Jump to content

Tumps

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tumps

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 16.05.1991
  1. Jõusaali tolad...

    seda minagi, jõusaali tola on ta siis kui kannab plätusid ning ei pese jalgu üldiselt ei tea kuidas kellegil mugavam on. Ise eelistan plätusid kinnistele tossudele. Kogemus olemas kõigega. Tennised on odavad ja üldiselt väga tõhusad
  2. Jõusaali tolad...

    No eks ta natuke jah tõmbab higistama talla aga nii hullult vaevalt, et segab teisi jõusaalis.
  3. Jõusaali tolad...

    ebastiilne? Ma ei ole kusagil Fashioni showl ma olen jõusaalis ja nagu eelnevalt öeldud on jalal võimalus hingata ja üldiselt ei higista. Ise kannan plätusid ja kannan ka edaspidi.
  4. Jõusaali tolad...

    Ega mind ka ei huvitaks Ühesõnaga kes tahab võib käia kummikutega mind ei kõiguta
  5. Jõusaali tolad...

    Plätudega vennad ei tohiks küll nüüd tolad olla Kui on siis ma olen Tola Kuid oma arvamus on meil kõigil siiski. Ei sega vast kedagi teist jõu tegemisel minu plätud. Keda segab siis võite alati öelda plätudega olevale tüübile oma arvamuse.
  6. Jõusaali, kõik jõusaali. (;

    ühesõnaga mõned hinnad Tartus Turu 8-s on Õpilasele: 10 korra kaart 242.- ja 20x kaart 375.- MV Spordiklubi (Riia 136A) kuukaart on 440.- Eedeni Fittestis kuukaart 499.- TÜ Spordiklubi (Ujula 4) kuukaart 500 Lõunakeskuse kohta ei osta öelda.
  7. Suht suure võitu on jh kuradi lühike ka veel saab öelda et on vist ikka põkk
  8. Jõusaali, kõik jõusaali. (;

    Hinnad on head ja asukoht kesklinnas pmst. Soovitan.
×