Jump to content

trewe

Kasutajad
  • Sisu loend

    262
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik trewe postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre, lihtsalt ütlen, et ei tunduks, et ma enam trennis ei käi - mu uus tunniplaan sööb mu vaba aja nii ära, et panen oma trennipäevad reede, laupäeva ja pühapäeva peale. Kehv variant, aga muud üle ei jää. Õnneks on järgmine nädal koolivaheaeg ja saan vabalt trenni teha, juba igatsen. Olin kogu nädala haige.
  2. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Väga paljudel pole top 6 absoluuti ka kirjas, kindlasti lisage!
  3. Lapskulturist

    Sellest kutist juba varem videosi näinud ja vahepeal panin tähele imelikku asjaolu, et tal oli aeg-ajalt südant läbi rindkere näha - ulatus nagu muhk natuke kehast väheke ülespoole. Päris hea motivatsiooniga.
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Pühapäeval ka vormipilte teha saab? Rebaste rets takistas pildistamisele jõudmist.
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma arvan, et ma käin pildistamas ära, oleks hea võrrelda hiljem.
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mis seal ikka, trenn meeldib, saal meeldib - olen igatahes rahul.
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Jõuan siis täna ka oma esimesse trenni.
  8. MR. OLYMPIA 2010

    1. Kai Greene 2. Jay Cutler 3. Dexter Jackson 4. Roelly Winklaar 5. Vic Martinez 6. Phil Heath 7. Toney Freeman 8. Dennis Wolf 9. Branch Warren 10. Ronny Rockell
  9. Rinnakorvi kuju, kanarind

    No näed kuidas võib valesti mõista, mina sain aru, et rind on kuidagi kahtlaselt eespool, mitte sissepoole.
  10. Rinnakorvi kuju, kanarind

    Ei saa aru, mis Phelpsil viga või mida see "kanarind" endast kujutab. Mingit ekstreemsemat näidet võib keegi tuua, et probleemist aru saada?
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Esmaspäev ja pühapäev sobivad täiesti. Reedel hilinen, kuna 14:30 kool alles lõpeb. Reeglina hilinen vähemalt pool tundi, võib-olla vahepeal veab ja saan rutem, oleneb millal tund lõpetatakse. Võib-olla jätan reedeti tulemata senikaua kuni veel treeneri juhendamist vaja.
  12. Lendamine küljele hantlitega

    Endal sama lugu, eriti siis kui tõstan küljele ära, ja siis langetama hakkan. Tõstmishetkel juhtub vahepeal ka.
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna kell 16.00 tulen kohale ja kuulan tunniplaani kohta kehtivad jutud ära, kuid trenni ei saa täna teha, haigestusin.
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kas see toimub laupäeval või pühapäeval? Kui laupäeval, siis kahjuks oleneb kellaajast, kas ajaliselt jõuan või mitte.
  15. Promix

    Ise kasutaks vahetult enne magamaminekut, kuna see on kaseiinivalk ja imendub aeglaselt. Peale trenni on sul võimalikult kiiresti vaja toitained kätte saada ja selleks sobiks siiski vadakuvalk (süsivesikutega koos) rohkem. Võib-olla keegi targem oskab rääkida kaseiini-vadakuvalgu kombineerimisest.
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kas tunniplaan muutub, et ütlesite, et panete esimese tunniplaani üles reedel? Tsiteeritud ning vaid kahe päeva vanuses postituses on üks tunniplaan juba näha.
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Olin täna noorim sisseastuja, kõigil läks hästi!
  18. Lihtne vahepala

    Hakkamas on kool, hommikul söön 07:00, kuna kooli söögivahetund on kell 12:30, ehk tekiks 5-tunnine lünk nende söögikordade vahele, tahan midagi kell 10 ka koolis süüa: mida oleks lihtne kaasa võtta? Eelmine aasta läksid vahepalana käiku banaanid, jogurtijoogid, mandariinid, kohukesed. 5 toidukorda päevas tuleb kindlalt ära, enamjaolt siiski 6. Toidukorras on minu puhul vaja 391-469 kalorit (19-23g valke, 58-70g süsivesikuid, 8-10g rasvu), mida ei ole mul nüüd täpselt vaja järgida, aga ligikaudu. Keegi aitab välja ja soovitab midagi, mida lihtne kaasa võtta/lihtne süüa? Süsikateks saaks nt. kuivatatud puuvilju võtta, suurim probl. valkude saamisega, rasvad saaks kergelt, nt. pähklitest. (samas saaks pähklitest ka väheke valku)
  19. Lihtne vahepala

    Pähkliteks võtan vist kreeka pähklid, india pähklid, mandlid. Segan kodujuustuga, võib-olla tomatit-kurki-tilli-sidrunipipart juurde ja maitsev söök valmis. Aitäh kõigile abistajatele.
  20. Head rasvad

    Selleks, et inimesed õpiks: kasutage google/otsinguid üleüldse. Aga, et sellegipoolest abistada, pähklitest. http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=18967 http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=45
  21. Kaalu juurde vaja

    Miks "mõttetud lisandid"? Sinu jaoks küll, jah, kuna sul pole tõenäoliselt toitumine korras. Toidulisandid ei asenda tervislikku toitumist. Kuidas ma seda tean, et su toitumine korras pole? Sa ütled küll, et sööd 4 (vähe) kuni 7 korda päevas, aga oleneb mida ja kui palju sa sööd. Pead kulutama vähem energiat kui sa sisse sööd. Nii tiheda (kuid õige) söömisega, õige trenniga sa lihtsalt hakkad kasvama. Kuna sina ei kasva, siis järeldus: vale toitumine. Kui pika aja jooksul sa 4-7 korda päevas oled söönud? Teine võimalus on, et sa sööd-sööd, aga trenni ei tee. Lihaskasvu tagamiseks sa pead ka trenni tegema. Kirjuta ka oma treeningkogemustest.
  22. Kust on võimalik saada linaseemneõli?

    Teadmatusest küsimus: kuidas linaseemneõli kaseiini imendumist aeglustab?
  23. Lihasgrupi treenimise vahe?

    Ei ole ju. Treenid ühte lihast/lihasgruppi 1x nädalas. 24h ei ole piisav, kui tahad sama lihast/lihasgruppi treenida. Aga võib-olla mõtlesid sa üldise jõutrenni vahet. Kui nii, siis ei oska kommenteerida. Rain 6 kanget, sellele ma ei oska tõesti vastata, miks sellel kaval nii on.
  24. Kui enne massitsüklit jooksin 3x nädalas umbes 50-60% koormusega 3km iga kord, siis kui tihti peaks seda sama tegema massitsükli ajal?
×