Jump to content

MarikaK

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MarikaK

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.11.1982
  1. Tere spetsialistid Mul siis selline mure, et ma tõepoolest armastan toorest kartulit, kui mitte kasutama sõna "vajan " seda. Ma olen 27 aastane, 2 lapse ema ja abielus. Ma olen 155 cm pikk ja kaalun 47,5 kg. Ehk siis sellega tahan öelda, et olen täitsa tavalises kaalus oma pikkuse kohta ja paks pole ma kaa. Aga mul on selline natuke lotendav kõht, no eks 2 lapsekandmist on oma töö ka teinud. Igastahes pole ma paks ega midagi aga tahaks kõhtu trimmi saada, seega teen iga hommik kodus kõhulihaste trenni. Mul on probleem aga selles, et ma söön toorest kartulit. Ma võin seda lausa kilode kaupa ära süüa, see lihtsalt maitseb mulle, ma ei oskagi nagu muud seletust öelda. Kui ma seda mingi päev ei saa siis kohe tuunen, et nii tunnen puudust millestki ja tahaks seda. Tahangi seega teada, et kas toore kartuli söömine lisab mulle palju kaalu juurde, et kas ma peaksin selle söömise ära lõpetama või pole selle söömisest midagi halba ja ma võin seda edasi süüa ja ikka saan kõhu ilusaks. Või on nii, et teen iga hommik trenni kõhule aga kuna söön toorest kartulit siis pole trennist nii või naa mingit kasu? Või võin ikka natuke süüa aga mõõdukalt või pole selle söömine üldse kaalule halb ja võin ikka süüa?????????
×