Jump to content

Ott Kiivikas

Fitness.ee
  • Sisu loend

    15 510
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    156

Koik Ott Kiivikas postitused

  1. Otile

    Äkki ütled mulle ka kust sa vaatasid, mina vaatan võistlus tulemusi IFBB koduleheküljelt võistlus tulemuste menüü alt. Ühe fänni kohta oled sa küllaltki ebaviisaka kõnemaneeriga.
  2. Otile

    Kuna kuus esimest pannakse välja IFBB koduleheküljele, siis kui see Teid nii väga huvitab võite teha järelpärimise seal avaldatud maili aadressidel.
  3. Doping... Aare Kreilisele

    Vahepael ei olnud mahti kirjutada kuna saabusin alles täna kell 9 hommikul Minskist. Olen lugenud neid kommentaare ja olen viimati kirjutanuga samal arvamusel, see haukumine ei muuda mitte midagi, igal osapoolel on oma arvamus. Foorum on muutunud mõnede inimeste jaoks oma tunnete väljaelamise kohaks, ise üritan kommenteerida ja vastata ainult asjalikele küsimustele.
  4. Tõstekang

    Müüa võistluskang 250kg. kummiketastega, vähe kasutatud heas korras. Info 6774666 oü Robocop
  5. Seksikas Ott

    Liis, minul on läinud selleks aega 8,5 aastat ja kaugeltki ma ei ole oma kehaga rahul ega saa kunagi olema. See on sama kui sa unistad saada miljonäriks, arvates et sul on siis piisavalt raha, kiuid omades miljoni mõtled miks ei võiks olla rohkem.
  6. Doping... Aare Kreilisele

    Mulle jääb arusaamatuks, mis puutub sinu positiivsesse dopinguproovi meie Šveitsis käik, mis toimus aasta varem. Nagu ma aru saan ei ole enam küsimus sinu puhtuses, vaid selles, et kui sina tarvitad dopingut. siis teevad seda ka teised. See on nagu väikese lapse , jutt et " ega mina üksi ei teinud, tema tegi ka". Seda positiivset tulemust sa enam negatiivseks ei muuda.
  7. jälle see valk

    Lemon Super ei ole hüdrolüüsitud valk, soovitav oleks oodata vähemalt tunnike. No 1 puhul võib paus olla lühem.
  8. treeneri staatus

    Järgmised EKFL- poolt korraldatav õppeseminar toimub 13.09.2002 täpsem info, tunniplaan ja eelregistreerimine pannakse üles amazoni.
  9. 12.mail Rahvusvahelised Võistlused Fitnessis

    Ise viibisin kohapeal ja lugesin protokolist kokku 22 võistlejat, kas tõesti jäi nii palju võistlejaid tulemata? Mille põhjal eelmine rekord oli Pärnu võistlustel? Kui ma õieti mäletan oli 1994a. Eesti karikavõistlustel kulturismis Tartus väikses Vanemuises 44 võistlejat, ja enne neid võistlusi on kulturismi võistlusi peetud aastakümneid.
  10. Kõht

    Ei saagi, see on geneetikaga kaasa antud, samuti ei saa lühikest biitsepsit pikaks venitada jne.
  11. glükoos

    Kui eesmärgiks oleks saavutada max. effekt, on teadlaste poolt välja käidud soovitus kuni 100gr. süsivesikuid 5gr. kreatiini kohta, nii et 40 gr. ei ole veel max. Selge on see, et 2000 lisa kcal päevas teevad inimese kähku paksuks, nii et proovige hoida 40 gr. ringis, ilma süsivesikuteta aga läheb effekt kaduma.
  12. Biceps

    Ei ole olemas paremaid ega halvemaid harjutusi, tuleb proovida erinevaid variante ja leida millised sulle kõige paremini sobivad.
  13. EKAS särk

    Kui särgid valmivad on neid võimalik osta amazoni poest, sellest anname teada.
  14. Kreatiini hind

    Olen korra proovinud toodet, kus oli juba kreatiin kokku segatud süsivesikutega ja ega tulemus ei erinenud tava kreatiini võtmisest. Vahet ei ole kas nad on juba kokku segatud või me võtame ise süsivesikuid lisaks.
  15. Fitnessi kohad

