Jump to content

protein_pets

Kasutajad
 • Content count

  242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

protein_pets last won the day on December 29 2014

protein_pets had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutraalne

About protein_pets

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 01/14/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Kas on mu kaal OK ? ( mis arvate )

  Mina kaalusin noorena sama palju olles üle 180 cm. Olin täiesti terve ja võimekas jooksja. Seega on sinu kaal täiesti OK ja leia endale olulisemaid asju, mille pärast muret tunda.
 2. Vend Vähk Peab liikuma!

  Kuidas need legendaarsed laulusõnad olidki: "Fekalist, fekalist, fekalist, olen uhke et pole kulturist"
 3. Darola Kruusik- Team Fast

  Kirbu repertuaarist meenub selline ettevõtmine, kui ta staadionile ringi peale tegi:
 4. reumatoid artriit

  Mõned uurimused on täheldanud Omega-3 rasvhapete positiivset mõju artriiti põdenuil. A&O on siiski korrektne baasravi, mida ma kahtlustan, et Plaquenil mitte pole. Mil määral diklofenak sind aitab?
 5. reumatoid artriit

  Seda pead sa reumatoloogiga arutama. Plaquenili monoteraapia on kasutusel vaid kerge artriidi puhul. Kui liigesed valutavad, on vajalik kangemate rohtude (metotreksaat, sulfasalasiin) kasutamine, mis on efektiivsemad, aga põhjustavad ka rohkem kõrvaltoimeid. Neid kirjutab vaid reumatoloog, seega on oluline temaga suhelda ja mõista anda, et vajad abi.
 6. Fred Vunk blogi

  Hea, et täpsed numbrid postitad - saab palju parema pildi treeningust.
 7. Silvar Rückenberg

  Kas magamine on nii energiakulukas?
 8. Vend Vähk Peab liikuma!

  GO Kirp!
 9. Alumine ots liiga jäme

  Probleemiks liiga jämedad reied ja suured tuharad. Tavalised poeteksad jalga ei lähe, sama häda on ka lühikeste pükstega. Kui midagi jalga läheb, on see nii kitsas, et trepist üles tulla ei saa. Tuharad hõõruvad nii palju, et pikemate (10+ km) otste käimine lõpeb kehvasti. Mida teha? Kust osta odavalt endale pükse, mis jalga istuvad? Tööl ma ei käi ja GASPi tooteid osta ei jaksa. Sama lugu on ka särkidega - poes müüdavad on õlgadest ja rinnast liiga kitsad. Ja mida tuharatega peale hakata? Kas peaks mingit libestit või puudrit kasutama?
 10. Reie siseküljedel on rasv.

  Ikka loen ja imestan
 11. Vend Vähk Peab liikuma!

  Ärge olge "in your face" ülekaaluliste suhtes. The present research demonstrates that, in addition to poorer mental health outcomes, weight discrimination has implications for obesity. Rather than motivating individuals to lose weight, weight discrimination increases risk for obesity. http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0070048 (24.07.2013) Järgmine kord mikihiiremaale minnes 6XL särgid kaasa, muidu võib ebatavalises kohas paiknevate kehakumerustega kellegi söögiisu suurendada.
 12. Kaalu juurde, palun nõuandeid.

  Absoluutselt, paned ööseks glükoosi ja aminohapped tilkuma.
 13. Kaalu juurde, palun nõuandeid.

  IV drip?
×