Jump to content

trewe

Kasutajad
  • Sisu loend

    262
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik trewe postitused

  1. Vabandan, üliruttu ennustatud, olin ruttamas. Postitan siia ja loodan, et see ümbermuutmine arvestatakse sisse. Õige postituse alt näha, et originaalpost on sama. Siin lihtsalt näpukas ära muudetud. +180 arvestuses 1. Taavi Koovit ja 2. Janar Rückenberg. Top6 jääb seega samaks.
  2. Noored kulturism -70kg 1. Rainer Palm 2. Edgar-Norman Kaasik 3. Karl Kask 4. Marko Mölder Noored kulturism +70kg 1. Sander Gorgišeli Juuniorid Kulturism -75kg 1. Paul-Eerik Rosenberg Juuniorid kulturism +75kg 1. Siim Kelner 2. Edmund Pilt 3. Aleksei Värä 4. Siim Veri Mehed Fitness 1. Oleg Anissimov Naisjuuniorid Bodyfitness 1. Liis Kristiin Vaher 2. Sandra Järv Naised Bodyfitness -163cm 1. Esta Pilt 2. Laura Reisalu 3. Monika Saar 4. Vitaliya Dmitrieva 5. Kati Krabbi Naised bodyfitness +163cm 1. Merike Sula 2. Laura Väljaots Mehed kulturism -85kg 1. Raigo Kuusnõmm 2. Siim Sammalkivi 3. Priit Paakspuu 4. Maikal Pikalev 5. Ahti Jakson Mehed kulturism +85kg 1. Ott Kiivikas 2. Taavi Koovit? 3. Nikolai Kornõšev 4. Talis Viitkar Mehed klassikaline kulturism -171cm 1. Rain Kuusnõmm 2. Meelis Susi Mehed klassikaline kulturism -180cm 1. Imre Vähi 2. Marti Taru 3. Harri Indus Mehed klassikaline kulturism +180cm 1. Janar Rückenberg 2. Taavi Koovit? 3. Martin Münz 4. Indrek Viska 5. Rait Veski Noored athletic fitness 1. Siim Jürgenstein 2. Jürgen Ots Naisjuuniorid athletic fitness 1. Liis Kristiin Vaher Meesjuuniorid Athletic Fitness 1. Alex Uuetalu 2. Mihkel Mägi Mehed Athletic Fitness -180cm 1. Oleg Anissimov 2. Aleksander Ikonnikov 3. Harri Indus Mehed Athletic fitness +180cm 1. Martin Münz 2. Väino Katala Naised Athletic Fitness 1. Rete Jallai 2. Esta Pilt Parim juunior: Paul-Eerik Rosenberg Parim Bodyfitnessist: Esta Pilt Parim klassik: Imre Vähi Top6: 1) Ott Kiivikas 2) Taavi Koovit 3) Imre Vähi 4) Janar Rückenberg 5) Raigo Kuusnõmm 6) Rain Kuusnõmm
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Väga võimas vorm!!! Tore vaadata.
  4. Imre Vähi - klassika -180cm #1 Marti Taru - klassika -180cm #4 Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg #4 Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg #4 Ott Kiivikas - kulturism -90kg #1 Absoluudis Imre #1, Ott #2
  5. KUIDAS PAKSUST POISIST SAI ATLEET

    Kellega tegu?
  6. KUIDAS PAKSUST POISIST SAI ATLEET

    Osales siiski vaid ühes sellises filmis, mitte mitmes.
  7. Kellaaegadest nii palju, et Facebookis kirjas "18. november 2011. a. kell 11:00 - 21. november kell 11:00", täpsemalt ei leidnud, niisiis küsin, et mis kell algavad & umbes lõppevad pühapäevased finaalid?
  8. Kui õigesti mäletan, siis mõlema reie kakspealihasel mitmeid rebendeid (ühel kaks korda kindlasti, teisel vb 1. uurin järgi, kusagil kirjas) olnud seda siis väga noorena jalalöökide tegemisest liiga kõrgele, endast siis oluliselt kõrgemale.
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Annan endast ka märku: jätkan treeninguid 1-2ks kuuks (vähemalt, vaatan kuidas istub) Turu jõusaalis.
  10. Ma mäletan enda esimest jalatrenni, juba peale trenni bussipeatusse jalutades oli samm sama kindel, kui mööduvatel vanuritel.
  11. PÕNEV VIDEO AGARAST MMA MEHEST

    ??? Miks peaks politseinik seda tegema? Sa oled millestki valesti aru saanud ning +1 Jrx'ile.
  12. 1) Jay Cutler 2) Phil Heath 3) Dexter Jackson 4) Dennis Wolf 5) Ronnie Rockel 6) Kai Greene 7) Johnnie Jackson 8) Victor Martinez 9) Hidetada Yamagishi 10) Troy Alves
  13. Kõikvõimas KÜKK

    Kükk süstib sinusse palju kasvuhormooni, kuna kükis nii palju lihaseid korraga töös
  14. Pavel Kirilenko meenutab nendel ja eelmiste lehtede piltidel kangesti Mikk Raudseppa. Kas ma olen ainuke, kes sarnasust leiab?
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Usun, et olen kohal.
  16. See on ju ilusti loetav, must tekst heledamal vahetaustal.
  17. raskustega jooksmine

    Lugesin netist kunagi, et kui lisaraskused on põlvest allpool, nt. jalalabade küljes, siis kisub kuidagi põlveliigest ja soovitati seega nt. raskusvesti kasutada.
  18. Kreatiin

    Lugesin kunagi kreatiini teemast siinsamas foorumis, et kreatiin vedelikuga segatuna muutub ajapikku kreatiniiniks, mille kohta ma ei tea küll mitte midagi, kuid sealjuures öeldi, et siis ikkagi peale trenni. Kiire google: Creatinine is a chemical waste product in the blood that passes through the kidneys to be filtered and eliminated in urine. The chemical waste is a by-product of normal muscle contractions. Creatinine is made from creatine.
  19. Kõrge vererõhk

    +1 "valge kitli" sündroomile.
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    See paks poiss särgi peal on hoopiski Jeff Cohen mitte Sean Astin ja seega pole LOTR triloogias osalenud.
×