    Svetlana oma välimuselt väärinuks kindlasti kõrgemat kohta, saatuslikuks sai arvatavasti vabakava. Ta on eelmistel aastatel esinenud peamiselt kulturismis, kus vabakava osatähtsus ei ole nii määrav kui fitnessis. Kuid mulle lava tagant vaadates tundus, et Eesti fitness on tõusuteel.
  16. Kreatiini hind

    Mille põhjal sa väidad, et üks on puhtam ja kvaliteetsem, kui maailma kreatiini tooraine põhineb peamiselt Saksamaalt ja Austriast. Eri maad lihtsalt pakendavad. Kreatiini kvaliteedist räägib see, kui me laeme ja kehakaal ja jõunäitajad tõusevad on tegemist kvaliteetse tootega. Mina olen kasutanud Tai Kane kreatiini viimased kolm aastat ja tulemuste üle ei kurda.
  17. alakõht

    Kõhulihaste alaosa mõjutavad peamiselt kõik jalgade tõsted, kas rippes või pingil. Põhiline on see, et tõstate puusad pingiküljest lahti, mitte lihtsalt ei kõverda jalgu.
  18. Tselluliit

    Tulemust ei ole sellepärast , et sa teed treeninguid valel pulsisagedusel ja samuti on puudujäägid toitumises, vastasel juhul oleksid supervormis. Loe läbi Koormustesti jutt ja tee omad järeldused.
  19. Kreatiini õige võtmine.

    Võta lahti otsingumotooring kreatiin ja saad kõik kreatiini puudutava info. NB! Kasutage otsingut, enne kui küsimuse esitate, paljud teemad on olnud korduvalt samad, nii et keegi ei viitsi uuesti pikalt lahti seletada.
  20. Kreatiini õige võtmine.

    Võta lahti otsingumotooring kreatiin ja saad kõik kreatiini puudutava info. NB! Kasutage otsingut, enne kui küsimuse esitate, paljud teemad on olnud korduvalt samad, nii et keegi ei viitsi uuesti pikalt lahti seletada.
  21. Küsimus Otile

    Süsivesikute rikkad toitained on; riis, makaron, kõik teraviljatooted, müslid, magusad tooted jne. Valgurikkad tooted on; kodujuust, kohupiim, munad, juust, liha, kala, kana, kalkun jne. Peale trenni oleks soovitav 30-50 gr. süsivesikuid koos 30-40gr. valguga. Süsivesikud peaksid olema kergesti imenduvad glükoos, fruktoos, dekstroos.
  22. OTILE

    Kõige parem rasvapõletaja on tervislik toitumine. Rasvapõletajad võivad anda hetkelist effekti, kuid ega neid ei tarvitata kogu aeg. Üldjuhul sisaldavad toimivamad rasvapõletajad ergutavaid aineid ja järelmõju inimestele võib olla erinev. Rinnalihaste tugevdamiseks tuleb siiski teha järjepidevalt erinevaid rinnalihaste harjutusi, ära looda kiirele muutusele.
  23. Superseeria

    Superseeriaid võib teha mitmet moodi. Kas raskust vähendades, st. valin sellise raskuse millega suudan teha 6 kordust, võtan natuke raskust maha ja sooritan uuesti 6 kordust. Võimalik on kombineerida sama harjutusega, samuti erinevate harjutustega ja erinevate lihasrühmadega. Ise kasutan superseeriaid enne võistlusi, massi perioodil ei ole mõtet treenida liiga intensiivselt.
  24. toidulisad

    Annikale soovitan samuti Protein No 1, aeroobikas saavad liigesed suure koormuse ja samas katab N0 1 ka lisavalgu vajaduse. Soovitav on teha üks sheik peale treeningut segatuna mahlaga, valguga aitame taastada ja üles ehitada uued lihasrakud ja mahlast saadavad süsivesikud taastavad energia.
  25. toidulisad

    Kõige suurem vahe on selles, et kreatiin ei sisalda energiat st. 100gr. 0 kcal. Valgukonsentraadis on energia hulk 380 kcal ligidal. Liigese probleemide korral soovitan omast kogemusest tuginedes Protein No 1. Kreatiini pole mõtet süüa eraldi st.ilma valguta vastasel juhul kogume kehasse vaid lisavett ja kuuri lõppedes laseme selle välja. Alusta esialgu lihtsalt lisavalgu tarbimist ja juba ainuüksi selle baasil tunned treeningutes edasiminekut.
×