rabele niipalju et süüa ka ei ole aega, eriti sihukest haiget tööd tehes nagu maasikate korjamine ma ei tea peaks just tihedamini pause tegema ja sirutama ma kujutan ette. Kui kasvõi kambas on kellelgi auto minge lähimasse linna, siin jõusaale küll- paar kolm korda nädalas käija pole ju väga kulukas, tavaline maks on 4 euri kord- ostad 10 korra pileti maksab 23 euri nii et seegi pole nii kallis. Kõik on enda otsustada kuidas asju planeerida. Ei ole olemas niisugust asja et töötan ja süüa ei saa või ei tohi. Aga edu igaljuhul ja ära ennast ribadeks tõmba tööga, elus on muutki kui ainult tükitööga raha "rabamine" niimoodi kaugele niikuinii ei jõua-
  23. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Tere tulemast HIV vabariiki... heh
  24. kas ma saan õigesti aru et algajad nii kulturism kui ka klassikaline kulturism on sünniaastast 1989- ja nooremad. Kas siis sellest vanusest vanemad ei saa võistelda?
  25. ülakeha/alakeha

    Kuna saalis käia on võimalik ainult 3 korral nädalas mõni n vb ainult kahel korral siis saaksid nii ülakeha kui ka alakeha kaks korda läbi tehtud.
×