Jump to content

liivakas

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

liivakas

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 27.04.1971
  1. Coca-Cola Zero ja Light

    See on linnalegend, et hammas cocakoolas haihtub. Tegin ise katse, lapsel tuli hammas ära, võtsin pitsi Coca Zerot ja panin hamba sisse ning vitriini seisma. Nädalaga auras coca ära, hammas täiesti terve ja tugev
  2. Tere, Mul on trennikava aga mulle tundub et siin on mingi viga, ma ei saa sellest harjutusest aru. Harjutus on seljale ja ma toon selle harjutuse teksti täpselt siia: seistes tõmbamine sirgete kätega (trenazööril - peopesad all, sirged käed käivad üles ja alla jalgadeni, võib kergelt kummarduda ettepoole)
  3. taimetoit ja jõutreening

    Tere, Kas kuskil on juttu sellisest menüüst mida taimetoitlasest kulturist saab kasutada? Nõuanded on teretulnud ps. Ma ei ole taimetoitlane aga viimasel ajal kaldun sinnapoole
  4. Avokaado

    õigus, ajasin sassi, taimset rasva tahtsin öelda
  5. Kana

    nii see on. kunagi viitsisin seda teemat põhjalikult uurida. ving on ju mürgine, jääkainete poolest oligi suitsetatud asjad kehvad kõige parem on süüa asju toorelt. need mis toorelt süüa ei sünnis järjekord selline: aurutatud, keedetud, sutisetatud ja viimasena praetud
  6. Avokaado

    iga päev peaks avokaadot tarbima, see on ideaalne taimne "valgu pomm".minul on see üks põhilisi salati komponente. tomat, kurk, roheline salat, sibul ja avokaado. avokaado lõikan kõigepealt pooleks, siis kivi seest välja, ära koorida ja salatisse tükeldada. oliiviõliga üle ja maitsestada, tulemus on super. ma ise avastasin avokaado enda jaoks üsna hiljuti, siis kui otsisin taimset valgu allikat
  7. Kaalu langetamine

    Su vastus on peidus siin. Kui toitumine on vale siis ei aita eriti miski. Mul sõber sõidab iga päev ratast nagu segane, see aasta 35 000km maha sõitnud ja kaal alla ei tule. Nüüd võttis väga täpse dieedi käsile ja kaotas kahe nädalaga 6kg
  8. Kodujuust vol 2

    vaata alati kuupäevasid peal, nendel millel saabub aegumis tähtaeg lähevad jah kuidagi kuivaks ja ka maitse muutub. selles on sul õigus et see on parim kodujuust eesti turul. isegi gloria peakokk ütles et see on üks parimaid tooteid lisaks juurde, et isklikult ei näe mingit mõtet osta rasvatut kodujuustu. esiteks on rasvatu täiesti maitsetu, söö nagu paberit. milleks lisada sinna maitseks 10% hapukoort, parem juba osta 4% kodujuustu ja teiseks ei ole väherasvane toit kahjulik. kui nüüd süüa 4% kodujuustu siis pole see midagi oluliselt hullu aga maitseb kõvasti paremini
×