Jump to content

2nett

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

2nett

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 24.03.1985
  1. Rasedusjärgne treening

    Ma loodan väga, et aeg teeb oma töö Tänan vastamast! Aga jah, hirmsasti tahaks liigutada ennast... Juba enesetunde pärast Ise arvasin, et alustan ujumisest ja joogast, siis lähen vaikselt üle jõutreeningutele
  2. Tere! Olen 24-aastane noor ema ja sooviksin veidi infot rasedusjärgse treeningu kohta. Kirjeldan veidi oma varasemaid treeningu harjumusi. 9 aastat tegelesin tantsimisega (nädalas varieeruvalt 10-15 tundi), misjärel tuli viieks aastaks treeningpaus. Viimased kolm aastat olen tegelenud põhiliselt jooga, les millsi kontsepttundide ja jooksmisega (keskmiselt 3-4 tundi nädalas). Raseduse ajal käisin rasedate võimlemises. Minu suurim mure on see, et raseduse ajal lisandus 28 kilo, millest 14 jäi haiglasse ja ülejäänud tuli koju kaasa Kahe kuuga olen kaotanud 2 kilo, mida on ilmselgelt väga vähe. Nüüd soovin alustada uuesti treeningutega, kuid ei tea täpselt, mis oleks kõige efektiivsem, et taastada oma eelnev kaal (strateegilised mõõdud enne rasedust - pikkus 164 cm, kaal 55 kg). Kuna toidan last rinnaga, siis ei saa väga ranget dieeti ka pidada, kuid menüü on mitmekesine ja suhteliselt lahja. Sealjuures söön vähemalt 4-5 toidukorda päevas. Sooviksingi teada, kas peaksin alustama aeroobsest või pigem jõutreeningust? Kas on teada ka, kas ja kuidas mõjutab treeningu alustamine piima kvaliteeti? Kuna rasedusega lisandus palju kilosid, on kõhunahk täis rebendeid ja välja veninud. Olen lugenud nn "sisemiste" lihaste kohta, mida tuleks treenida. Kodus mulle harjutusi teha ei meeldi, seega, missugused rühmatreeningud treenivad kõige paremini just neid "sisemisi" lihaseid? Mida peaksin kindlasti lisama oma menüüsse ja mida sealt välja jätma? Suured tänud vastamast!
×