Jump to content

Unisol

Kasutajad
  • Sisu loend

    52
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Unisol

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 02.11.1993
  1. "Kaalust alla" TV3- st

    ma usun , et võitja on ikka see kes on kaotanud oma kehakaalust suurema %-di.... kui kilodega siis oleks ebavõrdne ju....
  2. "Kaalust alla" TV3- st

    Ega jahm... tüüp suht ei pingutagi seal... iga kaader enamvähem tüüp sööb
  3. Muusika

    nii et siis väga hea laul.... 10-6 - 2 Tilka Vett
  4. YouTube videod

    irw eluhea laul 2 pacilt xD "2 pac rest in peace", "Okay i'll"
  5. Jõusaali tolad...

    haha testib seda oot oot küll see massidesse jõuab kui beta testid läbi on
  6. Jõusaali tolad...

    Meil ka jõusaalis üks selline tegelane kes seda teeb.... pole veel aru saanud miks ta seda teeb
  7. pulss

    on ma mäletan koolis õpetati 220-vanus on MAX Võistluspulss 90% maksimumist Intensiivse treeningu pulss ~75% Madal pulss ~60% (energiat toodetakse rasvadest)
  8. pulss

    kui ma ei eksi siis eesmärgiks oli sul rasvapõletus?... no selliseljuhul on see pulss liiga kõrge minumeelest.Rasvapõletus pulss oli vist 220-vanus(16) ja siis sellest kuni 60%.Parandage mind kui ma eksin.
  9. pulss

    Millel ta näitab? vererõhku mõõdetakse ju ikka erinevate aparaatidega ja trenniajal need taaliselt ikka küljes ju pole seega on see pulls
  10. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    Vot pildimaterjali võiks vaadata küll motiveeriks ennasti veel tagant järgi.... hetke kaal on 85 tahaks et oleks seal 70-ne kandis
  11. keefir või piim ?

    No ma usun need , kes keefiri ei joo joovad kindlasti piima , aga need kellel pole keefiri vastu midagi joovad keefiri
  12. PALJU ÕNNE ROTTER

    Õnnitlused ka kanepist
  13. 100KG olemas jabadabaduuuuuu , nüüd tuleb uus siht silmeette võtta
  14. PEKI JÄLLE

    No naised on naised ära seda unusta Iga naine tahab alati natuke kergem olla kui ta hetkel on
×