Jump to content

SanderG

Kasutajad
  • Sisu loend

    66
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

SanderG

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 28.10.1993
  1. Juuniorid +75kg - Sander Gorgišeli - Fitlife Tartu - Treener Imre Vähi
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Laupäev olen Tallinnas võistlustel. Spartas toimuvad klassikalises tõstmises meeskondlikud võistlused.
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma olen täitsa olemas
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kirjutan ka üle pika aja oma tegemistest siis. September ja oktoober sai kogutud hulgaliselt massi, mille tulemusel teravus läks kehvemaks. Sai võetud vastu otsus, et hakata käima korra nädalas taipoksis, kuna tahtsin võtta kavasse aeroobse päeva. Trenn toimis ilusti ja võtsin mõned kilod alla. Praegu jälle käsil väike massikogumis periood.
  5. HOMMIKUNE OSA Naised athletic fitness 1. Esta Pilt Noormehed athletic fitness 1. Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness 1. Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria 1. Kristjan Oras 2. Ants Varblane 3. Väino Katala 4. Allar Vaet 5. Allan Nikopensius ÕHTUNE OSA Noored kulturism absoluutkategooria 1. Ergo Tüür 2. Marko Mölder 3. Lauri Ööpik 4. Taavi Sarik Juuniorid kulturism absoluutkategooria 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm 1. Kristiine Pai 2. Julia Dunik 3. Tatjana Kreit 4. Margit Mõik 5. Jekaterina Zabluda 6. Yulia Ageeva 7. Kristina Aleksejeva 8. Õnnela Raudsepp Bikiniftiness +168cm 1. Egle Eller - Nabi 2. Aleksandra Laer 3. Olga Jakovleva 4. Marju Järvela 5. Reet Reimets 6. Aleksandra Bogdanova Bodyfitness juuniorid 1. Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria 1. Esta Pilt 2. Merike Sula 3. Viataliya Dmitreva 4. Viktoria Khokova Klassikaline kulturism absoluutkategooria 1. Janar Rückenberg 2. Väino Katala 3. Taavi Talah 4. Sten - Eerik Villup Kulturism -85kg 1. Rain Kuusnõmm 2. Andrei Abrossimov 3. Harri Indus 4. Kalle Kippar Kulturism +85 kg 1. Ott Kiivikas 2. Nikolai Kornõšev 3. Talis Viitkar Meeste absoluudi TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Janar Rückenberg 3. Rain Kuusnõmm 4. Nikolai Kornõšev 5. Siim Kelner 6. Andrei Abrossimov Bikiini fitnessi absoluutne võitja: Egle Eller-Nabi Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja: Siim Kelner
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tantsulõvist Kristost ei tea ma midagi. Ta on arvatavasti kodus.
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma olen kohal
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma oleksin kohal.
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    See pühapäev olen ise Viljandi folgil. Laupäeval Rae valda külapäeva turvama.
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Poetan ka mõne sõna endast. Praegu töötan ja treenin Emajõe rannas. Pean siin rannavalve ametit. Jõusaali mai lõpust saati pole jõudnud ning väike igatsus juba pealgi. Aga siin mõned vormipildid eilsest.
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina oleksin kohal
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Olen kohal kell pool 2 ! Teen trenni ära ja siis vaatab edasi : ) ( Kristo )
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Praegu teeb Kristo endale vabakava ja mind pandi DJ pulti Just natukene aega tagasi sain enda kava ka valmis. Loodan, et ei saanud kõige hullem.
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Üritan ka kohale jõuda homsesse tundi. Hetkel proovin nädalakese teha 2 trenni päevas ja toitumist korras hoida. Eks vaatab, kuidas nädala pärast pilt on. Planetis võib mind näha hommikul kell 7 ja õhtul 5 ajal.
×