Jump to content

lemmmik

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

lemmmik

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 30.06.1994
  1. Olen kah õigesse kategooriasse registreeritud, väga hea!
  2. Vale toitumine või treening?

    vähenda õhtuste süsivesikute tarbimist ja öine söömine unusta üldse ära. kui sul peale õhtusööki veel hiljem kõht tühjaks läheb, siis tõsta õhtusööki magamaminekule lähemale.
  3. Mina ei saa ikka aru !

    kodujuust,liha,kala,muna,kohupiim,köögiviljad-juurvilja,puuviljad: lisa neid toiduaineid menüüsse, siis hakkab juba looma.
  4. miks mitte võtta ka kohupiim ,kodujuust või munad menüüsse, sisaldab samuti vajalikke valke ja vajalikke rasvhappeid.
  5. olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

    ükspäev otsid naist, teinepäev tahad kapiks saada....ootan juba ,mis homne päev toob.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    pükste järgi pakuks, et mingi võitluskunsti harrastajad, halvemaljuhul kulturistid
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    steven lemmik paneb kh ennast kirja homsesse bodypumpi, muidu lähen laisaks ära.
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    peris kiire areng on olnud.
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    sügisest jälle tagasi Planet Spordis
  10. trenn ja...

    Kanep on Eestis illegaalne ju?
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kas uut kava on ka lähiajal oodata?
  12. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    (Steven Lemmik -75kg ) 1 võistluskogemus ka varasemalt
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    olen juba juuli algusest saadik maal tööd teinud, ja üritan gruppi tagasi tulla esimesel võimalusel:) steven.
  14. Vesi ja rasvapõletamine

    teed korralikku trenni ja toitud korralikult, sis ei ole vaja endale meeletutes kogustes seda vett sisse lahmida.
  15. Mida süüa?

    miks peab seda rasva nii hullupööra kartma, minu arvateson rasv väga oluline seedimise toimimiseks ja muidugi igat asja ikka normaalsuse piirides, ega see mõni lisa gramm rasva nüüd liiga ka ei tee, aga kui tahad alla võtta, sis söö rohkem valku ja vähem süsivesikuid, rasvaga kh mitte väga liialdada.
×