Jump to content

joker

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 419
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik joker postitused

  1. Mõned lavatagused ja messi pildid. Hiljem galerii täieneb ja näeb ka finaalide pilte:
  2. Mul tekkis küsimus, et kuidas Kai Greene sai võistelda teises liigas?
  3. Paar oma mõtet ka lisaks pildireale: Nagu ikka üritan olla ma suht neutraalne igasugu poliitika ja liigade suhtes. Mõlemas on oma head ja vead,. Mina võtan ikka asja nii, et sport on sport ja kulturist on kulturist On olemas erinevad liigad ja see on fakt - kas kiratsemine muudab midagi, minu jaoks kindlasti mitte. Seega las see jääb lipsuga onude pärusmaaks Nõrk tase või mitte eks kajastamist väärib asi ikka kui mängus on musklid ja kenad naised. Ses suhtes, et nii mõnigi imestas ja küsis kuidas Fitness.ee sellist asja lubab Eks pidurdamist oli, eriti muusika pealesaamisega. Aga see DJ kapsaaeda rohkem. Tase. Pigem oli see tase tugev naiste ja fitnessmeeste seas Vabakavad jne. Mõne puhul ka hea vorm. Meeste puhul aga oodati ilmselt midagi enneolematut, räiget massi ja räiget kuivust. Ilmselt silmad ära hellitatud paari Elite Touriga ja kuna IFBB mehed on kõik teaduprast "puhtad", siis nüüd oli oodata ju lavale 3x suuremaid ja kuivemaid mehi Arvestades just, et MM ja PRO. Aga vahet pole, nagu Homer ütleb:
  4. Raudpats oli 3-s omas kaalus ja 94 oli abs võitja venemaalt. Nime ei tea.
  5. Spetsiaalselt Andrus Jürgensonile, kes palus peale võistlust, et ma kindlasti talle laste-noorte fitnesside pilte saadaks:
  6. Natuke enne võistlust:
  7. Kunstiline foto (low-key)
  8. Minu absoluutne lemmikpilt
  9. "Kaalust alla" TV3- st

    Vägisi meenus praegu kinodes jooksva SAW VI avastseen ja "kaalulangetamine." Selline muhe killimine Peaasi, et osalistel jätkuks motivatsiooni ja jõudu hiljem jätkata. Eks see esimene kaalulaks annab kindlust juurde. Kahju oli muidugi sellest, kes esimesena lahkus saatest. Loodetavasti saab ikka aru, et saade on show ja katki ei pea midagi jätma.
  10. Mis jutt see on veel? Ilmselgelt Delfi pilti töödelnud. Originaal ju siin:
  11. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Noh pane siis hamstringide ja Gluteus Maximuse lõik. Aga näed, mängigu nüüdsest alati see video fitshoppides taustaks, et igaüks võiks tõdeda kui karmi mehega tegemist:)
  12. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Oh jummel, täna jälle kuulama Jay Cutleri trenni-mörinat, mis ta jämedatest häältepaeltest kuuldavale tulevad suure lihaspingutuse ja hantlikolina saatel ning mis igasse kui viimasesse kõlarisse jõuab, mis Sparta Fitshoppi üles pandud .. võibolla isegi nüüdseks kogu Sparta spordikomplekti kõlaritesse Ehk kaugelt kuulda, et Kirp Sparta Fitshoppis
  13. Klassikaline kulturism vs kulturism

    1 pilt ikke parem kui 1000 sõna: Euroopa abs võitja ja siis kulturismimaailma abs võitja Ja sterod pole ainult massikasvatamiseks. Hohoo!!!
  14. Ooda-ooda, tegemist on ju amatööride võistlusega kus farmaatsia on keelatud, aga seletage mulle ullikesele, kuidas näiteks, siis Leskutov võistelda saab? Kuskil jookseb ju räige kala sisse Botthofile tehakse ära, jääb vahele - kooris kisatakse keemik rsk jne. Näha on, et Mickus ka tubli trennimees. Korjab tiitleid nagu õunu sügisel puu otsast. Dubinini lemmik kasulaps, palju raha hää kraami jaoks, ei jää vahele - järelt andekas jne jne. Mitte, et esikolmiku vastu midagi oleks (tublid mehed kõik ja õiget asja ajavad), aga miks selline komejant ikkagi? Muidugi ootaks vastust ja mõttearendust neilt kel pole siniseid silmi või pole silmakirjalikud ala stiilis, et pole vahele jäänud järelikult saab ju puhtalt ka Pigem tundub nö võrdsete tingimuste loomine toob kaasa veel suurema ebavõrdsustamise, eriti kui see planeet on nii pisike
  15. Postrid.

    Pole küll kuulsad välis PRO-builderid, aga selliseid nt A2 mõõdus postreid kergel kapa-plaadil on võimalik endale soetada. Lihtne seinale riputada või kuhu iganes toetada Soovi korral ka autogrammidega Näidistena ehk peagi Fitshoppides näha. Ja eks peagi tulemas ka järgmise aasta Fitness.ee kalender
  16. Inna Uit- ex world champion in womens bodybuilding

    Hea tõestus selle kohta, et mis ma ees teen, siis Morozzz teeb kohe järgi Või siis sama mõttemaailm ... aga nii rikutud ma ka pole.
  17. Inna Uit- ex world champion in womens bodybuilding

    No võimalik, et see oli ka lendamine - aega möödas omajagu ja mis ma tol ajal ikka asjast teadsin
  18. Uus A-rühm

    No ilmselt kannataks võrdluse välja näiteks sellise kaliibriga näitlejate kokkupanek - kõva soundtrack, hea stsenaarium, head efektid - miks mitte http://www.youtube.com/watch?v=L4gOREBIooA Olin ise ka Terminator 4 suhtes suht skeptiline, aga tulemus, mis nägin ületas ootusi küll
×