Jump to content

cubs224

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

cubs224

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 19.02.1978

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. sysivesikud

    töö on lihtsalt selline kus ma elan sjukses pommiaugus kus lihtsalt pole normaaseid asju myya ja yleyldse midagi siin ei ole:D aga tuunikala ja muna on sjuksed valgurikkad mida siin on ja pähklid ja juust aga juust ja pähklid mulle ei istu eriti
  2. sysivesikud

    probleem selline ,et olen kodust kaugel ja trenni pole teha võimalik ja kardan juurde võtta (juba väike kõht ette tulnd ),sest söön põhiliselt toitu kus on siin suurem jaolt sysivesikud..aga nyyd tekkis võimalus õhtuti jooksmas või rullitamas käia ,et siis kysimus sjuke kas on mul ,sest kasu kui õhtuti jooksmas või rullitamas käin kui sysivesiku rikkast toitu sisse ajan? (põhilised toidud tatar,kartul,riis,muna,makaronid,juurviljad,puuviljad ja leib sai kah,hommiku kelloks piimaga või mysli jogurtiga)
  3. Rulluisutamine

    põletab hästi rasva siis se rulluisutamine?
  4. Kust osta hea hinnaga hantleid

    pärnust ka keegi teab kus neid antleid osta saab w?
  5. Kaalu langetamine

    sõida palju ratast ja käi jooksmas ja küll rahule jääd
  6. Toitumine enne ja pärast trenni

    päris hea soovitus võib päris hea olla
  7. ma ei tea mis värk on ,aga kas võib olla se tingitud jooksmisest ,et ma pole kunagi üle 3 km jooksnud ja nüüd viimase 4 päeva jooksul olen 3 korda jooksmas käind 7km tiiru muidu jooksin 2-3 korda nädalas 3 km ja vahest õhtuti hakkab pikali olles rinnust valutama ja täna juba hakkas jooksu ajal rinnust valutama ja kui koju jõudsin peale jooksu siis juba hakkas selga ka samamoodi tundma andma ja sama kõrgelt kui rinnust .et mis äkki piinan end liialt ja peaks puhkama paar päeva w?
  8. Kõhulihaste kavad

    njh eks igaüks teab mis talle parim
  9. Kõhulihaste kavad

    minu kõhulihaste kava on näiteks selline. 1.päev kõhu alumised lihased 2.päev küljelihased 3.päev ülemised lihased ja siis tuleb 48 tundi puhkust ja siis jälle sama moodi + veel õige toitumine ja tulemusi on . mitu päeva saad nädalasse? ma arvan,et viis kuidas keegi onju,kes mis kus kui palju loeb ja tark on se las jääb enda teada lihtsalt andsin oma soovituse vb mitte liiga täpselt siis
  10. treeningkava

    njh vb kyll aga ise ma igathes vahetan küll 3 kuu tagant ni ka jälle uus ja huvitav kui aasta ühte sama teha
  11. treeningkava

    siis ma arvasin ikka õigesti,et kuskil 3 kuu tagant kava vahetada kuna läks ühega jutuks ja ta ütles et teeb juba aasta ühte sama kava
  12. treeningkava

    ma ei tea kas se käib nüüd õigesse kohta,aga küsin ikkagi kui tihti vahetate treeningkava?
  13. kohupiim

    ma jätsin munad välja igatahes kuna mune käepärast polnd ja ilma oli ka täitsa enamvähem
  14. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    183cm,74kg,21a
  15. Palun aidake???

    võid ju aind jõusaali ka teha ja iga trenni algul lihtsalt tund-pool teed kõvasti soenduseks ratast,jooksu või ergomeetrit ja peale jõusaali ka kui jõuad ma teen ise ni ja mõjub päris hästi mõlemast küljest ja spordiarsti juurde mine kindlasti
×