Jump to content

Kerdo

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kerdo

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 17.03.1992
  1. Sixpack

    Jah on.. Käin siis jõusaalis, 4, korda nädalas, vahel juhtub viis,kuus ka.. Käin jooksmas ka, 3 korda nädalas. Minu tavaline esmp on selline, Hommikul ärkan ei söö.. lähen kooli, koolis saan 11.30 süüa, mis iganes seal siis ka ei oleks, makaronid, kartkul,tatar, supp või mis iganes söön.. siis lähen trenni peale kooli, enne trenni ei söö. Peale trenni ostan poest, kohupiima, 3 banaani tavaliset, kanakoiba või liha. Vahel kartulit ja kastet. ja õhtul ei söögi pmst, kuidas kunagi vahel näksin midagi
  2. Sixpack

    võin seljast ka näidata siis juba
  3. Sixpack

    aga palun, sellised on nad praegu
  4. Sixpack

    see foorum on vist selleks, et nagu abi küsida, aga nagu näha, kui siia midagi kirjutada kohe tullakse mölisema, targutama või mis iganes, nagu raske oleks kirjutada, aga pohhui pole vaja siia enam midagi kirjutada, olen siiamaani hakkama saand ja saan ka edaspidi
  5. Sixpack

    saabki ja mul ongi, söön krõpse ja värke, aga mul kõhulihased ikka. Aga nüüd oleks aeg, tõsiselt seda võtta ja veel paremaid tulemusi sellega saada!
  6. Sixpack

    millest, te aru ei sa:D Küsimus seisneb selles, et mida ma pean sööma, et kõhulihased kõige paremad oleksid, te ei pea mulle ütlema, et vaata poest, kus on seda nii palju ja nii palju, vaid öelge mulle need söögid, joogid mida peaksin sööma.
  7. Sixpack

    hmm.. et tahaks kõhulihaste toitumis kava, et mida ma peaksin sööma, et kõhulihased kõige paremini välja tuleks ja et kehas ei oleks rasvu, Minust siis, Kaalun 78kg, surun rinnalt 105, et nagu ma olen küll lihastes ja kõhulihased ka paistavad, aga tahaks nagu veel paremat, praegu ma ei söö nagu kõhulihaste järgi, et kuidas neile parem oleks, kasutan ma puhast creatini. Ja peale trenni söön tavaliselt, Kohupiima, igakord, siis kanakoiba või liha, siis kas kartul, või tatar, aga nagu üldiselt, ma söön nagu kõike peale trenni lihtsalt neid asju,
  8. lõpetame ära siis selle teema siin
  9. Ma söön kohupiima, kodujuust, liha, kala, kõike. ma ei sa aru kas keegi lihtsalt ei võiks midagi head soovitada ja kuidas seda oleks siis kõige õigem kasutada, kes on proovind ja teab
  10. Trenn on paigas, olen käin päris mitu kuud jõusaalis ja suuri tulemusi saavutanud endajaoks juba, tahaks lihtsalt proovida midagi
  11. Nii siis, Olen 16a vana,kaalun 70-72 kõigub seal vahel,pikk olen 180.tahaks siis saada rohkem kogenumatelt nõu. Et Tahan osta nüüd endale toidulisandit ja tahaks, et keegi annaks mulle head nõud millegi ostmisel. hind võib umbes minna kuskil 600 võib ka odavam olla kui hea või mis iganes,aga et tulemus hea oleks:) Nii et mida ma tahaks saada toidulisandist, tahaks saada siis kaalu ütleme et 75-80. ja siis lihast.paksuks ka ei tahaks minna säilitada sixpacki niipalju kui seda on. Ja toitumisega, et kui soovitad mingit toidulisandit mulle, siis et kuidas ma peaksin siis toituma selle ainega.. paluks abi siis..
  12. Rohkem ei tea keegi kohtasi ?
  13. ei huvitagi nagu tellima kohapealt osta, poest kuskilt, kas keegi ei ole poes näinud müügil ?
  14. ma tahaks teada pigem kus Tallinnas, poodides müüakse neid ? näiteks kas ülemistes vms, kuskil?
×