Jump to content

elfriide

Kasutajad
  • Sisu loend

    142
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik elfriide postitused

  1. YouTube videod

    mina oma piiratud arunatukesega muidugi ei saa mitte kuidagimoodi aru, kuidas selline palja tagumiku urvitamine saab motivatsiooniks olla, küll aga teen ettepaneku, et inimliku võrdsuse perspektiivist mehed täpselt samas uurakil poosis ja samasuguste pükstega võistleks
  2. SKG transformation journey

    mhmh. mulle maca ei maitse ja ma teda muidu kuidagi ei tarvita, ta lihtsalt on selle recovery accelerator'i sees - paraku. õnneks ei ole see maitse seal väga tugev http://www.red23.co.uk/Vega-Recovery-Accelerator-Tropical-540g_p_1886.html
  3. SKG transformation journey

    no. and i don't care.
  4. SKG transformation journey

    see viimane siis ka maitsestamata.miskipärast ei saa ma oma kommentaare redigeerida mde, SKG, kui Sulle maca meeldib, siis vega'l on üks recovery pulber, milles omajagu macat sees. igatahes lihaste taastumisele aitab korralikult kaasa (mul teatud lihaseprobleemid, selle tõttu tarvitan). tellin ka red23'st - neil on 2-4 x aastas free shipping.
  5. SKG transformation journey

    ma olen myproteinist tellinud omega3, bcaa, multivitamiine ja kanepiproteiini- siiani kõigega rahule jäänud. kui vadakuvalku tarvitan (harva), siis red23'st tellitud vital whey'd- väga rahul.
  6. YouTube videod

  7. SKG transformation journey

    oleneb, mida võiduks pidada mde, kui me räägime debatist, siis see käib väitluskunsti reeglite järgi, s.t oluline on aus argumenteerimisoskus.
  8. Vajaksin abi kaalu langetamisel.

    seal oli ju "ning" vahel - mis siin arusaamatut oli?!? lihtne eesti keel. trenni osas tulevad kindlasti varsti ka asjalikud nõuanded. küll aga tundub, et 1200-1300 kcal on liiga vähe.
  9. SKG transformation journey

    mul hakkas higi haisema- ammoniaagi lõhn väga selgelt, kuigi hästi õrnalt. ja teoreetiliselt peaks see tekkima rasvarohkusest ja madalast süsivesikute tasemest. samas olen täheldanud, et kui ma söön nii, et keha läheb happeliseks (palju töödeldud toitu, sealh kindlasti ka valku) ja vähe toorest köögivilja, siis tuleb oluliselt tugevam ja vastikum hais, kuid see ei ole ketoosi oma. kui ma kunagi olin taimetoitlane, siis oli keha lõhn väga nõrk ja selline.. "puhas"... ja piimatooted panevad mu keha spetsiifiliselt haisema (muide, üks jaapanlane ütles, et kõik eurooplased ja ameeriklased haisevad ja see olla piimatoodetest, eriti juustust. kommenteerida ei oska). eks igaühel on see kõik individuaalne nagu kõik muugi.
  10. SKG transformation journey

    nojah, kelle jaoks söök on midagi nautimisväärset, kelle jaoks vaid mikrod ja makrod . ma ise kaldun selles osas ka pigem hedonismi aga kas oskad öelda, kui ketoosis olid, kui suur su makrode vahekord. mul ei ole olukord kunagi nii hulluks läinud (kuigi vahe on muidugi tuntav), kuid ma ei ole ka süsivesikuid kunagi väga madalale lasknud (no ikka see toidu nautimise teema ka väga oluline
  11. Martinkink blogi

    millele peale deltalihase dipsid veel kahju võivad teha? Või millele tähelepanu pöörata tehnika osas?
  12. SKG transformation journey

    kas kinnastega ei oleks parem teha (kui peopesad ära lõhub)?
  13. SKG transformation journey

    nice shorts
  14. SKG transformation journey

    põhimõtteliselt sa ise osundad ju ka ainult sinu seisukohti toetavaile isikuile . ja eelviidatud "argumentum ad hominem"'i ei tulnud ka mitte kellegi teise klaviatuurilt. mde, see onu sööb keskmisest kodanikust kõvasti rohkem valku. huvi pärast igaks juhuks vaatasin, kas mapo väited vastavad tõele.... avasin mark sissoni "the primal blueprint'i"... ja ennäe imet, selle lõpus on mitu lehekülge viiteid uurimustele, artiklitele, raamatutele..... nii et vahelduseks võiks tõesti ASJAST rääkida, mitte kopida buklette sellest, kui rumalad ikka mõned on ja kuidas see grupp ikka igati halvem on sellest teisest.... minu poolt kõnealuse vestluse lõpp.
  15. Martinkink blogi

    mismoodi sa lendamisega venitad (selle näitamise ajal oli ainult nägu kaadris kus siin see laik-nupp on?
  16. SKG transformation journey

    eenfeldti raamatus on küll mõned argumendid. ja no teadliktreening.ee..... andke palun andeks
  17. SKG transformation journey

