Jump to content

Toskin

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Toskin

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.01.1992
  1. Parim kava.

    Tervist. Suure ringi küsimus, milline kava teil kõige paremini tulemusi näidanud on ?
  2. Treeningkava.

    Tervist. Niimuuseas tekkis küsimus selline, õigemini küsimused 1.Millise treeningkava järgi alustas Vend Vähk jõusaali teekonda ja kaua ta selle kavaga tegeles? 2.Kasutusel olid ka mingid massilisajad, burnerid mms ? 3.Mis kava sai järgmiseks ? 4.Millele pööras Vend Vähk jõusaalis erilist tähelepanu ? 5.Kas treenisite pigem hantlitega või masinatel ? Tänud Ette ära!!! Head päeva.
  3. Ma ei mõista.

    Aitähh vastajatele , jõudu
  4. Kuulates targemaid.

    Tervist. Kunagi sai siis kõvasti jõusaalis käidud, lausa igapäev. Saigi see harjumuseks ja peale trenni on kohe selline hea tunne, et oled ennast ikka liigutanud jne. Nüüd aga selline lugu ,et olen 2 nädalat tööl laevapeal - POSTIIVNE( sest siin on jõusaal) ja kaks nädalat kodus. Mis ma peaksin ette võtma ja millist kava kasutama. Soetan endale lähiajal kindlast koju ka paar hantlit ja proovin sealgi midagi teha, ei raatsi mingit klubikaarti ka teha, sest siis oleks 2 nädalat raisus. Kas sellest 2 nädalat treenimisest ja 2 mittetreenimisest on üldse mingit tulemust oodata ja kasu, no eks kasu on ikka midagi, kuulaksin heameelega vanemate karude soovitusi. Sooviks nimelt massi ja jõudu. Aga kaks nädalat pole mul kuskil ennast korralikult liigutada. Mis kava oleks sellise treenimise juures (2 korralik , 2 vähem korralik ) kasutada ? Aitähh vastajatele ja jõudu jõusaalis
  5. Vanamees teeb ka trenni :D

    Mõni lihtsalt ei viitsi ja valetab endale et ta ei saa( liiga vana , ei ole aega , mis iganes ) ja nii see tegemine jääbki. Aga hoiatus ,kui pihta hakkate siis Jõusaal tekitab sõltuvust
  6. Pikka aega peas kumisenud küsimus , leidingi vastuse . Aitähh
  7. Kaalust juurde võtmine

    Minuarust käib see asi nii, et kui lihast treenid siis võid joosta ka , kui massi tahad. Aga sa pead õieti ja rohkelt sööma ja ilusti treeni tegema, sest kui jooksed ega sa lihasmassi ei jookse kuskile ära, vaid pekk kaob. Jõudu.
  8. Hakkab pihta.

    Suured tänud . Jõudu ja jaksu teile ja muidugi ka ilusa ilma nautimist.
  9. Ma ei mõista.

    Aga mis see 8 - 10 tähendab , kas 8 või 10 , ise tean palju teen ?
  10. Ma ei mõista.

    Surumine kangiga lamades 4x8-10+8-10 Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil Surumine kangiga lamades kaldpingil 4x8-10+8-10 Tõmme plokil ülalt ette vaata Lendamine hantlitega kaldpingil 4x8-10+8-10 Ületõmme hantliga (pullover) MIDA TÄHENDAVAD NEE READ 4x8-10+8-10 4- seeriad . Aga mis mõttes 8-10 ja miks seal plus 8-10 on ? Kuidas neid sooritiada siis , millise ajavahega ja misssasja ?
  11. Hakkab pihta.

    Tervist. Olen 173 pikk. Kaalun 67. Jõusaaliga olen tegelenud 1-2 a. 3-4 korda nädalas trenni. Jõudu tuleb juurde küll , aga vaikselt, kahjuks aga massi ei ole kuskilt näha. Võtan ennast käsile. Jätan suitsetamise maha siis on isu parem. Hakkan ilusti toituma. Nüüd tekib küsimus, äkki keegi on samakaaluline ja sama probleemiga, kellel on hea toitumiskava. Äkki saaksite mullegi jagada? Tellin endale pulbri . aga millise ? MASS2 - MUSCLE+ . Treeningkavasid on ka sinna niipalju tekkinud, vanasti tegin Massitsüklit, aga milline treeningkava mulle sobiks? Kui masssi teha, kas siis korduseid rohkem ja raskust vähem või vastupidi ? Registeerin ennast korraliku jõusaali esmaspäeval. Prindiksin kava välja ja seaks juba toitumiskava järgi ka külmkapi paikka. Kui kellegil on viitsimist ja apsoluutselt midagi tarka hetkel teha pole siis viitsiksite aidata ? Oleksin väga tänulik. Head päeva
  12. Hera80

    Ei tea kas ma olen uimane või mitte aga ma olen siin foorumis ringi kobanud päris tükk aega Soetasin endale Hera80 maitsetu paki . Niisiis küsimus tekkis selline? 1.Millal seda võtma peab? Enne trenni? Peale trenni? Keset trenni? 2.Palju seda võtma peab? 3 supilusikatäit ? 3 Kas peaks veel endale mingi Toidulisandi muretsema? Käinud Jõusaalis 1,5 a . Kasvanud olen küll , kuid soovin seda natukene kiirendada Kaal 63 Pikkus 170 Rinnalt 100 Tegelen juba 2 nädalat MassiTsükliga. Ei hakkagi uut teemat tegema vaid küsin kohe siin Kas Massitsükkel tähendab seda et ta annab massi kõige rohkem juurde ? Võin tunduda totakas , aga vähemalt ma siis tean Aitähh vastajatele
  13. Lendamine küljele hantlitega

    Hakkan siis katsetama , pärst siis räägin kas mõjus (H)
  14. Lendamine küljele hantlitega

    Siis mul raksub vapsee terve rinna ülaosa
  15. K: Kiilakad

    Miks kõik sihukesed suuremad vennad ja lihastes vennad omal pea kiilakaks ajavad ?
×