Jump to content

Tannuu

Reval-Sport Powerlifting
 • Content count

  160
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Tannuu


 1. 3 tundi tagasi, saaremets ütles:


  Tannuu,
  Mehel ei ole õigust kõnetada naisterahvast niimoodi ega öelda talle, et ta vingub. Kristina küsimus oli igati õigustatud, kuna igal aastal on saal täis ohtralt kaameratega mehi-naisi, aga pildid millegipärast on ainult finaalidest. Ilmselge, et ka päeva esimeses pooles olnud sportlased soovivad endast pilte näha.
   

   

  Saaremets,
  ära ole seksistlik, ka naisterahvad vastutavad oma sõnade eest. Mina ei näinud küsimust vaid kriitikat pildistajate suunas. Eelnevalt galeriid postitanud fotograafid tegid seda pelgalt heast südamest ning see väärib tunnustust. Öelda et nad oma tööd ei oska on kohatu.
  Kriitikast on kasu aga küsimus vormis "Kas lastest pilte pole?" läheb paremini läbi ning tundub vähem rünnakuna inimeste vastu, kelle ainus tasu ongi kommuuni heakskiit. Oleks tegemist palgatud fotograafidega oleks asi teisiti.
  Saan aru, et inimesed tahavad enda pilte ja kindlasti Kristina ei mõelnud halba. Soovisin juhtida tähelepanu, et inimesed, kes oma galeriid eelnevalt postitasid, tegid seda vabast tahtest ja nende vastu ei tasuks nii karm olla. Kui Kristinale liiga tegin vabandan. Pöidlad pihku ja ootame professionaalseid pilte fitness.ee´s ning oleme ka tänulikud inimestele, kes varem oma pildimaterjali jagasid.


 2. 2 tundi tagasi, Kristjuu ütles:

  Mitte uhtegi vabakava pilte kuskel pole, ja fitnessi osas ka pole eriti isegi poseerimise pilte.  Lastefitness uldse kuskel ei ole.

  Need pildistajad voiksid oma tood jagada natuke paremini.

  Ootan fitness.ee pildid, looderavasti seal on ok.

   

  Vähem kui ööpäev hiljem on saadaval 1000-pildiga kõrgkvaliteetne galerii, kes oma tööd ei jaga? Inimesed teevad seda heas usus omast algatusest, enneolematult kiiresti ja hästi - vale koht kus vinguda.

  • Upvote 2

 3. Mis sinu argumendi point on? Kui keegi proovib mind veenda, et Hera80 on kuidagi kvaliteedilt võrreldav Hüdrolüüsitud valguga siis lubage naerda. Ning kui keegi toob siin välja kvaliteetse toote siis on selle hind enamasti sama või väiksem kui võrreldavad B poe tooted. Seega, küsin üle - mis sinu jutu point on? :)

  Ära aja sassi sõnavabadust ja lihtsalt foorumi reegleid, mis on välja toodud. Siin foorumis on näiteks steroididest räägimine kõva tabu all, samuti sex jms. Meil mitte. See, et Joker ei luba võõraid tooteid promoda on tema kui omaniku enda otsus ning äri seisukohalt täiesti arusaadav. See, et siin selline asi lubatud on ei tähenda automaatselt, et meil oleks sõnavabadus väiksem - pigem on vabadus suurem. Otseste reeglite rikkumiste eest saab loogiliselt banni.

  Ja miks sa arvad, et Bonsunas väiksem klientuur on? Foorumis käib rahvast rohkem. Osad tooted saavad poes kiiremini otsa kui Manninen uusi teele jõuab saata. Ma ei ütleks, et müük väike on. Kui hardcore tähendab sinu jaoks esmana porri - siis oled rohkem rikutud mõttemaailmaga kui Joker. :D

  Eestlane on konservatiivne - mõistame. Aga ära eelda, et kõik inimesed sellised teki all pimedas nühkijad on. Mõni mõtleb ka avaramalt. :P

  Muidugi on üks asi, mis pakendil kirjas on. Samas nagu sa tead on ka teie enda mehel olnud probleeme mürgitatud toidulisandiga ;) . Toidulisandi müüja peaks olema, usaldusväärne ja arvestades, et teie kogukonda on oma tee leidnud enamus keemikuid, kaob puhta spordi austajate seas usaldus. Võistelge nacis, tic-tacis, kus iganes. Kui aga mehed naturaalidega koos lavale ronivad, on nende ausus kaheldav.

  Arvestades, et minu mõttemaailm on rohkem rikutud kui teie tipprõvedik Jokeril ja et mind siit veel bannitud pole, ei ütleks et siin kuidagi karmim on. Kui teie foorumi reeglid on loodud, tagamaks teie toodete vankumatut mainet tundub see pisut tryhard. Siinsed reeglid lubavad inimesel, kes on pühendunud spordile arutleda ilma nägemata vahele sattunud jokkeri aktifotosid. Aga noh, whatever floats your boat B)

  Kui bonsuna toodete müük oleks suurem, poleks ilmselgelt vajadust väikest fitshopi koguaeg maha teha.


 4. Jokker on sind oma tõsiste matemaatiliste arvutustega veennud, et mannininene tooted on paremad kui kõik mida siin pakutakse? Kui sulle tuuakse näiteid, et siin on odavamad tooted, räägid kvaliteedist, kvaliteedi kohta vastuse saades liigud tagasi odavamale hinnale.

  Foorumite võrdluses ainuke eelis, mis teie foorumil pidi olema, oli suurem sõnavabadus. Sina mustad siin tooteid, kui mina võrdlesin teie foorumis süütult fast vs manninen kui coca-cola vs kelluke, sain kibekähku banni.

  Väidad, et seal bonsanas on kõik ainult super hardkoor vennad, miks sa siis imestad, et teil väiksem klientuur on. Suurem osa inimesi eelistaks, kui nende isiksust ei võetaks kokku sõnaga, mida kasutatakse enamasti pornost rääkimisel. Ärge siiski muretsege, peen..pumpade monopoliks jääte endiselt B)


 5. Kui palju normist kõrgem, arvuliselt mäletad? Need ained küll kolesterooli märgatavalt tõsta ei tohiks, vaata toitumine üle pigem. Kui palju sa võtad kreatiini? Kui sa just neid väga suurtes kogustes, päevas kreatiini 10+g ja vadakut üle 100+g ei tarbinud pool aastat järjest siis ma neid küll ei kahtlustama ei hakkaks.

×