Jump to content

Cardoo

Kasutajad
  • Sisu loend

    61
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Cardoo postitused

  1. biitseps/rind

    kõik inimesed on erinevad ja ma arvan ,et ka kõikidel inimestel pole kõik keha osad samasuured ,
  2. How is it possible?

    Hästi öeldud , eks ta nii ka ole ! ja ega ikkagi ilma trennita ei tule mitte midagi !
  3. Natuke lugemist

    "Kulturism kõigile" Väga hea raamat algajale ja edasijõudnule , Peale selle on seal kavad algajale edasijõudnule ja ka kulturistile iga kava harjutused on kõik kirjelduste ja soorituste piltidega näidatud !
  4. Aeg?

    um , kui sa mõtlesid kui palju peaks olema esimese ja teise seeria vahe siis ma olen kuskilt lugenud ja on kõrvu jäänud 30sec
  5. Foorumis tuntud Ailel täna sünnipäev

    Õnne ja jaksu !
  6. "Kaalust alla" TV3- st

    Kui seda vaadata ,et 23% kehakaalust kaotad siis see on juba ulme . Ilmselt suurest kaalukaotusest osadel ka need tervise hädad kui ma ei eksi .
  7. je , Vägapositiivne vägikaigas veetud
  8. Triitseps

    Veel Kodune triitsa treeningu võimalus
  9. Kõhulihaste kavad

    Kiidan sind väga hea , et siia selliseid harjutusi ja treening võimalusi lisatakse , peaks isegi mõned läbiproovima
  10. Rahurikkumine

    hm, ma saan ka just nagunii aru ,et kaks jalapäeva, !
  11. Triitseps

    ˇPrantsuse surumine ja plokitõmbed 3-4seeriat
  12. Kust osta?

    Vaata kaubamajakast ,Rademarist või spantalspordist ja maximast xxx : d
  13. Ajaloo kiireim knockout?

    päris väle jah , a ma olen isegi mingi MMA - videot näinud kus mõlemad KO
  14. Kava.

    hm , kui 2kuud eelnevalt alljuba on siis võid edasijõudnute kavaga alustada ja proovida kuidas sobib,
  15. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    hm ,igapäev ei ole hea lihas tahab ja peab saama puhkust !
  16. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    hm, ma ei oskagi nüüd öelda ,ma olen suhteliselt lühike 165 ja 14 ja ma arvan , minu kasvamine alles algab lähiajal kuna ema ja isa ja õde kõik on pikad ,Ja kõhulihastega probleeme pole . see kõik võib jällegi tulla korralikust trennist ja söömisest hommikul ikka korralik puder päeval korralik praad ja õhtul suppi ja kohupiima !
  17. Soodsad valgurikkad toiduained

    Mul on torevanaema kes teeb kodujuustu meil lihula konsumis on kohupiim päris kallis 12:50vms
  18. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    hm ,teed näiteks E-jõusaal T-jooks K-jõusaal N-jooks R-jõusaal nädala vahetusel vaatad kuidas jaksu on ja toitumist tuleks korrikeerida ! Toitumise kohta on siis foorumis teemasid küll nii ,et jõudu ja jaksu
  19. kuidas?

    hm , minul polnud sellega probleemi tulid suhteliselt kiiresti tulid nähtavale tegin 5x30kõhulihast nii 3-4nädalat ja 3x nädalas !
  20. Uus A-rühm

    Nendel tegelastel pole häda midagi sarnasused on olemas aga ise asi on see , millised need osad välja hakkavad nägema ! ootan huviga
  21. Mäesuusatamine

    Just Alati oskaja näpunäited aitavad arengul kaasa! ja ma usun ,et treeneri käe all on areng kiirem tulema !
  22. Õige soovitus ?

    Kirjutasin powermani sellise kirja ,et mida nad soovitaksid 14-16a noorukile kes käib 3xnädalas jõusaalis ja teeb trenni kavajärgi ! vajalik oleks lihaste taastumine ning samas võiks lisada ka jõudu ! Vastus : Tere Pakume teile Serious Massi, mis oleks optimaalsem teile sellise treeningu juures. Andrus Murumets Serious Mass - http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=307 On see ikka sellise vanuse juures sobiv ?
  23. Õige soovitus ?

    Olen oma vastused saanud nüüd võib teema lukkupanna ja kustutada !
  24. Õige soovitus ?

    mitte et teda ei usaldaks vaid lihtsalt tahtsin teada mida siine rahvast räägib mulle sellises vanuses sellise lisandi tarbimise kohta ! ma lihtsalt väljendasin ennast natuke valesti. Üritan edaspidi sellist olukorda vältida !
×