Jump to content

jõukakapp

Kasutajad
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About jõukakapp

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 03/25/1995

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Parim kätekõverdus meetod ?

  Kas kätekõverdusi võib igapäev teha ?
 2. Parim kätekõverdus meetod ?

  Aga miks 3x20, see on pigem vastupidavus siis ju , kui nt teha 4x 12,10,10,8 , see ei treeni paremini ? Või 3x12
 3. Parim kätekõverdus meetod ?

  Lamangus jah .
 4. Parim kätekõverdus meetod ?

  Tere , kas keegi oskab mingisugust kätekõverdus viisi nimetada mis treeniks kõige paremini ja kui palju seeriaid teha , või järiest lasta nii palju kui jaksan ? Aitäh vastamast.
 5. BCAA, leutsiin

  Tere , kas Nt: hera80nes olevad aminohapped vajaksid ka lisatäiendust ? Nagu ,et kas ma tegelt võiks ka võtta juurde tablettidena BCAAd ? Aitäh.
 6. 3 Päeva Järiest

  Tere , kas oleks hea minna 3-ndat päeva jõusaali järiest . Täna tahaks väga minna , homme pikk koolipäev ka. Ma mõtlen just seda ,et Esmaspäev oli rind , eile oli jalg , ja täna oleks siis biitseps ja õlg. Et kui ma trennisin jalga , ega mingit erilist pinget käed vist ei saanud , neljapäev ja reede oleks vabad , kas taastaks ära ? Aitäh Vastamast.
 7. Kui palju ?

  Tere , lõpetan nüüd 7 kuud jõusaalis käimise , sügisel alustasin alguses 5x5 modifitseeritud kava kulturistidele ,teie lehelt, siis tegin vahepeal jälle 12 10 8 kava ja nüüd jälle 5x5-te, jõudu tuleb selle kavaga alati juurde. Jõust rääkides , ma olen 170 pikk ja kaalun vist 67-68kg, välimust juba hakkab nägema,et olen trenni teinud. Asi on selles ,et tahtsin küsida palju peaksin päevas sööma süsivesikuid, sest kõht on ka ikka ees , mitte tohutult , aga ikka on . Tahaks seda ära saada. Palun Vastust , aitäh !
 8. Kaelavalu mis lööb pähe edasi ?

  Asi on üle läinud ja sellega veel , et enam ei vääna oma pead koguaeg , arvan,et selles asi oligi , aga üle ta läks
 9. Kaelavalu mis lööb pähe edasi ?

  Ikka veel sama jama , peab Massaažis ära käima , ja kui see ka ei aita siis peab vist neuroloogi juurde minema , mhh .
 10. Kaelavalu mis lööb pähe edasi ?

  Lugesin küll ,aga mida isiklikult soovitate ?
 11. Tere, olen 17.a noormees Mul on selline probleem ,et teen trenni ja trenniajal, suhteliselt alguses , esimesed harjutused , hakkab kaelast pähe valu lööma , ning kohe kui teen kaelaringe valu katkeb , pärast igat seeriat teen 2-3 kaelaringi , tahaks ikkagist teada milles asi on, sest kaua ma seda kaela ringitan Sai ka ostetud Grindeks , see geel , määrin seda kaelale , vaatab kas aitab. Samuti ragisevad ka kael ning ka selg natuke. Aitäh lugemast !
 12. Tagurpidi joostes saab tugevamaks

  Siin Rakvere vahel oli mingi tüüp kes jooksis päevast päeva tagurpidi mööda linna ja igalpool. Ei tea kas ta enam seda ka teeb ..
 13. Peavalu kreatiini ja glükoosi tarvitamisel.

  Tere, äkki peaksid kontrollima südame anatoomiat ja tegevust tehes EKG ning veel koormuse EKG . Võib tulla ka ületrennist ning stressist Aga pole ka mingi arst
×