Jump to content

Hr.Vals

Kasutajad
  • Sisu loend

    48
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Hr.Vals postitused

  1. Gröön VS Kiivikas

    Gröön vist plaksutab käsi ja mina pole jupil ajal nii populaarset teemat näinud
  2. Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

    Aeroobne treening on üks osa jõutreeningust Nii lähenen asjale mina
  3. Gröön VS Kiivikas

    Äkki tahab kuidagi pildile pääseda ?
  4. Gröön VS Kiivikas

    Müüs ei müünud, laksas ei laksanud, lõi ei löönud, tegi ei tegi, oli ei olnud... Asjaosalised teavad seda kõigeparemini, seega suu kinni kui midagi ei tea, eks?
  5. Gröön VS Kiivikas

    Suurtest summadest jutt käib ?
  6. Gröön VS Kiivikas

    Keegi oskab mulle lollile seletada, miks dopingukontroll on selline (aukilik )nagu ta on ja miks ta ei ole tõhusam? Kelle/mille taga asi seisab ?
  7. Gröön VS Kiivikas

    Kindlasti oleks see hea reklaam , ainult teema mida seal arutama peaks pole õige
  8. Gröön VS Kiivikas

    Sellekohta üteldakse, et nagu LASTEAED
  9. Gröön VS Kiivikas

    Siinkohal oleks paras teha ettepanek hakata korraldama näiteks korra nädalas v hea kui korra kuus kokkusaamine Siis saaksid kõik ennast välja elada ja suu puhtaks rääkida
  10. Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

    või seo kummipealaga ennast aiapostikülge ja 10m kaugusele paned termose sooja teega
  11. Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

    Anaeroobseks saad kui sõita mäest ülesse, mitte mäest alla
  12. Antidepressant vs alkohol

    Sellepeale tekib küsimus, et kas soovid matuseid ?
  13. EESTI EDUKAIMAD SPORDIALAD!

    Väga hea mõte. Sellest on tõesti kahju, et harva ilmub lehes mõni lause kellegi saavutuste kohta, veelharvem pääseb teleekraanile. Nõustun igati Alessandroga. Kas me ei olegi laiema valdkonna tunnustust väärt?
  14. Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

    Suusatamine tuleb ka igal juhul kasuks
  15. 16 aastaselt surusin 75kg. Kehakaal oli 70. Aga minu jaoks on ikkagi hämmastav, kui siin 15 - 17 aastaselt mingi 100 - 120 surutakse. Olen käinud küll õige mitemetes saalides treenimas, ja silmastsilma paljude noorte jõukahärgadega rääkinud, aga midagi sellist pole ma veel kellegi käest kuulnud, veelvähem näinud Aga eks ole viga siis minu halbades geenid, vales treeningmetoodikas v tont teab milles Poisid , Te ikka kükke kah teete ?
  16. 24 dets!

    Äkki on ta dieedil ?
  17. Tõsterihmad

    Seda ma ei teadnud
  18. Tõsterihmad

    Äkki on see ikkagi rohkem maitseasi? Hyvää joulua!
  19. Tõsterihmad

    Kas käsivarre lihased ei olegi lihased ? Kindlasti teheke trenni ilma rihmadeta. Ma saan aru kui olete jõutõstmis võistlustel või üritate proovida rekordtõstet, et siis kasutate
  20. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Pikkus : 177cm Kaal : kuskil 82kg Vanus : 17
×