Jump to content

Msc

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Msc

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.06.1981
  1. "Kaalust alla" TV3- st

    Kui Pumper soovib kinnitan oma teaduskraadi. Õigest keelest: Praegused jon-sõnad on enamjagu prantsuse laenud (kaugem tagamaa on vahel ladina keel). Hispaanialähtene on kanjon. Üldiselt ei tulnud prantsuse sõnad meile otse, vaid eelmisel sajandil oli vahenduskeeleks valdavalt saksa, käesoleval sajandil vene keel. Kõnealused sõnad tulid saksa keele kaudu: pr bataillon, sks Bataillon -- eesti pataljon, pr commission, sks Kommission -- eesti komisjon, pr compagnon, sks Kompagnon -- eesti kompanjon, pr portion, sks Portion -- eesti portsjon. Nagu näha, on prantsuse ja tema järgi saksa kirjapilt mitmesugune, üheks rühmaks saavad nad eesti keeles kokku seetõttu, et prantsuse ja tema järgi saksa häälduses on J (kordan "J"). Kirjutasin mugavtatult. Kas ma pean nüüd kõik sinu 1000 postitust läbi vaatama ja hakkama vigu otsima??? EI. Ma ei tee seda. Targem annab järele! Ma ei mõista miks siin foorumis kõik nii negatiivsed on. Minge küsige saates osalejate käest järgi, kui palju nad targemaks said, milliseid emotsioone nad said ning kuidas nende elu muutus. Saade ärgitab inimesi sportima. Loomulikult spetsialisti juuresoleks on soovitatav. Palun, olge natuke positiivsemad Teie ei viibinud saate tegemise juures. Kui formaat häirib või on soovitusi siis kontakteeruge saatetegijatega. Palun austage Evat ja Peetrit. Nad on väga head treenerid, teil oleks neilt kindlasti midagi õppida ja vastupidi. Palun arendagem siin konstruktiivset diskussiooni. Aga nüüd aitab. Minu jaoks on teema lukus. Olge terved ja jõudu
  2. "Kaalust alla" TV3- st

    Ühesugust toitu aga erinevates portsionites.
  3. "Kaalust alla" TV3- st

    "Tee puust ette ja punaseks". Kordan siis. Treeningmetoodika ei hõlmanud Patkuli trepist ülesjooksmist. Nad tegid seda YHE KORRA, saate jaoks. (Mõned spordipsüholoogid kasutavad antud nn. "yks kord hästi raske" tunnet inimesele teadvustamiseks, mis on seotud teatud hormoonide ja fermentide talitusega inimkehas. Mis muidugi ei pruugi olla õige. Mõni spetsialist ütleb, et seda on vaja, mõni mitte. Arvamusi on seinast seina. Mitte keegi ei vigastanud ennast, kõik oli kontrolli all!) To vägivaldur. Kas ma eksisin, kui ütlesin, et teise solvamine on eestlaslik. Loen neid tuhandeid kommentaare siin ja seal lehel. Sa näed, et ma ei eksi ning sa tead seda. Alusta mis tahes muusikust lõpetades mõne tuntud kulturistiga. Kahjuks nii see on! Kordan siis. Kõik osalejad läbisid tervise kontrolli, koormustestid ja neid jälgiti pidevalt. Käidi õhtuti kontrollimas, et kõik oleks kontrolli all. Astuti diskussiooni, et kas midagi häirib, kas on muresid jne. Aga loomulikult on fitness.ee asjatundjaid ääreni täis, kes kõik kõrgelt haritud ning osalesid saate tegemisel. Mis veel. Kodanik M.M mainis, et tahaks näha mis juhtub poole aasta pärast. Varsti on pool aastat möödunud ja kordan. Saatesse alles jäänud inimesed on terved, kaalust alla võtnud ja eluenergiat täis. Olen kontaktis ka mõne väljahääletanuga, kes on jätkanud treenimist ning oma elu muutnud. See jääb minu viimaseks postituseks antud lehel... Kahjuks pole rohkem aega, et astuda konstruktiivsesse diskussiooni. Ps. to kuuliks. Vabandan näpukate pärast. Olge terved ja kohtumisteni
  4. "Kaalust alla" TV3- st

