Jump to content

jaanus666

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jaanus666 postitused

  1. Suur kõht.

    aga kui eluviis on selline et mitte kuidagi ei ole seda toitumiskava võimalik jälgida? kas on ka muid lahendusi kaalulangetamiseks, maksumus ei ole oluline.
  2. Suur kõht.

    sain endale toitumiskava siis ja selline küsimus, et kavas on nii et mingi 6 söögikorda: hommik kell6, vahepala kell9, lõuna kell 11, vahepala kell14, vahepala kell 16 ja õhtusöök kell 8. kas peab siis niipalju kordi sööma, kas nii ei või et söön ainult lõuna kell 11 ja õhtust kell 20?
  3. Kellelt tellida toitumiskava?

    ###### ma ei saa selle toitumiskava tellimisega hakkama:D kuradi täidan ära selle kõik ja panen et telli ja mine maksma, siis et lisa ostukorvi, ja siis näitab seal et kogus kaks, ja kui back panen siis jälle need lahtrid tühjad kõik mis ära täitsin:S ###### kolm korda juba kirjutanud ja ikka ######. tüütu täita jälle otsast pihta :S
  4. Kellelt tellida toitumiskava?

    kas see kalmus ei tee enam toitumis kavasid, keda siin kõige rohkem kiidetud?
  5. Kuidas oleks õige alustada?

    ehk keegi defineerib ära misasjasd on baas harjutused ja mis on isolatsioon harjutused?
  6. Suur kõht.

    kuidas muidu alkohol ja toitumiskava kokku sobivad? reedesed-laupäevased joomingud ja klubiskäigud ikka võib teha ?
  7. Suur kõht.

    esmatähtis on jah et saaks kõhust jne lahti, lihaste vormimisega hakkaks peale seda pihta. aga jah, kõht ja asjad praegu nii suured et need põhilised. samas tekib küsimus, et kaua muidu selline asi aega võtab et normaalseks saada ennast, tahaks näiteks suvel randa minna et ei peaks piinlikust tundma, senini pole kunagi rannas käinud näiteks. kas selline asi on võimalik?
  8. Suur kõht.

    kui palju see normaalne joosta oleks muidu ja kui tihti? ei peagi mugav olema see, peaasi et kasu on. ja vabandust nüüd lolli küsimuse eest, aga kas aeroobne trenn tähendabki jooksmist, suusatamist ja jalgratast, või kuulub sinna alla muudki? ning kas kõhulihaseid on mul üldse mõtet teha sellise suure kõhuga? või ennem vaja kaalust alla saada? ja kas kõht kaobki ära siis lihtsalt selle toitumise parandamisega? Sest kui ma mingi 4 kuud tagasi kaalusin 15 kilo vähem umbes, sisi kõht ja rinnad ikka samasugused.
  9. Suur kõht.

    Ehk siis mul praegu pole mõtet treenimise peale üldse mõelda, et pmst ainult toitumise peale?
  10. Toitumiskava tellimine

    kas nii pole, et mõni treener kaalu tõstmise spetsialist ja teine näiteks kaalulangetamise oma? kõik teevad kõike?
×