Jump to content

katt111

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

katt111

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 18.09.1983
  1. Superintervallid

    logo et toituda üritan mõistlikult! küsin et kas selline trenn tulemust ka annab teie arvates? kundalini joogasse lähen ka täna veel:) a, et väga positiivne, väga tore siis,, seda ma kuulda tahtsingi:)!!!!!!!
  2. Superintervallid

    Olen aasta aega last rinnaga toitnud ja nüüd tahaks ruttu ruttu 13 kg maha saada :P nali!!! Tahan vaeva näha tegelt...igatähes võõrutasin nüüd beebikese rinnast ära ja tahan kodus trjenni teha aga väga nagu ei oska...lugesin ajakirjast hers supeintervallides...hommikul tegin proovi...oskab keegi kommenteerida ja nõu anda, mida paremini teha ja kas teen õigesti.. tegin siis soojenduseks 3 seerijat: 15 kükki, hüppenööriga hüppamist ja "taldrikul puusade keerutamist" siis tegin 5 X kohapealjooksu , intervallidena 30 sek ülikiiret jooksu, u 1 min taastusin aeglaselt joostes.......pean tunnistame et rohkem ei jõudnudki Küsin siis , et kas selline "trenn" annab mingi tulemuse teadjamate trennimeeste arvates..kuidas ma oma vähese suutlikkuse juures veel targemalt treenida saaksin!???
×