Jump to content

v2ndavoska

Kasutajad
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About v2ndavoska

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 11/05/1994
 1. Kreatiin

  Tere, kui on ka hommikul treening(3x nädalas) ja õhtul samuti (6x nädalas) siis kuidas jaotada ära kreatiini kogused kas enne hommikust trenni 5g või pärast hommikust trenni 5g, hommikul teen trenni umbes 45min- 1h ? ja õhtul mõlemat nii enne kui ka pärast trenni ja üks kogus siis lõunaks Ette tänades!
 2. lihaste jaotus

  Kas on hea mõte jagada lihased ära 2gruppi?? 1)suured lihased(rind,reied,selg)-ka kõhu ja küljelihased 2)väiksed lihased(kogu käsi,õlg,sääremari)-ka kõhu ja küljelihased ja koormaks siis neid lihaseid 2xkorda nädalas ,
 3. Massilisajad

  Tere! Sooviks nõu,kas mul on mõtet ja tervisele hea juua Muscle+ valgujooki ja kui ei,siis mis oled parimad joogid , mida juua pärast trenningut et lihasmass suureneks ja tuleks ka jõudu juurde? Olen 16aastane,kaal u78kg ja pikkus 188cm. tegelen ujumisega juba pikemalt ,käin ujumas 4-5x (E,T,K,N,R) nädalas kella 5-7 ja jõusaali teen enne ujumist 4-5 T,N,R(vahel ka laupäeviti kerge üldfüüsiline trenn) Et kas oleks siis tarvis juua mingit kõrget proteiini sisaldusega jooki ja milline oleks sobivam variant? Äitah!
 4. jõujoogi tarvitamine

  Vabandust kui ei selgitanud täpsemalt mul on kella 5-7.30-8 trennid. siis E,K,R on tund aega jõusaal ja pärast seda ujumine T,N on 2tundi ujumist. ja kui võistlusi pole tulemas teen ka laupäeviti jõusaali ja mitte nii tugevalt kui nädala see Äitäh soovituse eest!!
 5. jõujoogi tarvitamine

  Tere!! olen 15 aastane. kaal 75. tegelen ujumisega 6X nädalas ja siis teen ka jõusaali 3-5X nädalas et kas on mõtet juua proteiini jooki pärast jõusaali või mitte , kui on siis millist?
×