Jump to content

taavi555

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

taavi555

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 04.05.1988
  1. kiirreguleerimisega hantlid

    njaa eks ta ole, hetkel töö kõrvalt väga vaba aega ei ole, aga üritan kuidagi selle natukesega hakkama saada kui küsisin, et kas hantlit kuskil näha saab siis tuli vastuseks: >> Oleme neid müünud aga eraisikutele ja sinna on võimatu ligi pääseda. >> Olen hantlit katsunud ja temaga saab kiirelt vahetada raskusi, mis ongi tema eelis. kaldun juba ise ka tavaliste hantlite poole vaikselt
  2. kiirreguleerimisega hantlid

    eks mugavus maksabki ju, plaan oleks tellida 2tk, aga kuna hind on päris korralik siis ei taha huupi osta.
  3. kiirreguleerimisega hantlid

    tere, loodan, et postitan ikka õigesse kohta. leidsin netist siis kiirreguleeritavad hantlid, kuna müüja poolt mingit asjalikku infot ei saa siis uurin siit, ehk on kellelgi kokkupuuteid olnud. kas on mõni teadja, kes oskaks natuke rohkem kirjutada nende kohta? http://www.gymleco.com/index.php?go=products&cat_id=57&act_pr=441
  4. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    tänan vastuse eest, seega enne trenni sobib whey+ või hera80 ja peale trenni ht-r, hilisõhtuseks eineks promix.
  5. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    tere, sooviks siis soovitusi, millist toidulisandit oleks hea tarvitada enne trenni ja öövalguks, korra jäi silma promix öövalguna, aga küsiks parem nõu kuna pole enne proovinud selliseid tooteid. hetkel võtan peale trenni ht-r, enne kasutasin muscle+, kumb neist oleks õigem kui olen treeninud juba üle aasta? loodan et leiate aega vastata, täanud
  6. toitumine toitumine toitumine

    töötan nii päeval kui öösel ja ise söön 100g kohupiima alati enne magamaminekut... üldiselt on viimane toidukord öösel kuskil 2-3 juures ja magama alles 6-7, siiani olen ära elanud
  7. hmm.. tänud vastuste eest, ma üritan selle artikli läbi lugeda lisasin lemmikutesse, homme peale tööd loen ilmselt, aga kui hetkel teha sellise kavaga edasi: hommikul 100g müslit piimaga, 4 praemuna vahepala 200g kohupiima (100g kohta 107kcal, 6.7g valku, 2.7g rasva) ja õun lõuna 50g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, tomatiti, kurgi, paprika ja hapukoore kaste kõrvale ja umbes 20-30cl mahla vahepala 200g kohupiima ja õun õhtusöök 50g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, lisaks tomati, kurgi, paprika ja hapukoore kaste kõrvale, mahla 20-30cl enne magamaminekut 100g kohupiima kui lisaksin veel näiteks lõunaks või vahepalaks pähkleid umbes 50g, kuidas on pistaatsia pähkel nagu kasulikkuse tabelis? endale meeldib süüa aga muid söön ka, mis neist see parem siis peaks olema nõiteks kreeka pähkel või mandel? üritan oma kavas ka liha asendada vahel kana ja kalaga, ostsin täna just kana kas liha peaks asendama vastavalt kaloraasile või sobib ka sama kogus? tahan selle aasta kuidagi lõpuni saada ja uuest siis korralikult toitumisega tegeleda kuna hetkel prantsusmaal ja kui 2 nädalat kodus siis ilmselt ei tule sellest kavast midagi välja kuna tahaks end natuke lõdvaks ka lasta aga jään vastuseid ootama
  8. tere, küsimus siis selline, et kuidas langetada keha rasvaprotsenti, aga samas hoida lihast ja isegi suurendada lihasmassi? olen tegelenud trenniga juba aasta otsa, teinud kõhulihaseid ja jõudu, vahepeal käin ka jooksmas, nädalas üritan 2-3 korda joosta nii 30min või rohkem, aga siiani on kasvanud aint jõunäitajad ja kaal. sooviks siis vabaneda kergest rasvakihist, et ka kõhulihased välja paistaks (kõht teen 3x nädalas, 3 harjutust ehk siis 9 seeriat) jõutrenni teen nii 4x nädalas ehk siis 2x keha läbi. ise olen 22a. umbes 188cm ja 90kg postitan ka kerge toitumiskava mis ma mingi aeg kokku klopsisin: hommikul 120g müslit piimaga, 3 praemuna vahepala 200g kohupiima (100g kohta 107kcal, 6.7g valku, 2.7g rasva) ja õun lõuna 90g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, natuke tomatit/kurki kõrvale ja umbes 20-30cl mahla vahepala 200g kohupiima ja õun õhtusöök 90g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, lisaks tomatit/kurki ja kõrvale mahla enne magamaminekut 100g kohupiima sellise kavaga on jõudu ja kaalu tulnud küll aga kõht ikka samasugune kui mitte suurem ma olen nüüd üritanud natuke vähem süsivesikuid lõunal ja õhtul tarbida, aga pole kindel kas sellega midagi muudan, pigem tuleb näljatunne varem peale... ehk on siin teadjaid inimesi kes oskavad soovitada, kuidas toidukava sättida ja kas oleks õige süsivesikutega koonerdada... kui miskit on puudu siis küsige aga. jään vastuseid ootama ettetänades!
  9. toitumine..

