Jump to content

Tuffel

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tuffel

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.03.1994
  1. Hüpits.

    Kehlisetundides aeroobne lisandub ka veel
  2. Kõhulihaste kava?

    Jep seal head harjutused
  3. Kõhulihaste kava?

    Aga mida teha siis teisipäeval jaldage tõstmise asemel? Keretõsted on juba 1. harjutus ju Seeriaid teen vastavalt harjutusele, 3x10-20
  4. Kõhulihaste kava?

    Otsustasin siis muuta oma kõhulihaste harjutusi. Otsisin igaltpoolt ja panin siis piltidena kokku, et arusaadavam oleks. TEISIPÄEVAL: 1)Keretõsted lisaraskusega lamades 2)Selili lamades sirgete jalgade tõsted pingil NELJAPÄEVAL: 1) Keretõsted lisaraskusega pingil (pink kuskil 45 kraadi) 2) Kang õlgadel kerepöörded LAUPÄEVAL: 1) Keretõsted lisaraskusega jalad 90 kraadi 2) "Airbike" Kas selline kava kõlbab? Võite soovitada ka teisi harjutusi ja tahtsin küsida et kui neljapäeval teen kõhupingil lisaraskusega, ega see selga lõhu? Tänan tähelepanu eest!
  5. Toitumine enne ja pärast trenni

    Palju 1 supilusika täis on umbe (parajalt kuhjas) Ning kas kui pulbrid ostan siis kas süsivesikuid võib ikka banaaniga kombineerida (ma mõtlen et dextro pulbrit natuke vähem ja siis ntks 1 banaan)
  6. Toitumine enne ja pärast trenni

    Miksisin kokku kohupiim+banaanid+viinamarjamahl ja võtsin trenni kaasa, mitte ei jaluta koju nagu alati teind ja siis söönd tunne kohe parem kui riietusruumis sisse lasin Aga kui ma tahaks ka proovida toidulisandeid siis pmtlst: Hera80+Trauben Zucker(dextroos)+0,5l vett sobiks ?
  7. Hüpits.

    Teen ise ka preagu enne jõuharjutusi sooja hüpataes aga muidugi vähem kui eraldi hüppepäevadel
  8. Hüpits.

    Kui mul jõusaali treening E,T,N,R, Siis kas võib vabadel päeval hüppenööriga aeroobset teha? (jooksma preagu ei kipu sest lumi ja jõusaalis trenažööre ka ei ole) Hüppenööriga kolmapäeval ja laupäeval: tavalised koos jalgadega hüpped 3xMAX ja vaheldumisi jalgadega 3xMAX Pühapäeval: 3 seeriat kus 1 seeria on: 30 sekki rahulik, 30 sekki kiire, 30 sekki rahulik, 30 sekki kiire, 30 sekki rahulik ja 30 sekki väga kiire.Kusjuures see on järjest ehk 1 seeria. Seeria vahel loomulikult puhkused.
  9. Toitumine enne ja pärast trenni

    Muna söön ma nagunii õhtusöögi kõrvale leivaga
  10. Toitumine enne ja pärast trenni

    Kuna lugesin siin Treeningjärgset toitumist ja ühtteist veel, tekkis mure. Ma söön peale trenni 200g kohupiima + 200-300g banaani (~40g valku ja 80 süsikaid) Kas kohupiim sisaldab kaseiini valku? Pole see siis kasulik peale trenni süüa ja lihasmassi arendamiseks? Kasulikum on vadakuvalk?, aga ei leia tavatoidus toodet, kus vadakut esineks :/ Palun öelge veel häid taastajaid peale trenni (vadakuvalku sisaldavad, kiiresti imenduvad) NB! Ma ei taha toidulisandeid.
  11. Toitumine, abi paluks

    Oh, suured tänud
  12. Toitumine, abi paluks

    Jah, eesmärgiks on lihasmassi kasvatamine ja arendamine. Peale trenni kui olen kohupiima ära söönud siis kuskil tund aega hiljem tuleb ikka kõvem õhtusöök koos pähklitega ka
  13. Toitumine, abi paluks

