Jump to content

Aleksmak

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aleksmak

  • Tase
    Vaatleja
  1. Küsimus Ott Kiivikale

    millal ,mis kell ,kus toimub ,palju hind ,kuidas registreerida saab see kõikk puudutab pärnu seminari ?
  2. küs poele

    ma tellisin teilt 3 tai kane nr1 proteiini kotti ja ühe ?eikeri 1,5 nädalat tagasi aga siiani pole kaup kohale jõudnud kas on see posti jama või on teil saatmisega probleeme Eesti pole ju nii suur et pakk tuleks pool kuud kas oskab sellele keegi ka vastata oleks tore
  3. Kuidas tarbida Tai Kane glutamini

    ma ei saagi kuri olla pigem olen tänulikn kuna pole ise kunagi glutamini tarbinud siis luges selle kohta ,ja mõtlesin et küsin inimestelt kes on tarvitanud . Äitäh et oli aega sellel teemal rääkida teie ja Ott olete usaldus väärsed mitte nagu mõni kes kirjutab glutaminist ise selle toimest teadmatta ja minu sugune jääb seda uskuma.
  4. Kuidas tarbida Tai Kane glutamini

    Härra Kalmus ma ei pea end tegijaks. Ma lugesin Amazoni koduka artiklist et massi juurde võtmisel on glutaminist vähe kasu ja tema kasu on siis suurem kui tahetakse rasva vähendada ja ei taheta lihas massi kaotada selle pärast oligi selline küsimus aga kriitika on tere tulnud aga kuidas siis glutaminiga on
  5. Kuidas tarbida Tai Kane glutamini

    aga kas on mõtet tarbida siis kui tahan massi juurde saada ,aitäh eelmise nõu ande eest
  6. nimelt küs on selles palju ,ja mitme korra peale päevas oleks mõistlik Tai Kane glutamin peptide jagada, tarbin samas proteini ja kreatiini, tähtis on kogus kordade arv ja aeg millal tarbida küsimus oleks kõigile
×