    ma arvan et 3x nädalas oleks päris hea E, K, R vähemalt ma ise alustasin nii, kava järgi küll võiks teha igale lihasele ühe harjutuse aga suurematele tegin kohe kaks aga jõudu!
  10. Toiduainete kaalumine

    tänud vastuse eest
  11. Toiduainete kaalumine

    ma pole päris täpselt aru saand millal peaks liha kogust kaaluma, kas enne või pärast praadimist? tean et praen kilo liha ära ja umbes ainult pool sellest jääb alles sellest siis küsimus... kui ma juba mõtlen siis kuidas on kartuli keetmisega? sry kui rumal küsimus on
  12. Punnis kõht

    vot ei oska öelda poes peaks nagu ikka tavapäraseid asju olema liha, muna, piim jne. kui käia välismaal tööl siis ilmselt peaks nagu palka ka saama piisavalt et omale korralikku toitu lubada, isiklikult väga hinda ei vaata vaid ostan mis maitseb, kulub umbes kulub umbes 300-350 euri kuus toidule
  13. Punnis kõht

    mina näiteks ei tellinud omale toitumiskava, uurisin foorumis ja fitnessi leheküljel toitumise kohta, kasutasain kaloriarvutit ja nüüd sätin ise omale päevase toitumise, kaalun end tihti et näha kuidas toimib. ise olen prantsusmaal tööl, käime iga laupäev poes ja ostan siis kõik vajaliku liha, muna, kohupiimad jne. nädalaks valmis, vajalikud toidukorrad võtan tööle kaasa toidukarpides ja nii lihtne ongi, kui tahtmist on siis saab tegelt ilusti hakkama, aga jõudu sulle
  14. Toitumiskava, andke nõu

    olen prantsusmaal järgnevad 3 kuud, peale uut aastat ei tea hetkel, proovin selle ajaga võimalikult palju toitumise ja trenniga tegeleda. aga kui keegi oskab midagi asjalikku lisada siis palun tehke seda
  15. Toitumiskava, andke nõu

    tänud vastuse eest, jah ilmselt kõhulihaseid ja lihasmassi korraga ei saa, ilmselt valin hetkel lihasmassi. kaal olemas, pean veel köögikaalu kuskilt leidma. teen mõned arvutused ja üritan arvud paika ajada. kaerahelbeid ma ilmselt leian aga leivaga on prantsusmaal tõesti kitsas, sepikulaadset kraami on aga pole eriline sepiku sõber..
×