Jump to content

skorpionikuningas

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

skorpionikuningas

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.09.1986
  1. vibra toidulisandi kasutamisel

    Krampe ei ole, maakeeli nagu surin.Kui pikemalt järele mõelda, siis peavalu põhjustab ehk ka vererõhu tõus?Millest see omakorda võiks tingitud olla?Igatahes võiksin selguse mõttes veresuhkru ära mõõta küll.Mitte, et ma kibeleks midagi kasutama, aga kas kreatiin ei tohiks selliseid asju põhjustada? Aitäh kõigile vastanuile.
  2. vibra toidulisandi kasutamisel

    Sa mõtled, et toidulisandite tarvitamine soodustab diabeedi teket? Või ainult selliste sümptomite puhul, nagu minul? Ette tänades,
  3. vibra toidulisandi kasutamisel

    tundub mõistlik jutt.Niiet ohtlik see kuidagipidi ei ole;)?
  4. vibra toidulisandi kasutamisel

    ei ole tõmblemine ka:D kerge iiveldus ja peavalu on põhilised sümptomid.ei oska seda vibra päris täpselt defineerida ka:P
  5. vibra toidulisandi kasutamisel

    Tere! Tahaksin teadjamatelt abi küsida seoses toidulisandiga Muscle+.Ise olen 24 aastane, sporti teinud aastaid, sellest jõusaali tihedamalt umbes aasta. Otsustasin ka toidulisandeid proovida, kuid kasutamisel esinevad järgmised ilmingud.Kerge iiveldustunne ning kerge peavalu, vahel ka vibra, kui nii võib öelda.Muidu on toitumine korras ning tervislik seisund väga hea. Millest see tuleneda võib, ning millist alternatiivset toidulisandit võiksin kasutada? Kas sellised nähud võivad tekkida kreatiini sisaldusest? PS!olen proovinud kogust vähendada, kuid ka see ei aita kahjuks.Kehva enestunde tõttu selle toidulisandi manustamisel hetkel midagi ei tarbi. Teiepoolset tagasisidet ootama jäädes,
×