Jump to content

Seevald

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Seevald

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 12.05.1988
  1. Taastusjoogi ostmine.

    taastab ? kui on korralik taastaja siis äkki annate ka lingi või poe kust seda tellida saab ? ise ei leidnud eestist suuri taastusjooke ja vaatasin siit http://mass.fi/product_detail.asp?prod_id=459 küsiks et ega see lihaseid kasvatama ei hakka ? seda mul küll vaja ei lähe niigi põkk ja jalgrattaspordis on mul sprinterlikud omadused olemas
  2. Kas keegi oskab mulle öelda, et kas kuskil müüakse veel 4-5kg´st taastusjoogi pulbrit ? Mingi 2 aastat tagasi vms klubikaaslane ostis, kuid praegusel ajal ma ei leia kuskilt suuremat kui 1kg.
  3. Aitab või ei ?

    Polegi seda öelnud, ma ütlesin et ma lihtsalt proovin selle L-karnitini ära omal nahal ja eks siis ole näha kas toimib või ei. Kui see on tegijate poolt täis bul shit siis palun esitage omad arvamused, ennem kui ma seda ostan
  4. Aitab või ei ?

    Ma olen igalt poolt foorumitest lugenud L-karnitini kohta ja kõik räägivad pmst erinevat juttu Aga otsustsin seda proovida, ja telline selle nädala lõpus endale selle L-karnitini vedelas olekus ära, mitte kapsleid. Eks siis ole näha kas see mõjub või mitte, vähemalt on omal nahal proovitud. Ise teen ka igapäev mitu tundi kõvasti trenni ja nüüd lähen veel toitumis spetsialisti juurde kes annab nõuandeid mulle. Kui toitumise paika saan , teen kõvasti trenni ja tarvitan L-karnitini siis loodan et näitab ka tulemust. Oleks vaja võistlus hooajaks teatud kilod kindlasti alla saada
  5. Karnitiin

    Järelikult ei tasu mul seda L-karnitini osta. Ma ei kujuta ette mida ma ostma peaksin aga midagi tahaksin enda nahal ära proovida.
  6. Karnitiin

    Ma ei ütlegi et mul praegu paigas, aga kui ma lähen neljap. nõustaja juurde jne, ja tulevikus on mul toitumine paigas siis on mõtekas seda osta ? Pole mõtet raiduda õigest toitumis kavast kui ma tean et see peab paigas olema ja ma tegelen sellega et see paika saaks. Ma tahan teada seda et oletame et mul on tulevikus toitumine paigas ja trennid korralikud et kas siis on mõtekas osta seda ? Et kas te usute ja pooldate L-karnitini või mingisse muuse rasva põletajasse ?` Seda tahan ma teilt teada ja mitte midagi muud
  7. Karnitiin

    No ma küsiks siis nii, et kui mul on toitumine korras ja teen spordi kõvasti, siis mängib see L-karnitin ka oma rolli ? Või on mingi parem põletaja ?
  8. Karnitiin

    Kui ma nüüd õigesti aru saan siis teie arust pole sellel L-karnitinil erilist toimet ? Ja ei kiirusta rasva põletamist ? Juhul kui see siis peaks nii olema, et pole erilist toimet tal, siis midagi on ju ikka mis kiirendaks rasva kaotus protsessi ? Kui on siis mida ?
  9. Karnitiin

    Kumba oleks mõistlikum osta ? Kas http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=241 Või http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=243 Käisin t2na spordiarsti juures, rasva % näitas 19.8% nagu eelmise aasta jaanuaris, kuid kehakaal oli 3.6kg juurde tulnud, järelikult lihas massi arvelt. Kuid jah mulle pandi järgmiseks neljapäevaks toitumis nõustaja juurde aeg. Et sealt saan nõuandeid ja uurin ka nende rasvapõletuse kohta. Ma tean et siit tuleb nüüd sellised vastused et kõigepealt toitumis kava korda aga seda ma ei viitsi enam lugeda Ma tean isegi et toitumis kava peab korras olema esiteks. Mille ma ka korda teen kui olen seal arsti juures käinud. Kuid jah soovin teada kumba te soovitate kas tablette või vedeliku ?
  10. Figuuri kombo toimed ?

    ootan ka huviga vastust kasutaja Face küsimusele
  11. Karnitiin

    Selge, eks ma üritan toiduga kuidagi piirata ennast kuigi ma teen iga päev kõvasti trenni oma mitu tundi ja ütleme nii et minu alal on söömine suht tähtis kuna tegemist on ühe raskema ja vastupidavama spordialaga. Aga eks ma üritan siis kuidagi moodi veits piirata ja trenni kõvast iteha nagu ma siiani olend teinud, kuid ma arvan et ma ostan ja proovin ka selle L-Carnitin XL ära. Ehk saan kiiremini sellest lahti
  12. Karnitiin

    Aitäh sellegi eest Aga ootaks veel ennem selle ostmist ja proovimist kellegi sellise arvamust , kes on ise seda tarvitanud ja et kas neil on see mõjunud vms ?
  13. Karnitiin

    Küsik neilt kes on tarbinud või teab L-Carnitin XL kohta Loen et tugev rasvapõletaja. Et kas see siis põletab hästi rasva kui korralikult toituda ja vastavalt ka trenni teha ? Ja et seal on kirjas et 8ml eks et kas see on nagu siis kogu ühe päeva kogus ?
×