Jump to content

Andi01

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Andi01

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 03.09.1988

Viimase Profiili Külastajad

1 808 profile views
  1. Tribulus

    Tere! Kas keegi on proovinud tribulus´t, kui jah siis millised olid teie tulemused? Kas on nii efektiivne lihasmassi kasvataja, kui väidetakse? Tänud ette!!
  2. Fast HT-R

    Tere kas keegi on proovinud HT-R toidulisandit. Olen ise kasutanud Hera80 ja praegu on Mass2 poolik. Kas on HT-R parem kui näiteks Hera80??
  3. Kas keegi on kasutanud sellist toodet nagu C9T11? http://www.c9t11.com/ Tundub liiga hea et olla tõsi või mis teie arvate?
  4. Kuidas kasutada mass2 ?

    Kas on ok võtta kreatiini koos mass2 peale trenni või oleks parem kreatiini enne trenni veel eraldi ka võtta?
  5. Kodune treenimine?

    alustuseks peaks sobima küll selline kava ja kindlasti peaksid aeroobset treeningut ka tegema.
  6. Kodune treenimine?

    pisut liiga palju korduseid on seerias, kui jõutrenni teha tahad, pikkade seeriatega teed vastupidavust pigem. võid kasutada mingit lisaraskust näiteks seljakotti mis on täidetud 2 liitriste veepudelitega ja tee seerias 6-12 kordust siis on tulemust ka näha ikka:)
  7. arvamus ?

    Ma ise kasutan ka seda kombot ja päris hea on, maitseb hästi kui piimaga võtta:)
  8. kui korralikult treenida siis kasvad suitsetades ka tublisti, eks tal mingi mõju kindlasti on aga iseasi kui suur.
  9. Valgu-kreatiini sheik

    no purgi peal on et 5-10 g päevas võtta, nii ma ka teen!
  10. Valgu-kreatiini sheik

    ma panen valgu ja süsivesiku sheigi sisse 5g kreatiini enne trenni ja 5g pärast.
  11. Oleks vaja soovitust

    võta endale fitshopist mingi kombo ja näed kuidas hakkab juurde tulema
  12. Valgu-kreatiini sheik

    suured tänud, sain mis tahtsin!
  13. Valgu-kreatiini sheik

    Ei unusta, dextro käib ka ikka asja juurde:)
  14. Tere kamraadid. Küsimus siis selline et millal oleks peale treeningut kõige parem valgu-kreatiini sheiki juua, kas kohe peale treeningut või umbes 60-90 min pärast? Tänud vastajatele.
  15. treeningkava koduste vahenditega

    Hantlid on reguleeritavad, ühele hantlile on võimalik panna kuni 25 kg.
×