Jump to content

rops242

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rops242

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 17.10.1988
  1. küsimus treenigu kohta?

    Hetkel ongi seerjaid 5 ja kordusi 10
  2. Küsimus siis siuke et olen tegelenud nüüd 2 kuud ehk siis novembri lõpust pidevalt trenniga!5 korda nädalas jõu saalis ja iga päev kodus ratast sõitnud praktiliselt.Aga rasv ei kao kuhugi ja ka kaalu number ei muutu.Ikka pidevalt üks ja sama number see.Et mõtlesin siin nüüd et kui ma võtaks 5 korra pealt jõu saali vähemaks ja lisaks rohkem ratast et kas siis oleks asjal ilmet.Küsimus tuum ise enesest on tegelt see et mis moodi ma jõu saalis peaks nüüd tegutsema et kas raskete raskustega ja lühikesed seeriad ja vähe kordusi või vastu pidi.Ja mitu korda oleks norm käia saalis nädalas kui ees märk on kiirem rasvapõletus mitte lihaste punnitamine??Et ehk siis kuidas ma saalis trenni peaks tegema?? Lugupidamisega Robert
  3. Tere!

    Tekitan ühe küsimuse siia veel. Küsimus siis siuke et kumbaga on mõtekam mass2 segada siis kas piima või veega?Üks teadja rääkis et veega pidi paremini toimima,et kas on see ka tõsi või vahet ei ole sellel kumbaga kasutada? Lugupidamisega Robert
  4. Tere!

    Aitähh sain oma vastused mida otsisin! Lugupidamisega Robert
  5. Tere!

    Ega ma ei ürita seda kaalu alla saada kuna ei taha mingi piitsa vars ka olla.Lihtsalt et asja trimmida.
  6. Tere!

    Tere! Küsimus tekkis siin et sain siukseid asjd nagu kreatiin ja mass2.Et probleem on nüüd järgmine et kasutan seda figuuri kombod aga kas võin nüüd neid asju koos ka võtta?Ehk siis et kas võib neid asju koos kasutada et ega nad ei hakka üks teise toimeid ära võtma.Ja toimivad ikka mõlemad oma otstarbe kohaselt. Lugupidamisega Robert
  7. Tere!

    Aitähh et kopeerid teksti mida ma võin isegi netist lugeda!Kui on kirjutatud selge sõnaga et kirjutati teist moodi mulle see tarbmine siis ei ole mõtet seda teksti kopeerida! Seda teist värki söön kuna on vaja alla võtta!
  8. Tere!

    Tere!Käisin teil eile poes telliskivi tänaval ja ostsin selle figuuri kombo.Kirjutasite mulle ühe paberi aga keegi suutis selle autos ära kaotada mul.Et äkki oleks võimalik et ütleksite uuesti.Kirjas oli siis see järiestus et millal ja palju ma neid võtma pean.Kuna vaatasin e-poest ja seal on minu arvates natuke teist moodi kui te rääkisite.Et oleks hea kui saaksite mulle öelda seda kas siin või siis saata meilie rops242@hotmail.com Lugupidamisega Robert
×