Jump to content

Amor

Kasutajad
  • Sisu loend

    61
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Amor

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 27.01.1990
  1. Kommenteerige kava

    Ok lisan ka oma arvamuse,kuid minu arvamus ei pruugi õige olla E: võtaks ära selle rinnatrenazööril,3 rinna harjutusest piiasb,jõutõmme võib seal olla kui sulle sobib ja jaksu on lõpus seda teha K: võtaks ära ühe ploki harjutuse ja teeks ainult ühe harjutuse plokil ja kitsahaardega ja viimase biitsa harjutuse jätaks ära R: Võaks siit ka ühe õla harjutuse ära,selle eest kangiga surumise L: Täitsa ok päev minuarust
  2. Surumiskava Kaidolt

    See on siuke saladus mis liigub aind emaili teel.
  3. Surumiskava Kaidolt

    Ei email õige,proovi teisele aadresile "murdock88@hot.ee"
  4. Surumiskava Kaidolt

    Alustan taas jõusaaliga ja prooviks ka selle kava ära siis Jõusaalis käinud ca 8 kuud(suvi on vahele jäänud) Kavatsen käia 3x nädalas Kaal mingi 82kg vanus 20 email: sander0@email.ee
  5. Jõusaali Tagasi

    Tere Jõuinimesed Suvi hakkab kohe otsa saama ja plaan on tagasi jõusaali suundudu. Mure selles ,et olen pmst 3 kuud jõusaalist eemal olnud ja tahan teada KUIDAS NÜÜD UUESTI ALUSTADA? enne suve sai käidud jõusaalis kusagil 8 kuud ja 3x nädalas. Ise mõtlesin,et võiksin alustada algajatekavast ja teha seda mingi 1-2 nädalat ja siis minna üle järgmise kava juurde. Igasugused nõuanded ja kommentaaarid on teretulnud
  6. Toitumine

    Kuuajaga 7kg on liig Toitumine tundub enamvähem hea,võiksid lisada menüüse veel 200g kohupiima aitab palju usu mind
  7. Kes kuidas kasutab suvist aega?

    Mis seal ikka. Gym,rand,pidu,õlu , jalgpall , korvpall , võrkpall , grillimine
  8. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Holland 2:1 Hispaania
  9. Juhiloa vahetus

    NO SELLISED ON EESTIS SEADUSED
  10. Juhiloa vahetus

    Minu teada ei või sõita. Läksin ka umbes aasta tagasi ARKI et uusi lube taotleda.Tegin kõik vajaliku arkis ära ja öeldi et nädala pärast võite lubadele järgi tulla ja siis küsisin et kas tohin sõita seni? Vastus oli EITAV :] Aga sõitsin ikka edasi,kaasas kandsin ID kaarti ja Autokooli tunnistus
  11. Tervist!

    Kui tahad massi,siis hakka palju palju sööma.(valgud,rasvad,süsivesikud).Kuid soovitan lasta teha toitumiskava. Niisama hantlitega pole mõtet vehkida jah.Peaksid laskma kellegil koostada treeningkava.
  12. Tere !

    käsi täitsa välja ära sirutada,no nagu ära lukusta neid see on nagu puhkemoment siis
  13. Õnnetused jõusaalis

    Minu kõige suurem õnnetus on see kui trenni lõpus riidehoius kukkus valgupulber koos veega maha :P :(
  14. Halb areng?

    HAHA oled käinud jõusaalis 3 kuud,aga ei tea jala harjutusi Ilmselt sa pole vist jalga teinud?
  15. Halb areng?

    Võiksid ikka kirjutada oma vanuse ja kehakaalu ka. Arvan et kui treenid teisipäev ja neljapeäev rinda,siis ei taastu su rind ära. tee korra nädalas rinda ja 3 korralikku harjutust
×