Jump to content

kertrek

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kertrek

  • Tase
    Vaatleja
  1. > Rinnalt surumine <

    Kysimus selle kurikuulsa kava kohta? Kui ma teen rinda, õlga ja triitsepsit ühel päeval(kava järgi siis esmasp. ja neljap) ja kui ma teen kõiki harjutusi 3x6(v.a. rinnalt surumine), siis kuidas ma peaksin tegema: 1)kas esmasp. rinda tugevalt-õlga kergemalt ja neljap. rinda kergelt-õlga tugevalt või peaksin ma tegema raskel päeval nii rinda kui ka õlga tugevalt. 2)kui suurte raskustega(%?) peaksin tegema see 3x6, kas peaksin andma endast 101% või tegema kergemalt?
  2. > Rinnalt surumine <

    Oskaksid sa soovitada kava, kui teha kaks korda nädalas trenni ja põhimõtteliselt oleks see kava rinnaltsurumise max jõu kasvatamiseks. Soovin arendada eriti rinda, kuid sealjuures ka õlga, triitsepsit, biitsepsit(mingil määral selga, kuid jalgu kavasse ei soovi). Aluseks oleks SEE Indrek Otsuse kava. Kuid kui palju kordusi ja seeriaid oleks mul kõige targem teha ülejäänud harjutusi(ülejäänud lihasgruppidele)?Ja kuidas täpselt oleksid koormused esimesel ja teisel päeval. Ja mida sa pead silmas rinna venitus(kas plokil või masinal) all. Soovita midagi.
  3. > Rinnalt surumine <

    Saadaksid äkki mulle ka selle rinnaltsurumise kava kert20@hot.ee
×