    Jah ma mõtlesin ikka pudru portsioni Hommikune pudru varieerubki tatra, riisipudru ja neljaviljapudru vahel ja salat samuti porgandi tomati kurgi jne vahel. Ütleme et ma tulen kell 3 koolist ja 4 hakakb trenn, palju ma neid komplekssüsivesikuid sööma peaksin umbes ? Võib otse pakist ka kaerahelbeid süüa ? Ja nagu ma aru sain siis 200g kohupiima päevas on paras ports ?
  14. Toitumine, abi paluks

    Tegin siis arvutusi BAV arvutiga ja ning sain et päevas tuleks minul (82kg, 190cm 15a.) tarbida ligikaudu: 3463,58Kcal Süsivesikuid 433g Valke 173g Rasvu 115g Võtsin kätte ka kaloriarvuti ning panin kirja oma päevase toitumise enamvähem nii täpselt kui suutsin: neljaviljahelbed (300 g): - 978 Kcal, 7.5 g rasva, 27 g valgud, 231 g süsivesikud, 36 g kiudaineid muna (120 g): - 162 Kcal, 10.8 g rasva, 14.4 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid piim 2,5 % (1000 g): - 520 Kcal, 25 g rasva, 30 g valgud, 50 g süsivesikud, 0 g kiudaineid keedetud kartul (200 g): - 154 Kcal, 0 g rasva, 4 g valgud, 34 g süsivesikud, 2 g kiudaineid banaan (200 g): - 186 Kcal, 0 g rasva, 2 g valgud, 40 g süsivesikud, 4 g kiudaineid kanafilee (200 g): - 230 Kcal, 2 g rasva, 48 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid arahhis (150 g): - 802.5 Kcal, 64.5 g rasva, 39 g valgud, 13.5 g süsivesikud, 12 g kiudaineid kohupiim vanilli 0 % (200 g): - 224 Kcal, 0 g rasva, 32 g valgud, 24 g süsivesikud, 0 g kiudaineid porgand (50 g): - 17.5 Kcal, 0 g rasva, 0.5 g valgud, 3.5 g süsivesikud, 1 g kiudaineid leib (100 g): - 234 Kcal, 3 g rasva, 8 g valgud, 45 g süsivesikud, 7 g kiudaineid Kaloreid kokku: 3508 Kcal Rasva: 112.8 g. Valke: 204.9 g. Süsivesikuid: 441 g. Kiudaineid: 62 g. NB! Toidukorrad pole iga päev 100% samad, lisanduvad jogurtid, mõnikord mune vähem jne + koolis olev liha või supp ning magustoit Küsimus ongi minupoolt nüüd selles, et kui need 2 arvutust enamvähem klapivad kas siis minu toitumine on korras ? Küsiks veel ka seda, et vahel ei ole õhtusöögiks valgurikast toitu nagu kanafilee, et kas siis võiks 200g kohupiima asemel süüa 400g? Kas peale trenni piisab sellest kui söön kohupiima 200g ning 2 banaani ning kas kasulikum on juua vett või piima? Tavaliselt olen söönud peale trenni 400g kohupiima + banaanid + piim kuid lugesin et veega imendub kiiremini ning kas see kohupiim peab olema kohe "riietusruumis kätte saadav" või võin ka kodus süüa, tsipa 10 minta jõukast koju jalutada. Kas enne trenni on kasulik jogurtit, muna või kohupiima süüa? Peale trennisööki on veel kuskil 1h aega hiljem pähklid+õhtusöök. Ja veel küsiks et kas toidulisandeid ei ole vaja tarbida kui tavatoitumine korras? Palun vastake mu küsimustele ning aidake ja soovitage Oleksin väga tänulik
  15. Kava soovitusi?

    Olen, aeroobset teen talvel vähem sest lihtsalt pole võimalust, peale trenni vahel kergem korvpall ning kehalise tundides eriti kui õues, on esimene asi alati soojendusjooks. Suvel mängin vollet ja jalgpalli + ujumine.
×