Jump to content

Alexander21

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Alexander21

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.07.1987
  1. Kaalu tõstmine

    Seda paksuks minemise asja ma mõtlesin rohkem nii, et kui tulevikus võib tekkida rohkem kohustusi ja treeninguid hakkab vaikselt selle arvelt ära jääma siis on seda ammutatavat energiat jälle liiga palju aga eks siis peab jälle ümber vaatama toitumise. Jõusaalis küll käima ei hakka hetkel enam kuna see on liigne kulutus ja ei paku sellist naudingut nagu näiteks ujumine. Ehk piisab hantlitega harjutuste tegemisest. Ma söön küll ainult 3x päevas aga need korrad küllalt tugevasti oma kehakaalu kohta ja ma ei kujuta ette kuidas nende kordadega rohkem energiat ja valke saada ilma suurt summat raha kulutamata. Kas peaks rohkem putrusid sööma ja neid lihtsalt sisse ahmima ja näiteks suppe vältima? Kas oleks mõistlik minu olukorras näiteks kaks korda päevas massilisandit nagu NO xplode tarbida? Kunagi kasutasin massilisandit kuid märgatavat tulemust umbes poole aastase tarbimise jooksul ei andnud.
  2. Kaalu tõstmine

    Tere Mul on mureks madal mass ja vajan teie nõuandeid selle mure lahendamiseks. Vanuseks on mul 22 ja kaal on 70kg 189cm juures. Võibolla see tundub normaalne aga suur osa sellest on puusades, tahaks aga suunata rinnalihastesse ja ülakehasse. Umbes kahe aasta eest tegelesin natuke raskuste tõstmisega umbes aasta või nii ja suutsin rinnalt suruda 70kg 71kg keha kaalu juures. Praegu olen sellest ajast saadik tegelenud ainult aeroobse treeninguga ja raskusi ei tõsta ültse. Täpsemalt teen trenni umbes 14 korda nädalas 1h kord: jooksu 5x, keharaskustega harjutused 4x (kätekõverdused, lõuatõmme, kõhulihased jne) ja kas ujumine, jalgratas või poks 5x nädalas. Kas mul on reaalne praeguse treeninguga massi juurde võtta ja saavutada kehakaal 75kg või isegi pikemas perspektiivis 80kg. Varem ma järgisin mida ma sõin üritasin vältida rasva ja magusat aga kuna treening on nii intensiivne siis hoolimata sellest, et umbes pool aastat olen valimatult söönud on ikka rasva kehas ülivähe. Hirm on selle ees, et kui hakata sööma peale kõhutäistunde tekkimist liig suuri koguseid kaob kehas tasakaal ja tulevikus võin lihtsalt paksuks minna.
×