Jump to content

peki

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

peki

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 31.10.1976
  1. PEKI JÄLLE

    Kas se tähendab seda ,et pean hakkama lihtsalt proovima mis mulle kõigeparemini sobib. Hetke põhitoidud on kanafilee, kodujuust, valgehallitusjuust, muna, pudrud,leib(vahest harva), loomaliha ja juurikad (värsked).
  2. PEKI JÄLLE

    Kõrvad tunduvad et on tavalised aga ega ei tea ju mida inimesed näevad. 35 kilosed naised ütlevad ka ju et on paksud
  3. PEKI JÄLLE

    Trenni teen Kiivikase kava järgi edasijõudnute kava jaotatud 3 2 osa.Rasva protsenti ei oska öelda .Trenni teen ülepäeviti. Välimust ei oska komenteerida aga hüüdnime olensaanud Batman.
  4. PEKI JÄLLE

    Tere Fred. Küsiks teie käest ka et mida ma teen valesti. Asi siis selles et olen eelmise aasta novembrist trennis käinud ning dieeti pidanud.Kui dieeti alustasin kaalusin 130 kilo ja kõht oli 129 cm , kuni augustini läks kõik ilusti kaal langes 85 kiloni , kõht 89 cm . Toitun sama kava järgi kus olen koguseid vähendanud kuid kaal on tõusnud 93 kg pikkust 180 vanus 32.ETTE TÄNADES
  5. segadus

    Tere härrad. Mul oma mõistus otsas seoses sellega , et kaal seisab viimased paar kuud ,kuigi teen 3 korda nädalas trenni (on olemas kava ja onolemas toitumiskava). Asi selles et alustasin trenniga 10 kuud tagasi siis kaalusin 130 kg , kuni juunini langes kaal 85 kiloni ja pärast seda tõusis 90 kiloni ja nüüd seisab nagu kivi kuigi oi oi kui palju onveel maha võtta pikkus on 180 vanus 33 lisaks on veel füüsiline töö. Oskab keegi midagi soovitada. Ette tänades Peki
×