Jump to content

PaulR

Kasutajad
  • Sisu loend

    185
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik PaulR postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Toon välja oma eelmise aasta arengu - 2010-2011. Terve aasta verd higi ja pisaraid ning muutus on märgatav olin ikka kole küll või mis , ise ei saanud siis midagi aru Järgmine EMV on siis minu jaoks 2013 nagu maininud olen, mitte 2012 !
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ta on praegu juba tegija Käib hoolega trennis ja proovib ka toitumist jälgida
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Aga noh mida mina ka tean, eks vanameister teab ise mis meetmeid kasutab
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma vaatan, et sa teed vist peaaegu iga päev rinnalt surumist? Julgeksin soovitada ühte 5x5 harjutuse kalkulaatorit, kus sisestad oma 1 korduse maksimumi ja teise lahtrisse paned nii suure ühiku, kui palju on võimalik selles saalis raskust tõsta. ( Eedenis siis 1,25kg+1,25kg = 2.5kg). Kava põhimõte on siis selles, et 1 nädal on suurem raskus ning järgmine nädal on tiba väiksem raskus, siis jälle suurem jne... Olen ise ka seda proovinud ja töötas siiani proovitud kavadest kõige paremini ! kalkulaator : http://joeskopec.com/five.html
  5. Tänud fittide eest Ott! Meeldiv jõuluüllatus ja võistlemisest niipalju, et jätan võibolla 2012 EMV vahele, aga 2013 olen kindlasti platsis Eks näis mis elu toob
  6. EMV 2012

  7. NAC VS EMV

    Õige! Mida rohkem igasuguseid võistlusi toimub seda parem, kuidas siis veel on võimalik konkurentsi tihendada ja areneda ?
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    krt:D ma alles poosi sisse võtmas... ja grimmi pean teinekord teisiti kasutama... ei jäänud rahule :S
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tsau! Kas homme - 24.10.11 toimub tund? Kui toimub siis mis ajal umbes ?
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tsau ! Pole nüüd tükk aega Imret näinud ja tundi pole ka jõudnud... Homme olen kindlasti kohal! Täna hommikul tegin ka kerge vormikontrolli ja mõtlesin, et illustreeriks seda teemat ka 1 pildiga Eile sai väheke veini ka võetud, aga söögiga pole veel patustanud
  11. Imre Vähi - klassika -180cm #1 Marti Taru - klassika -180cm #3 Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg #6 Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg #5 Ott Kiivikas - kulturism -90kg #1
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma täna kahjuks tulla ei saa, kuna pean sünnipäeva pidama sugulastega kodus täpselt sel kellajal Aga kolmap. olen kindlasti kohal
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ulme vend oled ikka Imre Palju kala kaalus kah?
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    haha alati pole võistluspükse käepärast võtta
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tänud archangel ! Kaunistan ka natuke Imre teemat siis mõne vähe parema pildiga : kaal 74kg
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Olen ka kohal
  17. Tere ! Sooviks teada kas on võimalik saata Soomest Eestisse ( üksikisikult üksikisikule ) postiga tribulust ja näiteks no-explodet? Ilma, et toll paki konfiskeeriks? Või siis, et kui suur on võimalus, et pakk ära võetakse? Suur tänu !
  18. Toidulisandite saatmine ?

    Aga kui saadab ainult ühele isikule ? siis peaks saama? Mõtekam oleks vist siiski lasta niisama üle tuua?
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tulen ka võibolla tundi, kui aeg sobib. Tänasest tulen jälle eedenisse treenima
  20. Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja: Sander Kuusk Body Fitnessi Absoluutne võitja: Esta Pilt Bikini Modeli võitja: Liis Ivask Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja: Imre Vähi Meeste kulturismi absoluudi TOP 6: Imre Vähi Janar Rückenberg Marek Morozov Nikolai Kornõšev Andrei Abrossimov Taavi Merisalu
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mis kell laupäeval tund toimub?
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre lisa mulle ka ligipääs orkuti albumisse ! suur tänu !
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    haha, väga tabav lause
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    mis kell pühap. tund on?
×