    no seda küll, et need 2 meest ei ole ametlikku UURINGUT kokku kirjutanud. neil on ainult aastaid kestvad edulood, kümned tuhanded inimesed ... ei midagi tõsist... vaene rootsi riik, kes sellise mittetõsiseltvõetava tulemuse peale oma toitumissoovitusi korrigeeris. aga see, et minu isiklik kogemus on oluline vaid minu jaoks - otse loomulikult! kelle elu ma siis veel elan?
  18. SKG transformation journey

    seda on mark sisson ja andreas eenfeldt juba aastaid väitnud. ja minu isiklik kogemus kinnitab sedasama .
  19. SKG transformation journey

    absoluutselt nõus! ja noh, ma ise muidugi arvan ka, et võiks igakülgselt uurida ja lugeda ja õppida ja ma ise teen seda ... samas kui seda ei tehta, ei lähe muidugi ka maailm veel upakile oeh, laadi nüüd veel mõni pizzapilt ka üles minu lemmiksöögid....
  20. Fred Vunk blogi

    aga mismoodi sa neid teed, kui nad nii madalad on? tõsiselt küsin. pean plaani endale ka teha ja kui saaks madalaga kõik tehtud, oleks väga hea, ei peaks mingeid suuri statsionaarseid kolakaid meisterdama.
  21. SKG transformation journey

    kui aus olla, siis selle tõestamine ei ole üldse nii lihtne. kui sa pead silmas klassikalist soolesümptomitega tsöliaakiat, siis jah, see ei olegi nii keeruline (kuigi osadel juhtudel ei näita testid midagi, kuid allergiatest võib näidata). samas on suhteliselt palju sümptomite leevenemist või täielikku kadumist meniere'i sündroomi, depressiooni, langetõve, liigeseprobleemide, kroonilise väsimuse sündroomi jne puhul, mil tsöliaakiatestid ei näita mitte midagi. s.t. kui inimese tervis v enesetunne subjektiivselt gluteeni (või alkoholi v tubaka vmt) ärajätmisel paraneb, siis põmst see töötab ja pole oluline, mille kaudu v miks. tähtis elukvaliteedi suhtes on see, et töötab. ja ma arvan, et teadus ei tea kaugeltki veel kõike (nii, nagu veel kümmekond aastat tagasi räägiti gluteenist, nüüdseks teatakse veel päris suurt hulka muid valke, mida teravili sisaldada võib ja mis ka kehas võõrvalguna antikehi toota võivad ja probleeme põhjustavad). aga vaidlemine sel teemal ei ole minu eesmärk . kaugeltki mitte. ma arvan, et oleks palju mõistlikum, kui igaüks ajaks oma rida, nö "hariks oma vagu" ja jätaks naabri kapsapeenra rahule. ja kui keegi tahab nõu v abi ja seda küsib, siis saab seda muidugi alati anda. mis aga konkreetsesse videosse puutub (olen seda varem näinud), siis ei näita see ju suurt midagi. või õigemini, näitab, et inimesed ei tea, misasi see gluteen on. samas ma võiksin kihla vedada, et vähemalt pooled inimesed ei tea, mis ained on tubakasuitsus v alkoholis, kuid samas teavad, et mõlemil on tervisele teatud kahjulik mõju. ma ntx oskan ka arvutit elementaartasemel kasutada, kuid ma ei tea mitte mukitki, mis seal sees on või kuidas see töötab (täitsa tõsiselt kusjuures). s.t. selleks, et osata omletti hinnata, ei pea alati muneda oskama
  22. SKG transformation journey

    aga blogiomanikule see arvamuste muutmine ongi ju raske. mul ntx läks kaua aega, et endale tunnistada, et mulle siiski ei sobi teatud toiduained. ma nimelt kuulun nüüdseks selle "all the gluten free guys" hulka . ma ikka varem arvasin, et see kõik on puhas bs ja kõigile inimestele sobib kõik ja vähe sellest, ma ikka rääkisin teistele ka, kuidas nende uskumused piiratud on : ma pidin ikka oma dogmasid muutma (või noh, ilmselt ma ise poleks muutnudki, kui tervis poleks ikka väga käest läinud) ja mõttemaailma avama, et selleni jõuda... mis siis, et minu tulemus konkreetselt minu suhtes oli erinev kui sul. mis on täiesti ok. aga mitte sellest ma ei tahtnud.... .. vaid ikkagi sellest, mida esialgu küsisin. ja tänan vastuse eest ja katsetan. nagu ma aru saan, võtab see omajagu aega, aga no las siis võtab.
  23. SKG transformation journey

    kui kodanik mapo siin juhtumisi mind üritab kallikeseks nimetada, siis nii totra käitumise vältimine võiks küll jõukohane olla. mis puutub aga sellesse, kas mina olen oma lühikese elu jooksul saadud isiklikus kogemuses kindel, siis jah, otse loomulikult . ja oleks väga rumal proovida mulle kinnitada, et minu kogemus ei ole õige . on küll. samamoodi on teiste kogemused nende suhtes õiged. sel teemal vaidlemisele ma küll aega ei kuluta.
  24. Fred Vunk blogi

    Tänan! Nüüd on selge, algul ei saanud aru, mismoodi see kangi osa toestatud on. S.t. põmst on need siis nagu "parallettes", mitte päris rööbaspuud? S.t neil ju neid klassikalisi dips'e ei saa teha?
  25. Martinkink blogi

    OK, selge!
×