Jump to content

bootleg

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

bootleg

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 17.05.1993
  1. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

    Kus ta sul siis vesi tekib? C12H22O11 + H2O ---> 4C2H5OH + 4CO2 Milleks loopida tühiseid fakte? Veidi sisukat lugemist sulle ka : http://www.chemistryexplained.com/Pr-Ro/Proteins.html
  2. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

    Millal sa ükskord mõistad, et sa käid jõusaalis selleks, et lihast lõhkuda ja tarbid valku selleks, et seda parandada. Ükski süsivesik ei paranda su lihaskiude. Või räägid ikka, et lihast ei eksisteeri, vaid on ainult hunnik vett? Äkki siis pole mõtet üldse trenni teha, alustad päeva soolatopsi ning 5 liitrise veekanistriga? Kas sa mõtled üldse, et sa võid oma nn faktidega teha karuteene neile, kes alustavad treenimist ja tõsiselt nende tervist kahjustada?
  3. Sooviks siis teada, et kui ma olen olnud 3 kuud dieedil, nii umbes 2000-2300 kalori peal, siis kuidas ma peaksin massiperioodi alates käituma? Kas ma esimene nädal lisan sellele 2300 kalorile 500 kalorit juurde, siis järgmine nädal 300 kalorit jne või ma tõstan kohe kalorihulga 3000-3500 peale?
  4. Tagasi uudise juurde SKT 19.osa viib meid Tallinna külje all olevasse Eesti väikelinna Keilasse, kus töötab ja treenib bodyfitnessi tipptegija Kati Grabbi.Sügishooaeg on kohe algamas ja kulmineerub 19-20.nov Tallinnas toimuvaKlassikalise kulturismi MM ja Maailmakarikavõistlustega bodyfitnessis ja fitnessis. Viimane ongi just Kati selle hooaja põhieesmärk ja kogu ettevalmistus ja energia on suunatud selleks, et seal hästi esineda.Seekordses osas kurnab Kati rinda ja õlga - vaadake video ja ehk saate ideid oma treeningute värskendamiseks!Head?
  5. Surumiskava Kaidolt

    // sain surumiskava kätte, suured tänud Kaidole!
  6. Paluks teie abi toitumisel

    Tänan hea soovituse eest ! Runts, mulle tundus, et sa hakkad väljuma teema kontekstist ja ma pidasin õigeks sind korrale kutsuda, ma ei mõelnud midagi pahasti .
  7. Paluks teie abi toitumisel

    Ära üle pinguta, postikoguja.
  8. Paluks teie abi toitumisel

    Nii, et ma võin selle harjutuse rahumeeli ettepoole nihutada? Siiski tekib küsimus, et miks ma ei võiks 3 muna koos kollasega süüa, kolesterooli pärast?
  9. Paluks teie abi toitumisel

    Miks siis ''edasijõudnute kavas'' on jõutõmme üks viimaseid harjutusi. Varem kasutasin seda kava, sealt on see külge jäänud. Peaks siis ära muutma? Treeninud olen umbkaudu pool aastat.
  10. Paluks teie abi toitumisel

    Sul on õigus Eluminal... Siiski on teretulnud kriitika toitumise ning treeningu kohapealt. R0tterile: Ma võtan vitamiine mis sisaldavad kalaõli, D-vitamiini, C-vitamiini, A-vitamiini. Nendest peaks piisama?
  11. Paluks teie abi toitumisel

    Aga üldiselt on toitumise ja treeningkavaga kõik korras?
  12. Mida muuta (kui üldse muuta) toitumiskavas, kui seda saab nii nimetada. Vanus:16, mees. Pikkus, kaal: 180cm, 80kg Hommikusöök kell 7.00 1 tass kohvi, piimaga, ilma suhkruta 3-4 muna, koos munakollasega vahest 100-200g kodujuustu, alma/ekstra/farmi... Koolis kell 10.00 vahepala 0,5 l aura(jõhvika) vesi rukkivõileib(juustu, singi, salatilehe, tomati, kurgi ja võiga) Koolisöök kell 13.00 Makaronid/kartul/riis Pihvid/liha/kalapulgad/vorstid Salat: porgandi/kapsa/tomati/kurgi jne... Kogu kupatus on kokku 300-400g See on söögikord mida ma ei saaks millegiga muuta. Kell 16.00 - 17.00 (peale trenni) Valgusheik+süsivesikud 1:2 Banaan/mandariin Õhtusöök kell 18.00 või 19.00 Kartul/riis/makaron Liha peamiselt Salat: porgand/tomat/kurk/kaalikas jne... Portsjon on kokku 300-500g 0,5l vett või piima Kell 9.00 Banaan/mandarin 0,5l vett Kell 22.00 või 23.00 200-300g kodujuustu. Vahest luban endale ka väikese sokolaadi, nädalas korra-kaks (100 g ), kas selle peaks ära jätma? Soov oleks natukene kaalust alla võtta ja treenigul edeneda. Kui ma siia juba postitan siis võiksite mu treeningkava ka üle vaadata. Esmaspäev Lamades surumine kangiga 3 x 6-10 Kaldpinnal hantlitega surumine 3 x 8-10 Negatiivse kaldega hantlitega surumine 3 x 8-10 Pec-tec 3 x 10 Prantsuse surumine (triitsepsile) 3 x 6-10 Plokiallalükked 3 x 8-10 Köietõmbed üle pea 3x 8-10 Kõhulihased 3 x 20 Kolmapäev Kükk 3 x 6-10 Jalapress 3 x 10 Käärkükk 3 x 8-10 Sääresirutused ette trenasööril 3 x 8-10 Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8-10 Säärtele pöialetõus jalapressil 3 x 10 Ühe jalaga pöialetõus hantel käes 3 x 10 Reede Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 10 Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 10 Ploki tõmbed kukla taha 3 x 8-10 Õlatagaosale tõmbed trenasööril 3 x 10 Jõutõmme 3 x 6-10 Biitsepsile istudes küünarvarte kõverdamine 3 x 6-10 Ploki tõsted biitsepsile 3 x 10 Istudes hantlitega vaheldumisi küünarvarte kõverdamine 3 x 10 Kõhulihased 3 x 20 Pühapäev Kangi surumine kukla tagant istudes 3 x 6-10 Kangi tõsted seistes 3 x 8-10 Istudes hantlite surumine 3 x 8-10 Lendamine küljelt hantlitega 3 x 8-10 Trapetsile õlakehitused kang seljataga 3 x 8-10 Trapetsile õlakehitused kang ees 3 x 8-10 Enne igat trenni 10 minutit sõudmist, jalapäeval 10 minutit ratast. Igal trennil tarbin 0,5-0,75 l vett. Ette tänades!
×