    To Vägivaldur ja teised. Ta ei pea seda isiklikult võtma! Ma näen fitness.ee juhtivkommenteerijatest teatud silmakirjalikust ja kõik. Kui teil on pretensoone ja arusaamatusi siis pöörduge saate tegijate poole. Treenerite solvamine on äärmiselt kohatu. Samas, väga eestlaslik. Veelkord, aksepteerivamat meelt ja kõigile head tervist,
  5. "Kaalust alla" TV3- st

    Lgp. Fitness.ee lehekülastajad ja antud teema kommenteerijad! Kohutav on lugeda, kui halvustavaid kommentaare te siia kirjutate. Eks igaüks vaatab antud teemat oma mätta otsast. Kurvaks teeb veel see, et tuntud ja lugupeetud treenerid ning fitness tegelased nt. Aktivist ja M.M (Marek Morozov, kes ka ise sinna saatesse kanditeeris treeneriks) võib nii halvustava kommentaari kirjutada. Kõik muidugi kiidavad veel takka ka. Kõikidele treeneritele ja teistele asjapulkadele! Kui teil on klient, kelle KMI on juba tugevaks patoloogiaks kujunenud ja kes oma toidukava korrigeerib ning kaotab seejuures esimesel nädalal 3-7kg siis see ju rõõmustaks. Ole nüüd aus ja vaata peeglisse - kas tõesti, ei teeks sellinne esmane kaalukaotus heameelt? Nagu te näete siis saates osalejad saavad väga normaalselt süüa, kus on arvestatud baasainevahetust ja päevast (ka. nädalast) energiakulu. Alati saaks toitumist veel objektiivsemalt võtta, kuid kuna tegemist on meeskondadega siis süüakse ka ühtsemalt (arvestades mehi ja naisi eraldi). Las nad jooksevad Patkuli treppidest üles. Nad ei tee seda iga päev. See kõik on mäng, mis peab olema ka lõbus. Kui inimesel on lõbus siis treening kulgeb lahedamalt. Loomulikult ei saa patoloogilisi ülekaalulisi trepijookse tegema panna aga andestage see ükskord. Treenerid talitasid nii, kuna see on visuaalselt paeluv. Kõik oli kontrolli all. Olen fitness.ee lehes pettunud, kuna tegemist on tõeliselt ainult karja fundamentalistidega. Treening ei ole ainult jõusaal ja keskendumine kangi raskusele. Treeningus keskendutakse ikka korrektsele intensiivsusele, mängulisusele, teadlikusele. Antud treenerid siiski teadsid, mida nad teevad. Treening võib toimuda vees, maismaal looduses, kergejõustikuhallis, maadlussaalis, korvpalli saalis, tennise väljakul jne jne... Treening ei ole rinnalt kangi surumine ja piitsepsi pumpamine ja lihasdüsbalansi all vaevlemine. Need treenerid lähtusid korrektselt OPT mudelist (palun vaata --> http://www.3-fitness.com/images/nasm_triangle.jpg). Kõik saates osalejad läbisid koormustesti ja tervise kontrolli. Loomulikult saatetegijad monteerivad saate põnevamaks ja kliendile vaadatumaks. Tean, et inimesed, kes pidasid saate lõpuni vastu on oma elu TÄIELIKULT MUUTNUD. Tervis on parem, kaal on tunduvalt väiksem ja enesetunne on suurepärane! Kõik, kes seal saates olid, nakatusid trennipisikuga! Soovin kõigile aksepteerivamat meelt ja austagem üksteist natuke rohkem Tervitades, Inimene, kes viibis saate tegemise juures
×